Hekimoğlu Leyla Kimdir? Bilgileri Resimleri (Cansu Gültekin)

Hekimoğlu Leyla Kimdir? Bilgileri Resimleri (Cansu Gültekin) Hekimoğlu dizisine konuk oyuncu olarak katılan Cansu Gültekin kimdir? Cansu Gültekin Hekimoğlu dizisinde hangi rolde oynayacak? Hekimoğlu dizisindeki rolünde başarı gösterirse ve sevilirse rolü kalıcı olur mu?Bu bilgiler için konumuzun devamına bakmalısınız. İşte Hekimoğlu dizisinde Leyla kimdir sorusuna cevap: Hekimoğlu dizisi yeni bölümlerinde ara sıra konuk oyuncular katılıyor. Her bölümde yeni bir hastalık ve hastanın hayatı incelendiği için her yeni bölümde konuk oyuncular yer almaktadır.

Hekimoğlu dizisi Karga Seven Pictures’ın yapımcılığında Banu Kiremitçi’nin senaristliğinde yayınlanıyor. Hekimoğlu dizisinin yönetmen koltuğunda Hülya Gezer otururken dizinin başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Aytaç Şaşmaz, Kaan Yıldırım ve Damla Colbay gibi isimler yer alıyor. Hekimoğlu dizisine konuk oyuncu olarak katılan Cansu Gültekin dizi de Leyla karakterini canlandırıyor. Leyla kimdir nasıl bir karakter rolü bilgileri konumuzun devamında.

Cansu Gültekin Hekimoğlu dizisinde Leyla rolündeCansu Gültekin Kimdir?

Cansu Gültekin 16 Mayıs 1990 yılında İstanbul’da doğdu. Cansu Gültekin 3 yaşında ilk kez kamera karşısına geçti ve reklam filminde rol almıştı. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konsevatuvarı’nda Tiyatro Ana Sanat Dalı Bölümü’nde eğitim alan oyuncu Cansu Gültekin tiyatrolarda rol almak ister ve kariyerinde bu yöne ilerler. İstanbul Devlet Tiyatroları’nda yayınlanan Güneş Batarken Bile Büyük oyunundaki rolü olan Bettina rolüyle herkesin beğenisini kazanmıştır.

2010 yılında gençlik dizisi olan Kavak Yelleri’nde Hayriye karakterini canlandırmıştı. Birçok reklam filmi ve televizyon dizisinde yer aldı. Antigravity Art Project adlı bir kuruluşun kurucularından biri olmuştur bu şirkette hem oyuncu hem de yönetmen göreviyle çalışmalarını sürdürmektedir. Cansu Gültekin 1.66 m boyunda ve 54 kg.

Hekimoğlu Leyla rolü kimdirHekimoğlu Dizisi Leyla Rolü Nasıl Biri

Hekimoğlu dizisine konuk oyuncu olarak katılan Cansu Gültekin dizi de Leyla karakterini canlandıracak. Leylanın dizi deki rolü nedir? Leyla konuk oyuncu olduğuna göre muhtemelen Hekimoğlu dizisinde hasta rolünde olacaktır. Hekimoğlu dizisinde tek bölümlük hastalıklar inceleniyor. Ateş Hekimoğlunun tedavi yöntemleriyle şaşırtıcı şekilde iyi olan hastalardan birisi de Cansu Gültekin olacaktır diye tahmin ediyoruz.

Hekimoğlu Dizisi Boksör Hamza Ertürk KimdirHekimoğlu Dizisi Boksör Hamza Ertürk Kimdir?

Cansu Gültekin Hamza isimli boksörün eşi ‘Leyla’ karakterine hayat verecek Hekimoğlu’nda. Boksör Hamza kimdir diye merak edenler içinde kısaca yazalım. Emre Kızılırmak ünlü boksör ‘Hamza Ertürk’ü canlandırırken, Cansu Gültekin ise boksörün eşi ‘Leyla’ karakterine hayat verecek. Hekimoğlu Boksör Hamza Ertürk karakterini Emre Kızılırmak oynayacak. Eşi Leyla ise tanıttığımız oyuncu Cansu Gültekin olacak.

Cansu Gültekin’nin oynadığı diziler:Hekimoğlu dizisi Leyla kimdir

Hekimoğlu dizisi Leyla 2020
Sefirin Kızı 2019
Bir Umut Yeter 2019
Eyvah Karım 2018
Baba Candır 2015
Kertenkele 2014
Akasya Durağı 2008
Kavak Yelleri

Dizilerinde yer alan Cansu Gültekin’in Leyla rolüyle oynayacağı ‘Hekimoğlu’ her Salı 20.00’de Kanal D’de ekrana gelecek. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi Cansu Gültekin’in Leyla rolü olarak Hekimoğlu dizisindeki performansını yorumlayabilirsiniz. Hekimoğlu dizisinin tüm oyuncuları için Tıklayın >> Hekimoğlu dizisi oyuncu kadrosu

Etiketler