Her Yerde Sen 23. Bölümüyle 23 Kasım Günü Final Yapıyor Bitiyor

Fox TV ekranlarında Cumartesi günleri yayınlanan Her yerde sen dizisi 23. bölümü ile 23 Kasım 2019 cumartesi günü final yaparak ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Her yerde sen dizisinin bir yaz dizisi olarak başlamasına rağmen uzun süre devam etmesi ve sezon dizileri ile boy ölçüşmesinin ardından reytingleri gittikçe düşmeye başlayan ve cuma gününden cumartesi gününe alınan her yerde sen dizisi daha fazla düşük reytinglere dayanamayarak 23. bölüm ile final kararı aldı.

Her Yerde Sen Final yapıyor 23. bölümdeHer Yerde Sen 23. Bölümüyle 23 Kasım Günü Final Yapıyor Bitiyor

Yapımcılığını Karga Seven Pictures’ın yaptığı ve yönetmenliğini Ender Mıhlar’ın üstlendiği Her yerde sen isimli dizi 23. bölümde 23 Kasım 2019 cumartesi günü son bölümü ile final yaparak ekrana veda edecek. Böylesine güzel ve beğenilen dizinin neden erken final yapıp sezon ortasını veya sezon sonunu beklemediği ise oldukça merak ediliyor. Ayrıca Fox TV Her yerde sen isimli diziyi bitirdikten sonra yerine başka bir dizide hazırlamadığı büyük ihtimalle cumartesi günleri boş kalacak ve farklı içerikli programlar yayınlayacak.

Yaz aylarından beri sevilerek izlenen Her yerde sen isimli güzel dizinin baş rollerinde Furkan Andıç, Aybüke Pusat, Ali Yağcı, Ali Gözüşirin, Aslıhan Malbora, Ali Barkın, Deniz Işın, Barış Yıldız, Cem Cücenoğlu, Binnur Şerbetçioğlu, Aziz Caner ve Ayşe Tunaboylu gibi isimler yer alıyor ve izleyiciler tarafından büyük bir hayranlıkla takip ediliyordu. Ancak dizi yeni gününde beklenen reytinglere ulaşamayınca 23. bölümüyle ekranlara veda etme kararı aldı. Reytinglerin düşmesi ile birlikte Her yerde sen dizisinin erken final yapması izleyicileri çok üzdü. Biz bu konuda bir kampanya başlatarak Her yerde sen dizisi Bitmesin final yapmazsan kampanyasını sizlere duyurmuştuk. Merak edenler Tıklayabilir >> Her yerde sen dizisi Bitmesin final yapmasın.

Her Yerde Sen 23 Kasımda Final olacakHer yerde sen dizisinin final yapmasıyla 23 bölüm süren dizinin hayranları büyük bir hayal kırıklığına uğrayacak olsa da Furkan Andıç ve Aybüke Pusat gibi başarılı oyunculuklarıyla ön plana çıkan ve gerçekten güzel bir iş ortaya koyan izlenesi bir dizi yaparak yediden yetmişe herkesi kendilerine bağlayan her yerde sen dizisinin ekibine teşekkür eder Oyunculara yeni dizilerinde başarılar dilerim. dizioyuncu.com olarak Her yerde sen dizisinin yeniden başlaması başka bir kanalda ekrana gelmesi ve tekrarlarının izleyiciye sunulması olması için elimizden geleni yapacağız.

Not: Her yerde sen dizisinin yapımcısı, tüm ekibe mesaj atarak alınan final kararını bildirdi. Her Yerde Sen, final bölümüyle 23 Kasım Cumartesi 20.00’da FOX’ta yayınlanacak. Umarız güzel bir final olur izlenmeye değer. Sizlerde Her yerde sen dizisinin final bölümü hakkında neler düşündüğünüzü görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Yorum yaz

2 Yorum

Etiketler