Her Yerde Sen Reyting Sonuçları, Dizi izlendi mi tutuldu mu, Nasıl Buldunuz?

Her Yerde Sen Reyting Sonuçları, Dizi izlendi mi tutuldu mu, Nasıl Buldunuz? Fox tv de ekrana gelen ve 14 Haziran cuma günü ilk bölümü ile yayınlanan Her Yerde Sen dizisi Reyting Sonuçları izlenme oranları nasıl, Her Yerde Sen dizisi izlendi mi tutuldu mu, izleyici yorumlarını ve bireysel olarak diziyi nasıl buldunuz? konularında sizlerin fikirlerini alarak bu sayfada Her Yerde Sen ile ilgili bir arşiv oluşturmak istiyoruz.

Kuzey Yıldızı Reyting sonuçları23 Kasım cumartesi Her Yerden Sen dizisi Fox tv de final yaptı. Her Yerde Sen neden bitti sorusuna da yukarıdaki reytinglere bakarak yanıt bulabilirsiniz. Her Yerde Sen Finali bile 2.6 izlenmiş: Ancak herşey bitmiş değil Her Yerde Sen TV( ile görüşmelere devam ediyormuş.. Haber için Tıklayın >> Her Yerde Sen TV8 de yayınlanacak mı?

16 Kasım Reytingleri Her Yerde Sen Kuzey Yıldızı16 Kasım Reytingleri Her Yerde Sen Final Kararı aldı. İşte 16 Kasım Reytinglerinde Her Yerden Sen Dizisinin almış olduğu reyting sonuçları..

26 ekim 2019 cumartesi dizi reytingleri26 ekim 2019 cumartesi dizi reytinglerinde Her Yerde Sen yeni gününde pek iyi bir reyting alamadı. Her Yerde Sen 26 Ekim cumartesi günü almış olduğu 2.82 reyting oranı ile 9. sırada yer alırken artık dizinin yavaş yavaş final yapma zamanının geldiğini söyler gibi reytingler. Bakalım ilerleyen haftalarda Her Yerde Sen cumartesi reytingleri nasıl olacak..

Her Yerde Sen 11 Ekim Cuma Reyting sonuçları Total sıralama11 Ekim Cuma Reyting sonuçları Total sıralama

Her yerde sen dizisi yeni sezon dizilerinin başlaması ile reytinglerde kayıplara başladı. Selin ve Demir arasında aşkın görünür şekilde yaşanmasıyla artık çekiciliği kalmayan  dizinin çok fazla sürmeyeceğini düşünüyoruz. 11 Ekim Cuma Her Yerde Sen dizisinin Reyting sonuçları Total sıralamada almış olduğu 3.69 oranındaki total reyting ile ancak 9. sırada yer alabildi. Bu gidiş devam ederse Her Yerde sen önümüzdeki haftalarda Erken final söylemleri başlayacaktır. Tıklayın >> Her Yerde Sen Erken Final mi Yapacak?

Her Yerde Sen dizisi reyting sonuçlarıHer Yerde Sen 19 temmuz Cuma Reytingleri

Her Yerde Sen Reyting Sonuçları: Her Yerde Sen 19 Temmuzda ve 12 Temmuz 2019 Cuma Reytinglerinde de birinci oldu. Her Yerde Sen 28 Haziran 2019 Cuma yayınlanan 3. bölümü ile 6 oranında total reyting alıp 1. oldu. Totalde 4 oranındaki reyting ile 4. sırada, Ab reytinglerinde 4.32 reytingler 2. sırada ve ABC1 reytinglerinde 4.09 reytingler 3. sırada yer aldı: İşte Her Yerde Sen Reyting Sonuçları:

Her Yerde Sen dizisi Cuma Reytingleri son 6 hafta

Her Yerde Sen dizisi 14 Haziran cuma akşamından itibaren Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Her Yerde Sen dizisi tam bir yaz dizisi olarak karşımıza çıkacak. Dizi de tatlı atışmalar, kaçıp kovalamacalar var. Aynı evi paylaşmak zorunda kalan bir kadın bir erkek ve onların arasında birbirini evden kaçırmak için yaptıkları komik oyunlar var. Bu yüzden de yaz sezonu boyunca severek takip edebileceksiniz Her Yerde Sen dizisini.

Her Yerde Sen Reyting Sonuçları nasıl

Her Yerde Sen Reyting Sonuçları Nasıl?

Her Yerde Sen dizisi yayın hayatına başladı. Her Yerde Sen dizisi başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat oynuyor. Her Yerde Sen dizisi Karga7 Pictures yapım imzası taşıyor. İlk bölümü ile dikkatleri üzerine çeken yapımın reyting sonuçları nasıl merak ediliyor. Her Yerde Sen dizisi reyting sonuçlarını ilk bölümden itibaren konumuzda paylaşacağız.

Her Yerde Sen dizisi romantik komedi tarzında yayınlanacak. Her Yerde Sen dizisinde Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’a Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan, Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu eşlik edecek. Sosyal medya da tanıtım fragmanlarıyla oldukça dikkat çeken ve beğeni kazanan Her Yerde Sen dizisi şimdiden kendisine bir fan kitlesi oluşturuyor. Her Yerde Sen dizisi şarkılarıyla da beğeni kazanacak. Dizinin şarkısı Her Yerde Sen yani aynı ismi taşıyan şarkı. Zeynep Bastık’ın seslendirdiği Her Yerde Sen şarkısı çok beğenildi.

Yönetmenliğini Ender Mıhlar’ın yaptığı, senaryosunu Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer’in kaleme aldığı yeni dizinin çekimleri İstanbul’da devam ediyor.
Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir. Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) birlikte yaşamak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Benim Tatlı Yalanım 18 temmuz perşembe ReytingleriHer Yerde Sen Dizisi İzlendi mi Tutuldu mu?

Her Yerde Sen dizisi yönetmenliğini Ender Mıhlar üstleniyor.  Her Yerde Sen dizisi senaryosunu Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer yazıyor. Her Yerde Sen dizisi çekimlerine çoktan başlandı. İstanbulda devam eden dizi çekimleri tam gaz devam ederken tanıtım fragmanları ekranda yayınlandı. Çok beğenilen tanıtım fragmanlarından sonra dizi de 14 Haziran cuma akşamı yayına başladı.  Her Yerde Sen dizisi henüz yeni başlamasına rağmen çok sevildi ve reytingleri gayet iyi durumda. Böyle giderse yeni sezonda da Her Yerde Sen dizisi yayınlanmaya devam edecektir.

Her Yerde Sen dizisinde Demir ve Selin aynı anda aynı evi satın almıştır. Bu yüzden ikisi de bu evin kendisinin olduğunu iddaa eder. Aynı ev için tartışırlarken bir de aynı şirkette çalıştıklarını öğrenirler. Demir Selin’in çalıştığı şirkete yönetici olarak gelir. Evde yetmezmiş gibi bir de şirkette yanyana olacaklar. Sürekli atışmalar kavgalar yaşanacak. Bu savaşta hangisi kazanır dersiniz? Biz söyleyelim bu savaşın kazananı AŞK olacak..

Her Yerde Sen dizisi Reytingleri hakkında bilgiler

Her Yerde Sen Dizisini Nasıl Buldunuz? Beğendiniz mi?

Her Yerde Sen dizisini siz nasıl buldunuz?  Konusu ve oyunculukları ile seyirci tarafından tam puan alan Her Yerde Sen dizisi reytingleri de gayet iyi durumda. Peki siz izlerken günün stresini atıp mutlu oluyor musunuz? Her Yerde Sen dizisi hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Her Yerde Sen Kaç Bölüm Devam Eder, Reytingleri iyi mi?

Her Yerde Sen dizisi şimdi ki reytinglerine göre yaz sezonu boyunca devam eder. Yaz sezonu sonuna doğru reytingleri nasıl olacak buna bakılır sonrasında reytingleri düzenli olarak artarak ya da iyi olarak devam ediyorsa yeni sezonda da yayınlanma hakkı kazanacaktır. Her Yerde Sen dizisi reytingleri iyi giderse yeni yayın dönemine de devam edecektir.

Her Yerde Sen Reyting sıralaması nasılHer Yerde Sen Dizisi Erken Final mi yapacak? İzlenme Oranları Nasıl?

Her Yerde Sen dizisi erken final yapacak mı? Her Yerde Sen dizisi reytingleri çok başarılı devam ederse erken final yapmaz ve uzun süre ekranda kalacaktır. Her Yerde Sen dizisi reytingleri başarılı devam ederse en az 13 bölüm yayınlanır sonrasında reyting durumuna bakılarak yeni sezon durumu kesinleşir. Sizler Her Yerde Sen dizisinin yeni sezonda da devam etmesini ister misiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Her Yerde Sen Reytingleri Ab total sonuçlar

Her Yerde Sen Reyting Sonuçları Her Yerde Sen 19 temmuz Cuma Reytingleri

Her Yerde Sen 19 temmuz Cuma Reytingleri

Her Yerde Sen dizisi Cuma Reytingleri son 6 haftada nasıl sonuçlar aldı diye merak edenler için şu tabloya bakmalarını rica ediyoruz. Not: Her Yerde Sen dizisi Cuma günleri Reytinglerinde oldukça başarılı olmaya devam ediyor. Yeni sezonda da Fox tv de devam edebilir dizi.

Her Yerde Sen dizisi Cuma Reytingleri son 6 hafta

Yorum yaz

15 Yorum

 1. Avatar Her yerdeebu dizii olmalı

  Bir hafta sonu pazar gunuydu sanirim 1. Bölüm tekrari varmis can sıkıntısıdan izlemek istedim coook hosuma gitti Dizide Demir’in karakteri cok hoşuma gittiii.. garip bir şekilde diziye bağlandım.. ailece bitmesini istemiyoruz..Devam etmeli..Gereksiz okadar çok dizi var ki yenilerler eklenmeye devam ediyor..

 2. Avatar Her yerde sen

  Çok güzel bir dizi Eylül den nefret ediyorum tekrarını defalarca izliyorum çok zevkli bide birbirinize çok yakışıyorsunuz sizi çok seviyorum böyle devam edin birde sezon da devam etmenizi istiyorum 🌷😍😍😍😍😍😍😍😍🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷❤her yerde sen ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

 3. Avatar Her yerde sen

  Alaradan nefret ediyorum o kızın içıne 3 harıfli kaçmış hiç sevmiyorum amma hiç selinle demir aşkına engel oluyo salak kız bir o kadarda zeki😤😈😈😈😈😈

 4. Ben diziye 1 bölümnen izliyorum çok büyuk emek varr reytingin rn yükseyini hak eden bir dizi 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 5. Çox iyi bir dizi heç bir diziden hiç bir sahne kopya edilmemiş günümüzde öyle diziler var ömrü az oluyor amma her yerde sen öyle deyil çok iyi bir birini tamamlayan oyuncuları varr çok seviyorum 😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤

 6. Ben bu diziyi çok sevdim oyuncuları rolünü iyi yapıyo dixide en sevdiyim oyuncu Furkan yani demir çok seviyorum selinde yanına yakışdırıyorun diziyede 1 bölümden izliyorum hiç final olmasın ben bu diziyi izlerken jarz oluyorum çok seviyorum ❤her yerde sen ❤

 7. Avatar Emekli ögretmen

  Harika bir dizi.oyuncuları mükemmel başarılı,çok güzel uyum içindeler.Defalarca tekrarlarını dahi izliyorum.

 8. Harika bir dizi.oyuncuları mükemmel başarılı,çok güzel uyum içindeler.Defalarca tekrarlarını dahi izliyorum.

 9. Kesinlikle çok güzel lütfen yeni sezonda devam etmenızı istıyorum
  ❤️❤️❤️SELDEM❤️❤️❤️

 10. kesinlikle çok güzel bir dizi, yeni sezonda devam etmenizi çok isteriz.
  demir ve selin çok tatlı bir çift olmuş.

 11. Çok çok beğendim sakın bitirmeyin reyting falan demeyin çiftler cok yakışmış Selin rolünü harika yapiyorDemir de çok iyi sakın bitirmeyin

Etiketler