Her Yerde Sen Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor? 16 Ağustos Cuma

3 Yorum 4.116 kez izlendi

Bu konumuzda Her Yerde Sen Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor? 16 Ağustos Cuma Her Yerde Sen yeni bölüm var mı sorularına yanıt vereceğiz. 16 Ağustos Cuma Her Yerde Sen Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor? ne zaman yeni bölüm yayınlanacak işte sizler için hazırladığımız içerik..

Cuma akşamları FOX TV’de devam etmekte olan Her Yerde Sen dizisinin yeni bölümleri oldukça merak ediyor. Her Yerde Sen dizisi Furkan Andıç Aybüke Pusat tarafından başrolleri paylaşılan oldukça sevimli bir yaz dizisi. 9. bölümü ile 9 Ağustos 2019 Cuma günü Fox TV’de ekrana gelen Her Yerde Sen dizisinin Kurban bayramına denk gelen 16 Ağustos cuma günkü bölümü var mı yok mu yeni bölümü yayınlanacak mı neden yok niçin yayınlanmıyor gibi merak edilen sorulara cevap vermek için bu sayfayı oluşturduk. Son Dakika Bilgisi >> Her Yerde Sen Yeni 2. Sezon Devam Edecek mi?

Her Yerde Sen Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor16 Ağustos 2019 Cuma günü Her Yerde Sen dizisi var mı yok mu?

Her Yerde Sen dizisi her hafta cuma günleri Fox TV ekranlarında yayınlanıyor. Ancak Her Yerde Sen dizisinin yeni bölümü 16 Ağustos Cuma günü yayınlanmayacak. Çünkü bu hafta Kurban Bayramı haftası olduğu için dizilerin büyük bir reyting kaybı olacağı için bu hafta ekrana gelen hiçbir dizi yayınlanmayacak. FOX TV’de bu geleneğe uydu ve Kurban Bayramı haftasında Her Yerde Sen dizisinin yeni bölümünü yayınlamama kararı aldı.

16 Ağustos Her Yerde Sen Var mı Yok mu Niçin yokHer Yerde Sen dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

16 Ağustos Cuma günü Her Yerde Sen dizisinin yeni bölümü bekleyenler boş yere beklemesinler. Çünkü bu hafta kurban bayramına ait olduğu için Her Yerde Sen dizi ekrana gelmeyecek. Her Yerde Sen dizisinin yeni bölümü yayınlanmayacak ancak 16 Ağustos Cuma günü Her Yerde Sen dizisinin geçmiş bölümlerinden derleme bir bölüm yayınlanabilir. Kolaj bölüm diye adlandırılan özel bölüm ile ekrana gelecek olan Her Yerde Sen dizisi bayram sonrasındaki hafta devam edecek. Her Yerde Sen dizisinin yeni bölümü bir sonraki hafta yani 23 Ağustos 2019 Cuma günü Fox TV’de ekrana gelecek.

Her Yerde Sen Reyting Sonuçları, Dizi izlendi mi tutuldu mu, Nasıl Buldunuz?

Aslında yeni bölüm hazırlığı tamamlanmış ve Her Yerde Sen dizisinin 16 Ağustos cuma gününe denk gelen hafta yayınlanacak bölümü hazırdı ancak reyting kaybı olmaması ve Bayram dolayısıyla tatile gidenlerin dizi izleyemeyecek olmasından dolayı daha fazla reyting geliri kaybolmasın diye Fox TV Her Yerde Sen dizisine bir haftalık ara verdi ve yeni bölümü 23 Ağustos Cuma günü ekrana gelecek.

16 Ağustos Her Yerde Sen yeni bölüm fragmanı neden yokHer Yerde Sen dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman final yapacak?

Her Yerde Sen dizisinin kaç bölüm süreceğini ne zaman final yapacağına dair kesin bilgiler elimizde bulunmuyor. Çünkü Her Yerde Sen dizisi oldukça iyi reyting alıyor ve büyük ihtimal yaz tatilinden sonra yeni sezonda da Her Yerde Sen dizisi devam edecek. Şimdilik 9 bölümü geride kalan Her Yerde Sen dizisinin Bayramdan sonra 10. 11. ve 12. hazırlanacak. Ancak bu bölümlerde sonra dizinin devam edip etmeyeceğine Fox TV ve yapım ekibi karar verecek.

Her Yerde Sen dizisinin büyük ihtimalle devam edeceğini ve yeni sezonda da ekrana gelebileceğini söyleyebiliriz. Çünkü FOX TV’de Cuma günü yayınlanan Her Yerde Sen dizisi oldukça ciddi oranlarda reyting alıyor. Bu nedenle FOX TV yeni sezonda da cuma günleri Her Yerde Sen dizisinin yayınlamaya devam edecek diye düşünüyoruz. 16 Ağustos Cuma günü ekrana gelmeyen ve kurban Bayramı dolayısıyla bir haftalık ara veren Her Yerde Sen dizisi 23 Ağustos 2019 cuma gününden itibaren kaldığı yerden devam edecek.

Her Yerde Sen 16 ağustos cuma Var mı Yok mu fragman neden çıkmadıHer Yerde Sen Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor? 16 Ağustos Cuma günü Her Yerde Sen yeni bölüm niçin yayınlanmayacak sizlere detaylıca yazdık.

Her Yerde Sen dizisinin başrollerinde oynayan Aybüke Pusat ve Furkan Andıç arasında gerçek bir aşk var mı yok mu diye sizler için açmış olduğumuz sonra mutlaka göz atmanızı talep ediyoruz. Birbirine çok yakıştırılan ikili sosyal medya resmen sevgili ilan edildi. Lütfen size resimli bir şekilde açmış olduğumuz Furkan Andıç ile Aybüke Pusat’ın sevgili olup olmadıkları konusuna aşağıdaki linkten bakabilirsiniz:

Her Yerde Sen Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) Gerçekte Sevgili mi?

Her Yerde Sen 16 ağustos neden yok yeni bölüm ne zaman

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Bayram bitti 16 agustosta neden oynamiyor ya boyle sacmalikmi olur ben ve benim gibi kac kisi diziyi bekliyor bir hafta ne demek reyting almaz diye yayinlamamak

Etiketler