Hekimoğlu’nda Şok Ayrılık, İşte Diziden Çıkan O İsim

Salı akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan ve sevilerek izlenen Hekimoğlu dizisinde şok bir ayrılık yaşanıyor. Karga Seven Pictures’ın yapımcılığını, Banu Kiremitçi’nin senaristliğini, Hülya Gezer’in yönetmenliğini üstlendiği Hekimoğlu dizisi reytinglerde almış olduğu başarı ile bu sezon adından sıkça söz ettirdi. Ancak Corona virüsten dolayı çekimlerin durduğu günlerde diziden bir ayrılık haberi geldi.

Hekimoğlu dizisi yeni bölümlerinde yer alan değişikleri konumuza eklemeye devam edeceğiz. Hekimoğlu dizisinde senarist değişikliği yaşanmıştı. Banu Kiremitçi’nin Hekimoğlu dizisinden ayrılmasından sonra yeni senarist Neşe Çehiz olmuştu. hekimoglu dizisi yeni sezon oyuncu resim bilgi

Hekimoğlu Dizisinden Kim Ayrıldı?

Hekimoğlu dizisinin başrollerinde; Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Aytaç Şaşmaz, Kaan Yıldırım ve Damla Colbay gibi isimler oldukça başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. Bayram sonrası çekimlerin yeniden başlayacağı konuşuluyor. Bu arada dizinin ilk bölümden itibaren senaristliğini üstlenen Banu Kiremetçi diziden ayrıldı. Kimsenin beklemediği Bu ayrılık neden oldu Banu Kiremitçi neden ayrıldı oldukça merak edildi. Ancak Banu Kiremitçi den herhangi bir açıklama gelmedi.

Hekimoğlu Dizisinden Senarist neden ayrıldıHekimoğlu Dizisine Yeni Senarist

Peki bundan sonra Hekimoğlu dizisinin senaristliğini kim yapacak diziyi kim yazacak. Banu Kiremetçi’nin yerine ise diziyi Neşe Çehiz kaleme alacak. Böylelikle Banu Kiremitçi den boşalan senaryo yazarlığına Neşe Çehiz gelmiş oldu.

Ramazan Bayramı’ndan sonra sete çıkmaya hazırlanan ve çekimleri yapılarak yaz sezonu öncesinde bir sezon finali çekmeyi planlayan dizi ekibi şimdilik orucunu tutmaya devam ediyor. Ancak bayram sonrasında dizi ekibinin tekrar toparlanıp çekimlerin başlayacağı gelen bilgiler arasında. Almış olduğu reytingler ile 2. Sezon da devam etmesi kesinleşen Hekimoğlu dizisi Eylül 2020’de yeni sezona başlayacak.

Sizde Hekimoğlu dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Hekimoğlu dizisini beğeniyor musunuz yeni sezonda da devam etmesini ister misiniz yorum ve görüşleriniz bizim için kıymetli lütfen aşağıya yazınız. Hekimoğlu 2. Sezon 2020-2021 Ne Zaman Başlayacak?

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler