Her Yerde Sen Alara Kimdir? Bilgileri Resimleri (Eylül Su Sapan)

Her Yerde Sen dizisinde Alara Kimdir? Her Yerde Sen dizisi Alara karakterinin Bilgileri Resimleri hakkında bu sayfamızda sizlere detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Cuma akşamları Fox tv de ekrana gelen Her Yerde Sen dizisinin yeni oyuncularından birisi olan Alara karakterine hayat veren oyuncunu gerçek adı soyadı okuduğu okullar boyu yaşı kilosu ve sosyal medyadaki hesaplarını sizlere yazacağız bu konumuzda..

Her Yerde Sen Dizisi Alara rolündeki Eylül Su SapanHer Yerde Sen Dizisi Alara Kimdir?

Her Yerde Sen dizisinin oyuncu kadrosuna yeni katılan oyunculardan birisi olan ve Alara rolüyle karşımıza çıkan oyuncunun gerçek adı nedir diye merak edenlere hemen yazalım. Cuma günleri ekrana gelen Her Yerde Sen dizisinde Yıldırım’ın kızı rolünde olan Alara karakterinin gerçek adı Eylül Su Sapan‘dır. Eylül Su Sapan daha önce İstanbullu Gelin dizisinde oynamıştı ve yüzü bir çok kişiye tanıdık gelmiştir. O dizide Özgür karakterine hayat veren Eylül Su Sapan Her Yerde Sen dizisinde Alara rolüyle ekrana gelecek.

Eylül Su Sapan Hangi Dizilerde ve Filmlerde OynadıHer Yerde Sen Dizisi Alara rolündeki Eylül Su Sapan Kimdir?

Eylül Su Sapan Her Yerde Sen dizisinde Yıldırım’ın kızı Alara olarak karşımıza çıktı ve bir çok kişi hakkında bilgi edinmek için dizi oyuncularının tek adresi olan DiziOyuncu.Com sitemize gelerek bilgilerini merak ettiler. Bizde sizlere Her Yerde Sen dizisinde Alara kimdir kısa hayat hikayesini ve kariyer basamaklarını hemen yazalım. İşte Her Yerde Sen dizisindeki Alara rolü Eylül Su Sapan hakkında bilgiler:

Eylül Su Sapan Kimdir? 9 Kasım 1993 tarihinde kültür başkentimiz olan İstanbul’da doğan Eylül Su Sapan 1.67 boyunda ve 55 kg ağırlığında ela gözleri olan bir oyuncudur. Eylül Su Sapan İstanbul’da lise eğitimini bitirdikten sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne kayıt olup oyunculuk eğitimleri almaya başlamış ve kendisini yetiştirmiştir. Burada aldığı eğitimler sonrasında oyunculuk konusundaki ilk deneyimini Show tv de ekrana gelen Pis Yedili dizisinde yaşamış ve dizide Melis rolünde oynamıştır. Eylül Su Sapan sosyal medyada oldukça aktif olan bir oyuncu. Eylül Su Sapan instagram üzerinden sürekli güncel resimlerini paylaşıyor. Eylül Su Sapan instagram hesabı için: https://www.instagram.com/eylulsusapan

Her Yerde Sen Dizisinde Yıldırım'ın Kızı Alara rolüEylül Su Sapan Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynadı?

İlk dizi deneyiminde Pis Yedili dizisinde Melis rolünü oynayan Eylül Su Sapan 2013 yılında Amman Cin Tarikatı isimli filmde rol almış ve Canan karakterine hayat vermiştir. Eylül Su Sapan 2015 yılında Beş Kardeş dizisinde Nazlı rolünde yer alırken aynı yıl Nadide Hayat filminde de oynamıştır. Fox tv de yaz dizisi olarak başlayan İnadına Aşk dizisinde de oynayan Eylül Su Sapan Atv ekranlarında uzun süre yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinde iyi bir oyunculuk çıkarmış ve Macide’nin kızı Harika karakterini canlandırmıştır.

Çok önemli rollerde oynamasa da Eylül Su Sapan’ın oynadığı dizi ve filmler arasında Dört Köşe, Tatlı İntikam, Klavye Delikanlıları, Damat Takımı ve Aidiyet gibi dizi ve filmler de yer almaktadır. Bir çok dizi ve filmde yer alan Eylül Su Sapan oyunculuk konusunda oldukça deneyim kazanmıştır. Eylül Su Sapan son dizisinde İstanbullu Gelin’de rol almış ve dizinin baş rolü olan Faruk’un asistanı Özgür olarak karşımıza çıkmıştır. Eylül Su Sapan Her Yerde Sen dizisinde ise Yıldırım’ın kızı Alara rolünde izleyeceğiz.

Her Yerde Sen Alara kimdir bilgileriHer Yerde Sen Dizisinde Yıldırım’ın Kızı Alara rolünde Eylül Su Sapan oynuyor..

Cuma akşamları Fox Tv de ekrana gelen ve baş rollerinde Furkan Andıç ile Aybüke Pusat’ın yer aldığı Her Yerde Sen dizisinde Yıldırım’ın kızı olarak dahil olacak olan ve dizide Alara karakterine hayat verecek Eylül Su Sapan hakkında kısa bilgiler vermeye çalıştık. Her Yerde Sen dizisinde oynayacak olan Eylül Su Sapan dizinin yaz aylarından sonra da devam etmesi durumunda uzun süre dizide kalıcı olabilir. Her Yerde Sen dizisindeki tüm oyuncuları merak edenler Tıklayın >>>

Her Yerde Sen Dizisi Oyuncuları Kadrosu TIKLAYIN

Her Yerde Sen dizisine yeni oyuncular dahil oldukça sizlere yazmaya devam edeceğiz. Sizlerde Her Yerde Sen dizisine yeni katılan Alara rolü hakkında merak ettiklerinizi veya görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler