Hem Kadın Hem Anne Programı Sunucusu İpek Dağıstanlı Kimdir Kanal D

05.10.2020
2.536

Kanal D gündüz kuşağı için yeni bir program hazırladı. Sunuculuğunu İpek Dağıstanlı’nın yapacağı Hem Kadın Hem Anne programı formatı nasıl olacak, sunucusu İpek Dağıstanlı kimdir, bilgilerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Hem Kadın Hem Anne Programı Sunucusu İpek Dağıstanlı Kimdir?

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hem Kadın Hem Anne programın sunuculuğunu İpek Dağıstanlı üstleniyor. İpek Dağıstanlı kimdir, daha önce hangi dizi filmlerde rol aldı, hangi programı sundu bilgilerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. İpek Dağıstanlı okul öncesi öğretmeni ve ebeveyn koçluğu yapıyor. İpek Dağıstanlı son zamanlarda ebeveynliğini ve kendi öğretmenliğini de birleştirerek ebeveyn koçluğu yapmaya başladı. Seminerler düzenleyerek herkese bilgilendirici çalışmalar yapıyor. Youtube kanalından İpek Dağıstanlı’yı takip edebilir, bebeğinizle ebeveynlikle ilgili faydalı bilgiler öğrenebilirsiniz.  hem kadin hem anne programi sunucusu ipek dagistanli kim

İpek Dağıstanlı Hem Kadın Hem Anne programı tanıtım fragmanında kadın olmak zor, anne olmak daha zor, hem kadın hem aynı olmak en zoru diyerek annelere kadınlara yardımcı olacak fikirleri ile yanlarında olduğunu söylüyor. YouTube hesabı ile sevenleri ile buluşan İpek Dağıstanlı ebeveynlik çocuk ve hayata dair bilgileri sizlere sunmak için bu programı hazırlayıp sunuyor.

hem kadin hem anne programi afisi

 Hem Kadın Hem Anne Programın Formatı Nedir?

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Hem Kadın Hem Anne programı sunucusu İpek Dağıstanlı hakkında bilgiler verdik. Okul öncesi öğretmeni oluşu ile çocukların ruh halinden anlayan aynı zamanda ebeveyn koçluğu yaparak da anne-babaların kolaylıkla akıl danışabileceği birisi haline gelen İpek Dağıstanlı yeni programı ile seyircileri bilgilendirmeye geliyor.

İlk bölümü 10 Ekim cumartesi sabah 7.30 yayınlanacak olan Hem Kadın Hem Anne programı ebeveyn ve çocuk arasındaki ilişkileri, çocuk eğitiminde kullanılan yöntemlere doğru ve yanlış bilgileri sizler için bu programda açıklıyor. Sosyal medyanın ünlü simalarından olan İpek Dağıstanlı Hem Kadın Hem Anne programında farklı sitcomlara yer vererek sizleri güldürmeye çalışırken sağlık, diyet, güzellik, çocuk, ebeveynlik konuları hakkında uzman konuklarıyla bilgilendirici içeriklerde yer alacaktır.

hem kadin hem anne programi

Hem Kadın Hem Anne Programı Whatsap İletişim Telefon Numarası

Hem Kadın Hem Anne programına telefonla izleyiciler bağlanarak akıllarına takılan soru ve sorunları paylaşacaklar mı? Bununla ilgili bir açıklama ve programa bağlanmak için telefon whatsap numarası verilmedi. Program yayınlandığında telefon numarası verildiğinde sizler için paylaşacağız. Hem Kadın Hem Anne programına telefonla bağlanıp aileler soru sorabilse daha faydalı olur diye düşünüyoruz. Hem Kadın Hem Anne programı whatsap iletişim telefon numarasını sizlerle paylaşacağız.

https://www.youtube.com/watch?v=lwb8DjW66gY

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.