Her Şey Seninle Güzel Filmi Nerede Çekildi? Konusu Özeti

08.05.2020
14

Her Şey Seninle Güzel filmi nerede çekiliyor hangi mekanlarda merak edenler için bu konuyu açmış bulunuyoruz. 13 Mayıs Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Her Şey Seninle Güzel filmi gerçekten komedi severler için biçilmiş bir kaftan gibi. Dizinin oyuncu kadrosu da oldukça güçlü. Burcu Biricik , Hazar Ergüçlü , İlker Aksum , Irem Helvacioglu , Mert Fırat , Sait Genay , Cem Karcı gibi oyuncuların oynadığı Her Şey Seninle Güzel filminin nerelerde çekildiği hangi il ilçe olduğu deniz sahilleri ve kıyı çok merak ediliyor.

Daha önce filme gidenler biliyordur ancak ilk defa Kanal D ekranlarında 13 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak olan ve TV’de ilk olarak sunulan Her Şey Seninle Güzel filmi çekildiği mekanlar yerler çok güzel. Bu nedenle Her Şey Seninle Güzel filminin çekildiği yerler hangi ilimizde hangi sahilimiz ya da tatil yeri neresi deniz kıyısında oturdukları yer neresi gibi meraklı sorular oldukça fazla gelecek gibi.Her Şey Seninle Güzel çekim mekanları

Her Şey Seninle Güzel filminin çekildiği yerler neresi?

Her şey seninle Güzel filmi nerede çekiliyor sorusuna hemen yanıt verelim. Filmin çekildiği başlıca mekan İzmir ilimiz olacak. İzmir ilimizin birbirinden güzel mekanları filmi çok güzel bir ahenk katmış. Her ne kadar filmimiz bir komedi filmi olsa da çekim yerleri ile insanları adeta büyüledi ve doğal manzaralar ve güzellikler izleyen herkesin hoşuna gitti. İzmir ilimizde özellikle Çeşme ve Alaçatı dizi ve filmlere çekim mekanı oldu.

Sadece tatil için değil çekim mekanı olarak da İzmir ilimizin Kuşadası, Çeşme ve Alaçatı gibi tatil merkezleri çok tercih ediliyor. İzmir’de Foça’ya gidenler bilir ki oradaki sahil kadar güzel bir mekan yoktur. Aynı zamanda eğlence mekanları ile gece kulüpleri ile ve sahildeki güzel manzaraları ile Her Şey Seninle Güzel filmi izleyenlerin oldukça hoşuna gidecek. Sonuç olarak Her Şey Seninle Güzel filmi İzmir ilimizde birçok farklı mekanda çekiliyor diyebiliriz.

Her Şey Seninle Güzel filmi çekim yerleriHer Şey Seninle Güzel Filmi Ne Anlatıyor Özeti Konusu

Merak edenler için Her Şey Seninle Güzel filminin kısa öyküsünü özetini buraya yazmak istiyoruz. Her Şey Seninle Güzel filmi Deniz isimli güzel kızın yakın zamanda biten ilişkisinden sonraki yaşamı konu alınıyor. Emre ile uzun soluklu bir ilişkisi olan ancak Emre’nin son dönemde işi ve kariyerine zaman ayırması nedeniyle araları bozulan Deniz ve Emre ayrılır. Ancak onların ayrılması kolay olmaz. Bu ayrılık sadece Emre’yi değil aynı zamanda Deniz’i de aşırı derecede üzmektedir. Aradan epey zaman geçmiştir. Ama Deniz halen Emre’ye karşı olan duygularını tamamen kafasından silememiştir.Her Şey Seninle Güzel nerede çekiliyor

Yapması gereken şeyler olsa da o kendine biraz daha zaman verecektir. Son zamanlarda duyduğu haberler onun hoşuna gitmeyen haberlerdir. Çünkü Emre’yi kaybetme riski ortaya çıkmıştır. Bunu duyan Deniz hemen yola çıkar ve soluğu İzmir’de alır. Burada göreceği görüntüler ise hiç hoşuna gitmeyecektir.Kanal D Her Şey Seninle Güzel filmi İzmirin neresinde

Çünkü artık Emre’nin yeni bir sevgilisi vardır. Ve Deniz’in bu rakibi oldukça güçlü bir rakiptir. Emre’yi tam olarak kaybetmemiştir. Halen bir şansı olan Deniz, Emre’yi tekrar alıp eskisi gibi olmak için arkadaşı Bulut’tan yardım isteyecektir. İkilinin tek bir amacı vardır. Emre’yi yeni sevgilisinden ayırıp tekrar Deniz ile barışmasını sağlayacaklardır. Bu her ne kadar zor olsa da Deniz istediğini almadan buradan gitmemeye kararlıdır. Emre’yi alıp sonra buradan rahat bir şekilde ayrılmak istemektedir.

Her Şey Seninle Güzel Filminin Tanıtım Fragmanı

Her Şey Seninle Güzel Filmini tamamen izlemek isteyenler için:

https://youtu.be/SOpW9xM1RoA

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..