Her Yerde Sen Bitmesin Final Yapmasın Başka Kanalda Devam Etsin (İstekleriniz)

27.10.2019
461

Bu konumuzda Her Yerde Sen Bitmesin Final Yapmasın gerekiyorsa Başka Kanalda Devam Etsin hakkında (İstekleriniz) ile birlikte yeni kampanyamızdan bahsedeceğiz. Fox TV ekranlarında devam etmekte olan Her Yerde Sen isimli yaz dizisinin Kasım ayına kadar devam etmiş olması gerçekten büyük bir başarı. Çünkü birçok haftalık dizi reyting almakta zorlanıp kısa sürede erken final yaparken Her yerde sen dizisi yaz aylarındaki büyük başarının ardında sezon dizilerinin başlamasıyla reytinglerde biraz gerilese de çok iyi reytingler aldı.

Her Yerde Sen BiTMESİN..Cuma günü yayınlanan Her yerde sen dizisi reytingleri çok düşmeye başlayınca cumartesi gününe alınarak yeni bir deneme yapılsa da cumartesi günleri de düşük çıkan reytinglerin ardından Her yerde sen dizisinin erken final yapması gündeme geldi. Her Yerde Sen bitmesin erken final olmasın düşüncesi ve kampanya fikri de bu yüzden gelişti.Her Yerde Sen dizisi bitmesin final olmasın

Bu konuyu Her yerde sen dizisinin bitmemesi erken final yapmaması için açmış bulunuyoruz. Elbette böyle bir şeyi tek başımıza yapamayız gücümüz yetmez ancak izleyiciden gelen büyük talepler bir merkezde toplanır ve ciddi bir kampanya yürütülür ise ve bunu Fox TV ile ve Her Yerde Sen dizisinin yapımcısıyla paylaşarak dizinin ne kadar çok sevildiğini mutlaka devam etmesi gerektiğini ve her yerde sen dizisinin büyük bir fan kitlesinin oluştuğunu ve sevenlerinin diziyi kesinlikle devam ettirmek taraftarı olduğunu güzelce ifade edebilirsek Her yerde sen dizisi devam edebilir. Evet şaka değil Her yerde sen dizisini izleyiciler devam ettirebilir, nasıl mı?

Her Yerde Sen bitmesin devam etsinHer Yerde Sen Dizisi Bitmesin Erken Final Yapmasın

Öncelikle Her yerde sen dizisinin final yapmaması devam etmesi için bizlerin gönüllü olarak biraz gayret sarf etmesi gerekiyor. Öncelikle dizimizi mutlaka gününde izlemeli ve çevremizdeki arkadaşlara izletmeliyiz. Her yerde sen dizisi bugüne kadar sizlerin sevgisi ile geldi ve uzun sürede devam etti. Demir ve Selin aşkı çok beğenildi. Ancak sezon sonuna kadar devam etmesi için biz de bir kampanya oluşturarak Her yerde sen dizisi Bitmesin final yapmasın gerekiyorsa başka kanalda devam etsin başka bir TV kanalına transfer olsun kampanyamızı başlatarak hem bu sitede hem de sosyal medyada sesimizi duyurmak ve her yerde sen dizisinin devam etmesine katkıda bulunmak istiyoruz. Bu tamamen gönüllü bir kampanyadır. Peki her yerde sen dizisinin devam etmesi için neler yapmamız gerekiyor işte sırayla yapacaklarımız:

Her Yerde Sen dizisi erken final olmasın kampanyasıHer Yerde Sen Bitmesin Final Yapmasın Kampanyası için Yapılacaklar:

1- Öncelikle Her Yerde Sen Bitmesin Final Yapmasın tarzındaki yorumlarınızı ve görüşlerinizi lütfen sayfanın altındaki yorum kısmına güzelce yazalım. 2- Daha sonra yazmış olduğumuz bu yorumları herkesin görmesi için sosyal medyada Facebook Instagram Twitter gibi sosyal medya sitelerinde bu sayfanın linkini ve Her Yerde Sen Bitmesin Final Yapmasın yazısıyla birlikte paylaşalım. Örnek: Her Yerde Sen Bitmesin Final Yapmasın kampanyasına destek istiyoruz. Link: https://dizioyuncu.com/her-yerde-sen-bitmesin-final-yapmasin-baska-kanalda-devam-etsin-istekleriniz/ şeklinde

Sizlerin yapacakları İşte bu kadar daha sonra sizlerin yazmış olduğu yorumları ve sosyal medyadaki paylaşımları Fox TV Her yerde sen dizisinin yapımcısına göndererek dizinin ne kadar çok sevildiğini ve tutulduğunu, izleyicilerin FOX TV’de veya başka bir kanalda Her yerde sen dizisini izlemeye devam etmek istediklerini kanala ve dizi yapımcılarına ileteceğiz. Böylelikle herkesin her yerde sen dizisine sahip çıkmasıyla birlikte kanal ve yapımcıyı bu konuya dikkat çekerek onlara son durumu bildireceğiz. Bu arada dizimizin son durumunu buraya detaylıca yazdık. Hem reytinglerini hemde final tarihini buradan bulabilirsiniz.. Tıklayın >>Her Yerde Sen Yeni 2. Sezon Devam Edecek mi, Bitecek Final mi Yapacak?

Her Yerde Sen neden bitiyor final mi olacak

Kısaca Her Yerde Sen dizisinin devam etmesi bitmemesi erken final yapmaması için yapacağımız kampanya böyle. Sizler de farklı bir düşünceniz veya görüşürüz yorumunuz varsa lütfen aşağıya yazarak bu konu hakkında bizlere yapılması gerekenleri yazınız. Sizlerden gelecek yorum ve görüşler bizim için çok değerli ve kıymetli. Dizimizin devam etmesi Her yerde sen dizisinin sezon sonuna kadar sürmesi için elimizden geleni yapalım, Demir ve Selin aşkını izlemek isteyenler ve her yerde sen dizisinin devam etmesini isteyenler lütfen destek olsunlar. Merak edenler için Özel içerik >> Her Yerde Sen Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) Gerçekte Sevgili mi?

Her Yerde Sen başka kanala transfer olur muHer Yerde Sen dizisi Başka kanala Geçer mi Transfer Olur mu?

Daha önce final kararı alan Adını Sen Koy dizisi izleyicilerin yoğun istekleri üzerine TV8 ile anlaşarak yoluna devam etmişti. Her Yerde Sen dizisi de benzer bir şekilde Fox tv olmazsa başka bir kanalda yoluna devam edebilir. Bu tamamen izleyicilerden gelecek istek ve taleplere göre şekillenebilecek bir olay. Bu nedenle bu kampanyamızı sosyal medyada duyura bildiğimiz kadar duyurup paylaşalım.. Şimdiden teşekkür ederiz.

Not: Arkadaşlar sayfaya gösterdiğiniz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz. İlk günden 5000 kişi sayfamıza gelip içeriğimizi okudu. Ancak sadece okumakla ve yorum yazmakla kalmayın lütfen sosyal medyada da bu sayfayı paylaşarak herkese ulaşmaya çalışalım. YOK ARTIK >> Her Yerde Sen TV8 de 2020 Yılında Tekrar mı Başlıyor?

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.