Her Yerde Sen Dizisine Yeni Gelen Oyuncular Ayrılan Oyuncular Kimler?

27.09.2019
883

Fox tv de cuma günleri ekrana gelen Her Yerde Sen Dizisine Yeni Gelen Oyuncular kimler, Her Yerde sen dizisinden Ayrılan Oyuncular Kimler? sorularına yanıt vereceğiz bu sayfada. Sevilerek izlenen ve Aybüke Pusat ile Furkan Andıç’ın baş rollerinde oynadığı Her Yerde Sen Dizisine yeni katılan dahil olan oyuncuları burada sizlere detaylıca yazmak bilgilendirmek istiyoruz.

Her Yerde Sen Dizisine Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Her Yerde Sen dizisi yeni sezonda da yayınlanmaya devam ederken kadrosuna yeni isimler katılıyor mu? Her Yerde Sen dizisi yeni sezon onayı alınca ara ara diziye konuk oyuncular dahil olmaya başladı. Konuk oyuncuların yer aldığı Her Yerde Sen dizisine yeni sezonda katılan oyuncuları da buradan paylaşıyoruz.

Her Yerde Sen dizisine geçen haftalarda katılan Eylül karakteri ve bilgilerini paylaşalım öncelikle sizlerle. Önceki bölümde katılan Eylül rolünü canlandıran oyuncu Beste Kökdemir. Beste Kökdemir kimdir? Hangi dizilerde rol aldı bilgileri hepsi sizlerle.

Beste Kökdemir Kimdir? Her Yerde Sen Eylül

Beste Kökdemir 1993 Sinop doğumludur.Beste Kökdemir’in hayali İstanbul’a gelmektir ve üniversiteyi Haliç Üniversitesinde Moda Tasarımı okumuştur. Fotoğrafının internete konması ile çeşitli teklifler almıştır. İlk olarak Bir Çocuk Sevdim dizisinde rol alacağına karar verilmiştir ancak sonrasında bu projeye Gülcan Aslan getirilmiştir.

Beste Kökdemir dansa da yeteneğinin olduğunu söylerken hayalinin Oscar’ı almak olduğunu belirtiyor. Çıplak Gerçek isimli dizi de rol alan Beste Kökdemir hem bu dizi de rol almıştır hem de dizinin jenerik müziğini kendi bestelemiştir. Beste Kökdemir Not Defteri dizisinde Selin karakterine can vermiştir. Bu dizi sayesinde tanınmıştır.

Sonrasında 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde rol aldı. Bu dizi ile de ününe ün kattı ve aranan oyunculardan birisi oldu. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir, Dilan Çiçek Deniz ile birlikte oynamıştır. Kalbimin Sultanı dizisinde de oynamıştır. Yeni sezonda da Her Yerde Sen dizisinde de Eylül karakterini canlandırmaktadır.

Her Yerde Sen Dizisi Eylül Rolü Bilgileri; Her Yerde Sen dizisi yeni bölümlerinde katılan oyuncu Beste Kökdemir dizisi 14. bölümünde dahil oldu. Beste Kökdemir yani Eylül 30’lu yaşlarının başlarında olan güzel ve başarılı bir iş kadınıdır. Ekonomi okuduktan sonra yurt dışında çalışmaya başlamıştır. Yıllar sonra İstanbul’a döner ve hayatını İstanbul’da devam ettirmek ister. Hal böyle olunca da Artemim’de çalışmaya başlar. Her şey güzel giderken Eylül’ün geçmişi ile Demir Selinle ortak bir nokta olur. Bu kesişme kimin hoşuna gidecek kimlerin gitmeyecek? Göreceğiz.Fakat Eylül’ün geçmişi, yeni iş arkadaşları Demir ve Selin’le ortak bir noktada kesişecektir.

Her Yerde Sen dizisinin oyuncu kadrosunda başrol oyunculuğunu Furkan Andıç ve Aybüke Pusat paylaşıyor. Her Yerde Sen dizisi kadrosunda Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ile usta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyor.  Her Yerde Sen dizisi oyuncu kadrosunda artış olursa bu konumuzda sizlerle paylaşacağız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Anonim dedi ki:

  Her yerde sen dizisini sirf Aybüke Pusat icin izlemiyorum. Onu hiç sevmiyorum. Yapmacik oynuyo. Furkan Andiç gibi bir oyuncuya hiç yakismiyo. Onu nasil seviyorlar hiç anlam veremiyorum. Güzel de degil zaten. Yani kendi düsüncemi söylüyorum ben…

  1. Gülay Albasan dedi ki:

   Aaa, bence çok tatlı bi oyuncu..
   En azından emek veriyor yaptığı işe..
   Kendisini SÖZ dizisindeykende çok beğeniyordum..
   Her yerde sen dizisindede gayet iyi..

   1. Anonim dedi ki:

    Her kesin kendine göre farkli düsüncesi var. Kim ne derse desin ben aybükeyi sevmiyorum yani sevemiyorum ne yapmaliyimki zorlami yaaani. Söz dizisini 2 sezonunu aybüke yüzünden izlemiyordum. Neyseki 2 sezon sonunda öldü de Deniz Baysal geldi. Deniz Baysal, Hande Erçel, Demet Özdemir, Leyla Tanlar,Afra Saraçoglu, Meric Aral, Yagmur Ün, Ilayda Ildir, Beren Saat, Elif Dogan,Simay Barlas,Eda Ece gibi oyunculari çok severim. Tabiiki Aybüke Pusat hariç. O kiz bana çok yapmacik geliyo iste ne yapa bilirimki. Kariyerinde ise hepsine basarilar.

    1. Anonim dedi ki:

     Kemik ağrısı çeker gibi konuşması çok itici oyunculuk zayıf ama düzelebilir tek tip oyuncu şimdilik

  2. Mor menekşe dedi ki:

   Yani sevmek zorunda değilsin ama kışkırtmak zorunda da değilsin ne kendini yirtiyorsun boşa zaten senin sevmen yada sevmemen kimin umrunda salak saçma yorumlarla bebek gibi ağlamanın manası yok sizin gibi sosyal medya pislikleri anca güzel, iyi insanlara laf saydirirlar haydi yallah bebiş git sevdiğin bebek oyuncaklarıyla oyna gelipte insanlara ergen muamelesi yapma😒🙄