Her Yerde Sen Dizisi Şarkısı İşimde Gücümde Sağımda Solumda Her Yerde Sen Sözleri

23.05.2019
1.113

Her Yerde Sen Dizisi Şarkısı İşimde Gücümde Sağımda Solumda Her Yerde Sen Sözleri… Her Yerden Sen dizisi yakında Fox TV ekranlarında yayınlanıyor. Haziran ayında yayınlanması planlanan Her Yerde Sen dizisi tanıtım fragmanı ekranlarda yayınlandı. Her Yerde Sen dizisi tanıtım fragmanında bir de şarkı çalıyor. Fragmanda çalan şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Her Yerde Sen Dizi Şarkısı Zeynep Bastık  Her Yerde Sen Şarkısı Sözleri

Her Yerde Sen dizisi Karga Film imzası taşırken senaryosunu Deniz Yeşilgün, Esra Çetek Yılmazer yazıyor. Her Yerde Sen dizisi yönetmenliğini de Ender Mıhlar üstleniyor. Her Yerde Sen dizisi başrollerinde Furkan Andıç, Aybüke Pusat, Ali Yağcı, Ali Gözüşirin, Aslıhan Malbora, Ali Barkın’ın yer alıyor. Her Yerde Sen dizisi konusu; aynı evde kalmak isteyen ve hakkı olduğunu iddaa eden keçi gibi inatçı olan Demir ve Selim’in yaşadıkları konu ediliyor. Demir kendine yeni hayat kurmak istemektedir. Demir çalıştığı şirketin genç yaşta ortağı olabilme şansı yakalamıştır.

Selin ise aynı şirkette yönetici olarak çalışmaya başlar. Aynı şirkette de çalışmak zorunda kalan Selin ve Demir arasında tatlı atışmalar olacak. Demir Selin’i, Selin ise Demir’i evden çıkarmak için uğraşacak. Birbirlerini pes ettirmek için çabalayacak ve bunun için her şeyi yapacaklardır. Her Yerde Sen dizisinde Demir ve Selin arasındaki bu tatlı atışmalar bir süre sonra aşka dönüşecektir. Selin ve Demir arasında ki inatlaşmalar aşka dönüşecek seyirci de izlerken yüzünden tatlı bir tebessüm oluşturacak.

Yaz sezonunun en sevilen çifti olmaya aday olan Demir ve Selin çiftini sizde izledikçe çok seveceksin. Her Yerde Sen dizisinde karizmatik ve kuralcı olan Demir aynı zamanda keçi gibi inatçıdır. Selin de Demir gibi inatçıdır. Demir’in sert mantıklı görünümünün altında merhametli bir adam yatmaktadır.  Demir geçmişinin travmaları ve incinmişlikleriyle mücadele eder ve bu hayattaki tek amacı babasından daha başarılı olmak ve babasının kaybettiklerini geri almak. Demir’in kaderi Selin ile aynı evde yaşamak ile değişir.

Selin ise deli dolu bir kızdır. Selin’in kaderi de Demir ile aynı evde olunca değişir. Selin ve Demir aynı evde yaşamak zorunda kalırlar ve bundan sonra olanlar seyirciyi çok güldürecektir. Her Yerde Sen dizisi konusu bu şekilde. Her Yerde Sen dizisi tanıtım fragmanında bir de şarkı çalıyordu. Şarkıyı sözlerini ve imin sylediği sizlere yazalım.

Her Yerde Sen dizisi tanıtım fragmanında Her Yerde Sen isimli hareketli eğlenceli bir şarkı çalıyor. Her Yerde Sen dizisinde çalan ”işimde gücümde sağımda solumda ah her yerde sen” sözleri ile akıllarda yer edinen şarkısı Zeynep Bastık söylüyor. Zeynep Bastık’ın seslendirdiği Her Yerde Sen şarkısı yaklaşık 3 hafta önce çıktı. Çok yeni olan şarkı hemen yeni bir dizi de yer aldı. Bu da şarkının daha çok tanınmadı ve dinlenmesi anlamına geliyor.

Her Yerde Sen dizisinde çalan ”Her Yerde Sen” şarkısı sözleri;

Yalnızlıksa konuyu bilen benim,
Sorgusuzca yine seven benim,
Zamansızca karşımda hayalin,
Rica etsem lütfen gider misin,
Durmak yoktu aşksa,
İnanmışım yalancıya,
Kalbim senle durdu,
Hepsi boşlukmuş oysa,

İşimde gücümde sağımda solumda,
Ah her yerde sen,
Evimde odamda ne işin var,
Ama bıktım artık senden,
Bir de artık keşke durup durup aklıma gelmesen
Anlatsam anlamazsın mevzu büyük kalbinden

Her Yerde Sen Dizi Şarkısını kim söylüyor diye merak edenler için hemen yanıt verelim. Zeynep Bastık söylüyor bu güzel dizi şarkısını. Özellikle Zeynep Bastık Her Yerde Sen dizisinin fragmanında çıkan şarkısı sonrasında tanınmaya başlandı ve videosu izlenmeye daha çok beğeni almaya başlamış.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.