Her Yerde Sen Dizisi Kaç Bölüm Olacak, Erken Final mi Yapacak Devam Eder mi?

Her Yerde Sen Dizisi Kaç Bölüm Olacak, Erken Final mi Yapacak Devam Eder mi? Her Yerde Sen dizisi çok yakında televizyon ekranlarındaki yerini alacak. Her Yerde Sen dizisi kaç bölüm sürecektir ne zaman final yapacaktır bu bilgileri konumuzun devamında paylaşacağız.

Güncelleme: Her Yerde Sen dizisi 14 Haziran 2019 tarihinde yayın hayatına başlamış ve 23 Kasım 2019 tarihinde final yaparak ekranlara veda etmiştir. Her Yerde Sen dizisi enerjisi çok sevilse de yeni sezon başlayınca dizilerle rekabete girememiştir. Ancak Fox TV de yaz sezonunda da ve ara ara Her Yerde Sen dizisi yayınlanmaktadır.

Her Yerde Sen Dizisi Kaç Bölüm Olacak?

Her Yerde Sen dizisi haziran ayında Fox TV ekranlarında yayınlanacaktır. Her Yerde Sen dizisi bu yazın romantik komedi tarzındaki dizisi olacak. Her Yerde Sen dizisi tanıtım fragmanı sosyal medya üzerinde de büyük beğeni topladı. Bu yaz sezonunun en eğlenceli dizisi olmaya aday olan iddaalı projenin tanıtım fragmanında olanları özetleyelim. Her Yerde Sen dizisinde hayatına yeni bir başlangıç yapmak isteyen Demir ile hayalleri peşinde koşan Selin aynı evde yaşamak zorunda kalıyorlar. Üstelik ikisi de ev üstünde hak iddaa ediyorlar ve birbirlerini bu evden kaçırmak için çabalayacaklar. Aynı evde yaşayan Demir ve Selin bu seferde aynı şirkette çalışacaklarını öğreniyorlar. Bundan sonra olayla gelişiyor. Bu ikili bizi güldürecek yaz boyunca popüler ekran çiftimiz olacak.

Her Yerde Sen dizisi yönetmeni senaristi oyuncuları;

Her Yerde Sen dizisi başrollerini yani Demir ve Selin karakterini canlandıran isimler Furkan Andıç ve Aybüke Pusat. Her Yerde Sen dizisi oyuncuları Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ileusta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu. Her Yerde Sen dizisi yönetmenliğini Ender Mıhlar yaparken senaryosunu Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer yazıyor. Her Yerde Sen dizisi haziran ayında Foxtv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Her Yerde Sen Yeni Sezonda Devam Edecek Mi?

Her Yerde Sen dizisi haziran ayında yayınlanmaya başlayacak ve yaz sezonu boyunca devam edecek. Her Yerde Sen dizisi ağustos sonunda yayınlanırken reytingleri ilk 5 sırada yer alırsa yeni sezonda yayınlanmaya devam edecektir. Her Yerde Sen dizisi reytinglerde başarılı olursa eylül ayından itibaren mola vermeden devam edecektir. Bence yaz sezonunda yayınlanan dizilerden yeni sezona çıkabilecek en iyi projelerden. Her Yerde Sen dizisi başrol karakterleri olan Demir ve Selin arasında elektrik seyirciye geçtiği sürece ekranlarda kalmaya devam edecektir.

Her Yerde Sen dizisi başrol oyuncusu olan Furkan Andıç dizi de genç yaşta çalıştığı şirketin ortağı olabilen iç mimar Demir Erendil karakterini canlandıracak. Demir kuralcı ve karizmatiktir. Demir sert ve mantıklıdır aynı zamanda merhametlidir. Geçmişte yaşadıklarını unutamamış ve onların incinmişliklerini  içinde yaşamaya devam etmektedir. Demir geçmişte yaşadıklarını unutmak istemektedir. Demir’in amacı babasından daha başarılı olmaktır. Babasının kaybettiklerini de geri almak için çabalar Demir. Her Yerde Sen dizisi kadın başrol oyuncusu olan Aybüke Pusat’ta dizide Selin karakterini canlandırmaktadır. Selin deli dolu hayatı yaşamayı seven biridir.

Her Yerde Sen dizisinde aynı evde hak iddia eden iki inatçı keçi olan Demir ve Selin arasında yaşananlar anlatılacak. Aynı evde yaşamaları yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğeri yönetici olarak gelir. Artık sabredecek durumları kalmamıştır. Daha dün hiç tanımazken şimdi hayatının her saniyesinde karşısında olan birisi var. Her Yerde Sen dizisinde gün içinde sürekli atışmalar yaşayacaklar. Birbirlerini evden kaçırmak için planlar yapacaklar. Bakalım neler olacak? Kim kimi evden kaçırmayı başaracak?

Her Yerde Sen dizisi reytingleri nasıl olacak? Her Yerde Sen dizisi yayınlanmaya başladıktan bir kaç hafta sonra final mi yapacak yoksa yeni sezon onayı alacak belli olur. Sevilen dizi kendini iki hafta da belli edecektir. Her Yerde Sen dizisi reyting durumu nasıl olacak? Her Yerde sen reytinglerde kaçıncı sırada olacak bilgilerini sizlerle bu konumuzda paylaşacağız.  

Her Yerde Sen dizisi kaç bölüm yayınlanacak?

Her Yerde Sen dizisi kaç bölüm süreceği şimdiden söylenemez. Çünkü kaç bölüm süreceği dizinin izlenmesine ve reytinglerde başarılı olmasına bağlı. Malum bu sezon reyting kötü giderse diziler 4 bölüm bile sürmedi. Yayından kaldırıldı bir çok dizi. Ama yaz sezonu dizileri daha avantajlı oluyor bu konuda. Çünkü sezon içinde yayınlanan iddialı projeler sezon finali yaptığı için rakipleri az oluyor. Her Yerde Sen dizisi büyük ihtimalle tutulacaktır ve reytinglerde başarılı olacaktır. Her Yerde Sen dizisi yeni sezonda devam etsin ister misiniz? Yorumlarınızı ve desteklerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

23 Yorum

 1. Meme kanseri sebebiyle tedavi görüyorum ve severek izlediğim gününün gelmesi için gün saydığım kafamı bir an olsun boşalttığım tek dizimdi final kararı alındığında bizlerinde bir söz hakkı olmalı kabul etmiyorum lütfen dizimi geri istiyorum

 2. Bu hayat temposu ve stresli yaşamımız içinde ekran karşısındaki tek güzel vaktimiz olan heryerden sen dizisinin kaldırılması bence çok yanlış alınan bir karar olmuş.O kadar saçma sapan dizilerin yanında bu diZi em kaliteli olanlarından bir tanesiydi.Yanlış alınan bu kararın en kısa zamanda Güçlü bir seneryoyla ve aynı ekiple tekrar ekranlara gelmesini talep ediyorum.Bu kadar sevilen bir diziye seneryo üretilememesi büyük eksiklik yaZık oldu.

 3. BİTMEZ İNŞALLAH.BEĞENEREK İZLEDİĞİM İLK DİZİ
  OYUNCULAR VE KAREKTERLERİ MUAZZAM.SIKILMADAN DEFALARCA İZLİYORUM.

 4. Bagımlısıyım hep cuma gününü iple çekiyordum simdi ise cumartesiyi sabırsızlıkla bekliyorum.Bence devam etsin Demir’in ailesi ile tanışalım biraz da uzatınnnn,Fox Tv seyircisini Mutlu etmeli

 5. Avatar Rıfat Yetimoğlü

  Dizi biz yaşlı insanları bile tutku ile izlemeye yöneltti.Devam ederse çok mutlu olurum.

 6. Her yerde sen süper bir dizi. Çok güzel ve içten doğal olarak oynuyorlar. Devam etsin.🏡

 7. Her yerde sen çok güzel bir dizi. Selin ve Demir çok güzel ve doğal oynuyorlar. Devam etmesini istiyorum. Dizi ve ekip superrrr😆🏡

 8. kesinlikle devam etmeli tamam güçlu rakipleri olacak yeni sezonda ama yinede devam etmeli cuma gunu gelmesi icin iple çektigim bir dizi

 9. Avatar Rıfat Yetimoğlu

  Güzel bi dizi Baş rol oyuncularını kutluyorum.69 yaşında olmama rağmen Cuma gününü iple çekiyorum.Hemşerim Demir ve partneri Selin çok başarılı oyuncular.

 10. Güzel bir dizi seyretmekten keyfi alıyorum bence devam etmeli

  • Çok güzel bir dizi lütfen yeni sezonda da devam etsin istiyorum bence yeni sezon da çok güzel olacak bundan adım kadsr eminim 👍👍👍👍

Etiketler