Her Yerde Sen Semih Kimdir? Selin’in Babası rolünde (Bülent Düzgünoğlu)

11.07.2019
190

Her Yerde Sen Semih Kimdir? Selin’in Babası rolünde (Bülent Düzgünoğlu). Her Yerde Sen dizisi yayın hayatına devam ederken senaryo gereği diziye yeni oyuncular dahil oluyor. Her Yerde Sen dizisi yeni bölümünde de diziye Semih karakteri dahil oldu. Semih kimdir? Dizi de hangi rolde oynayacak?

Her Yerde Sen dizisi yapımcılığını Karga 7 üstlenirken başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat oynuyor. Fox TV ekranlarında yayınlanan ve reytinglerde kanalın yüzünü güldüren Her Yerde Sen dizisine yeni bölümde yeni bir oyuncu dahil oldu. Her Yerde Sen dizisi yeni bölümünde neler olacak? Yeni katılan karakter nasıl birisi ve rolü ne olacak? Her Yerde Sen dizisi detayları konumuzun devamında.

Her Yerde Sen dizisinin kadrosuna başarılı oyuncu Bülent Düzgünoğlu dahil oldu. Cuma günü yayınlanacak olan 5. bölümle beraber diziye katılacak olan Bülent Düzgünoğlu Her Yerde Sen dizisinde Selin’in babası Semih karakterini canlandıracaktır. Semih dizi de Selin karakterinin babası olacaktır. Semih gelince Demir ve Selin’in aynı evde yaşamasına ne diyecek tepkisi ne olacak? Selin’i o evden mi çıkaracak yoksa Demir’i mi o evden kovacak? Göreceğiz. Peki Semih karakterini canlandıran Bülent Düzgünoğlu kimdir?

Her Yerde Sen Dizisi Semih (Bülent Düzgünoğlu) Kimdir?

Her Yerde Sen dizisi yeni bölümünde diziye dahil olan Semih karakteri başrol olan Selin’in babasıdır. Semih rolünü oynayan başarılı oyuncu Bülent Düzgünoğlu kimdir? Bülent Düzgünoğlu 1973 Ankara doğumludur. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur.

İlk dizisi 2007 yılında yayınlanan Suç Dosyası olmuştur. Sonrasında rol aldığı diziler Kiraz Mevsimi, Paramparça, Kaderimin Yazıldığı Gün, Kurt Kanunu, Kayıp Şehir, Her şeye Rağmen , Kasaba, Aşk bir Hayal, Gece Gündüz ve son olarak Adı Efsane dizisinde rol almıştır. Adı Efsane dizisinde Erdal Beşikçioğlu Gökçe Bahadır Rojda Demirer ile rol arkadaşlığı yapmıştır. Başarılı oyuncu yeni dizisi Her Yerde Sen ile de ününe ün katacaktır.

Her Yerde Sen Dizisi Yeni Bölümde Neler Olacak?

Her Yerde Sen dizisi 5. bölümü ile diziye katılan Bülent Düzgünoğlu diziye yeni bir heyecan katacaktır. Dizi de Selin ve şirkettekiler Çita operasyonunu hız kesmeden devam ettirmektedirler. Ancak bu operasyon esnasında Demir’e yakalanırlar. Bu durumdan kurtulmak için soğuk terler döken şirket çalışanları operasyona hız vermek ve biran önce Demir’den kurtulmak isterler.

Her Yerde Sen dizisi yeni bölümünde Alara Demir ile yakınlaşmak ister. Ancak Demir’in buna gönlü yoktur. Akşam Alara Demir’in evine sürpriz bir ziyarette bulunur. Selin bunu kıskanır ve Alara’ya sinir olur. Selin Alara’dan kurtulmak için çareler ararken başlarına yeni bir dert açılır.

Selin’in ailesi kapının önündedir. Selin’in babası Semih işte burada diziye dahil oluyor. Semih karakteri diziye girer ve Selin bir şekilde babasını ikna etmek zorunda kalır evdeki gördüğü manzara için. Evi Demir ve Selin’e satan Firuze ve Leyla’da Selin’in ailesinin gelişinden sonra ne yapacağını bilemez ve telaşa kapılırlar. Durumu idare etmeye çalışsalar da bunu ellerine yüzlerine bulaştırırlar.

Her Yerde Sen dizisi yeni bölümleriyle her cuma 20.00’de FOX TV’de yayınlanıyor. Siz Her Yerde Sen dizisi ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.