Hekimoğlu Zeynep Can Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Oynadığı Diziler (Damla Colbay)

17.12.2019
379

Bu konumuzda Hekimoğlu Zeynep Can Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Oynadığı Diziler hakkında bilgiler vereceğiz.. Hekimoğlu dizisi hazırlıkları devam ederken kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Hekimoğlu dizisinin kadrosuna katılan oyuncu Damla Colbay. Damla Colbay Hekimoğlu dizisine katıldı. Hekimoğlu dizisi kadrosuna katılan Damla Colbay kimdir hangi rolde oynuyor bilgileri sizlerle. Hekimoğlu dizisinde Zeynep Can karakterini canlandıracak olan Damla Colbay bilgileri rol aldığı diziler hepsi konumuzda sizlerle.

Hekimoğlu Esin Kimdir Gerçek Adı BilgileriHekimoğlu Dizisi Damla Colbay Kimdir?

Hekimoğlu dizisinde rol alan ve Zeynep Can karakterini canlandıran Damla Colbay 1993 İzmir doğumlu. Damla Colbay’ın çocukluktan bu yana hayalidir oyuncu olmak. İlkokuldan beri bunun için çabalayan Damla Colbay üniversite eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümünde aldı. Güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Damla Colbay dizilerde yeni yeni rol almaya başlamıştır. Ancak daha 2. projesinde başrol olmaya hak kazanmıştır.

Damla Colbay ilk kez profesyonel olarak Kara Para Aşk dizisinde rol aldı. 2015 yılında ikinci dizi projesinde Hayat Mucizelere Gebe dizisinde başrol oynamıştır ve bu dizi sayesinde tanınmış ve meşhur olmuştur. Atv de Zengin ve Yoksul dizisinde de başrol oynayan Damla Colbay kariyerinde hızla ilerlemektedir. Damla Colbay, 1.66 metre boyunda, 52 kilo ve Oğlak burcudur. Damla Colbay instagram hesabına takip ederek daha fazla resme ulaşabilirsiniz. https://www.instagram.com/damlacolbay/ hekimoglu damla colbay kim

Damla Colbay’ın Rol Aldığı Diziler;
Zengin ve Yoksul dizisinde 2019 Aysel karakterini canlandırdı.
İçerde dizisinde 2016 yılında Eylem karakterini oynadı.
Hayat Mucizelere Gebe dizisinde 2016 yılında İnci karakterini oynadı.
İlk kez ise 2014 yılında Kara Para Aşk dizisinde Demet rolünü oynadı.

Damla Colbay Hekimoğlu Dizisinde Hangi Rolde Oynayacak?

Hekimoğlu dizisine katılan Damla Colbay dizi de Zeynep Can karakterini canlandıracak. Ancak Esin kim ve nasıl bir rolde kesinlik yok. Hekimoğlu dizisinde rol alan Damla Colbay Zeynep Can karakteri muhtemelen doktor rolünde olacaktır. İyi niyetli bir doktor olacağını tahmin ettiğimiz Esin başroldedeki doktor ile neler yaşayacak göreceğiz.

Hekimoğlu Dizisi Zeynep Can Bilgileri

Yabancı dizi olan House M.D. ülkemizde Hekimoğlu adıyla yayınlanacak. Hekimoğlu dizisi Karga Seven Pictures  yapımcılığında yayınlanırken senaristliğini Banu Kiremitçi üstleniyor. Hekimoğlu dizisi başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan, Aytaç Şaşmaz, Kaan Yıldırım ve Okan Yalabık yer alıyor. Hekimoğlu dizisinin kadrosuna Damla Colbay katıldı. Zeynep Can rolünde izleyeceğiz onu.

Hekimoğlu dizisi oyuncuları kesinleşmeye başlıyor. Yeni oyuncuları kadrosuna dahil etmeye devam eden Hekimoğlu dizisi kadrosu genişliyor. Bu konumuzda sizlere kadroya katılan Damla Colbay’dan bahsettik. Damla Colbay dizi de Zeynep Can karakterini canlandıracak. Oyuncuların karakter bilgileri ve gerçek bilgileri aşağıdaki linkte konumuza eklendi.

Hekimoğlu Dizisi Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir Bilgileri için TIKLAYIN.

Hekimoğlu dizisi orjinalinin hikayesini inceleyelim. Hekimoğlu dizisi orjinali New Jersey’in Princeton-Plainsboro Eğitim Hastanesi’nde geçmektedir. Bulaşıcı hastalıklar uzmanı olan Doktor Gregory Hous keskin zekalı ve cesur bir doktordur. Riski sevmesi yüzünden iş hayatında çok sevilmez. Doktorun hastalıkları çözmede ve iyileştirmede başarılı olurken sosyal ilişkileri zayıftır. Riskli davranışları sebebiyle de hastane de sevilmiyor.

Hekimoğlu dizisi hangi kanalda yayınlanacak çekimleri ne zaman başlayacak tam belli değil. Hekimoğlu dizisi öncelikle Tv8 ile anlaşma sağlamıştı ancak karar değişti. Hekimoğlu dizisi şimdilik bir kanal ile anlaşmadı. Çekimleri de kasım ayında başlayacağı söylenen Hekimoğlu dizisinin çekimleri ilerleyince kanalı da belli olur. Kanalı kesinleşince sizlerle paylaşacağız konumuza ekleyeceğiz.

Hekimoğlu Zeynep Can Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Oynadığı Diziler (Damla Colbay) hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

https://www.youtube.com/watch?v=AqcTTiTweEQ

Hekimoğlunda en merak edilen isimlerden birisi Zeynep Can karakteri olacak. Zeynep Can karakterinde dizide rol alan Damla Colbay daha önceki dizilerinde de başarıyla rol almış olan oyunculardan biridir. Bakalım Damla Colbay Hekimoğlu dizisinde Zeynep Can rolüyle izleyicinin sevip beğeneceği bir isim olacak mı izleyip göreceğiz.Hekimoğlu dizisi Zeynep Can kimdir

Hekimoğlunda en merak edilen isimlerden birisi Zeynep Can hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.