Her Yerde Sen Dizisi Yeniden Başlıyor (Türkiye’de Bitti Dünyada Yayınlanıyor)

Fox TV ekranlarında geçtiğimiz yaz aylarında başlayan her yerde sen isimli dizinin Türkiye’de bitmesinin hemen ardından izleyiciler oldukça üzülmüş ve her yerde sen dizisi yeniden başlasın dizi bitmesin FOX TV’de olmazsa başka kanalda başlasın gibi istek ve görüşlerini dile getirmeye başlamışlardı. Özellikle 2020 yılının başında TV8 ekranlarında yeniden yayınlanmasını bekledikleri her yerde sen dizisinden bir haber çıkmayınca dizinin sevenleri iyice umudu yitirmişti.

Her Yerde Sen Dizisi Yeniden Başlıyor

Geçtiğimiz günlerde FOX TV’de yayınlanan her yerde sen dizisinin yeniden başlayacağına dair birtakım haberler çıktı. Ancak bu haberler her yerde sen dizisinin Türkiye’de değil dünyada birçok ülkede yayınlanmaya başlayacağını bildiren bir haberdi. Her ne kadar ülkemizde başlamasa da dünyanın değişik ülkelerinde yeniden ekrana girecek olan her yerde sen dizisi ile gurur duyduk ve gerçekten hem oyuncular adına hem de yapımcı adına oldukça sevindik. Aldığımız son bilgilere göre her yerde sen dizisi her ne kadar ülkemizde final yapıp sona ermiş olsa bile dünyada talep edilmeye devam ediyor.

Her Yerde Sen Dizisi hangi ülkelerde Yeniden Başlıyor 2020Her Yerde Sen Dizisi  (Türkiye’de Bitti Dünyada Başlıyor)

Son olarak her yerde sen dizisini 2 ülkede daha yayına hazırlayan dağıtım ekibi geçtiğimiz hafta her yerde sen dizisinin Hindistan ve Bulgaristan gibi ülkelerde de televizyonda yeniden ekrana gelmeye başlayacağını duyurdu. Bildiğiniz üzere daha önce de İtalya, İspanya ve Portekiz gibi ülkeler başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesi Latin Amerika ülkeleri ve Ortadoğu’daki birçok ülkede her yerde sen dizisinin satışı yapılmış birçok ülkede yüksek talep gören her yerde sen dizisi son olarak da dizileri ile meşhur olan Hindistan’da yayına girmeye başlıyor.

Her yerde sen dizisinin yapımcılığını karga seven pictures in üstlendiğini dizinin başrollerinde Furkan Andıç, Aybüke Pusat, Ali Gözüşirin ve Aslıhan Malbora gibi isimlerin paylaştığı her yerde sen dizisi birçok Avrupa Amerika ve Asya ülkesinden sonra Hindistan ve Bulgaristan gibi ülkelerde de yayınlanmaya başlayacak. Gönül isterdi ki her yerde sen dizisi ülkemizde de yüksek reytingli ile devam etsin ya da Fox TV sonrasında başka bir kanalda izlemeye devam edelim ancak bu gerçekleşmedi. Her yerde sen 2009 yılının en başarılı ve en sevilen yaz dizisi olarak kaldı. Bu arada Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın geçtiğimiz günlerde büyük bir parti vererek dizilerinin birçok ülkede satışa sunulmasından dolayı mutluluğunu diğer arkadaşları ile paylaştığını bir kez daha hatırlatalım.

Her Yerde Sen Dizisi Yeniden BaşlıyorHer yerde sen dizisinin setinde birbiri ile tanışan Aybüke Pusat ve Furkan Andıç bildiğiniz üzere diziden sonra da sevgili olduklarını itiraf etmişler ve arkadaş çevresine verdikleri büyük bir parti ile kutlamışlardı. Her yerde sen dizisinin hayranları dizi maliyetlerinin oldukça düşük olduğunu bu yüzden FOX TV’de yayınlanmasa bile Fox Play kanalında İnternet ortamında dizinin devam etmesini çok istemişler ancak Fox TV buna da yanaşmayarak diziyi erken final yaptırmıştı.

Her Yerde Sen TV8 de 2020 Yılında Tekrar mı Başlıyor? Tıklayın >> Her Yerde Sen TV8 de 2020 Yılında Tekrar mı Başlıyor

Etiketler