Hekimoğlu Dizisi Zeynep Diziden Neden Çıktı? Geri Gelecek Mi

25.04.2021
217

Yönetmen koltuğunda Emre Aybek’in oturduğu ve senaryosunu Neşe Şen’in kaleme aldığı Hekimoğlu dizisi 17 Aralık 2019 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Her Salı Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşan Hekimoğlu dizisinin başrolünde yer alan Zeynep karakterine hayat veren oyuncumuz Damla Colbay resmi instagram hesabından yaptığı paylaşımla Hekimoğlu dizisine veda ettiğini söylemiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Hekimoğlu dizisinin başrolünde yer alan Zeynep karakterinin neden diziden ayrıldığını ve tekrar gelip gelmeyeceğini açıklayacağız.Hekimoğlu Dizisi Zeynep Diziden Neden Çıktı

Hekimoğlu Damla Diziden Neden Çıktı?

Dizinin ilk bölümünden beri başrolünde yer alan Zeynep karakteri de tatlı ve sevecen halleri ile izleyicilerin gönlünde taht kurmuştur. İlk sezon aldığı reytinglerle yükselişte olan dizi 2. sezonda da yine Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam etmiştir. Ancak bu sezon televizyonda başlayan iddialı diziler Hekimoğlu dizisinin reytinglerine büyük etki etmiş ve dizinin yapımcıları final kararı almıştır. Dizi final yapmadan öncede başrolünde yer alan Zeynep’in diziden ayrılacağı duyulmuştur. Zeynep karakterine hayat veren oyuncumuz Damla Colbay diziden kendi isteği ile değil senaryo gereği ayrılacaktır.

Hekimoğlu Zeynep Karakteri Diziden Neden Ayrıldı?

Amerikan yapımı House M.D dizisinden uyarlanan Hekimoğlu dizisi 2 sezondur Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşmaktadır. Dizinin başrolünde yer alan Zeynep Karakteri de izleyiciler tarafından çok sevilmektedir. Zeynep karakterine hayat veren oyuncumuz Damla Colbay sürpriz bir şekilde instagram hesabından yaptığı paylaşımla diziden ayrılacağını duyurmuştur. Izleyiciler tarafından Zeynep karakterinin neden diziden ayrılacağı da merak konusu olmuştur. Güzel oyuncumuz Damla Colbay’ın Hekimoğlu dizisinden senaryo gereği ayrılacağı bilinmektedir. Ancak Zeynep karakterinin diziden nasıl bir vedayla ayrılacağı bilinmemektedir.

Hekimoğlu Zeynep Tekrar Diziye Gelecek Mi?

Damla Colbay, set arkadaşlarına yaptığı veda konuşmasını instagram hesabında paylamış ve bu şekilde diziden ayrılacağını bizlerle paylamıştır. Yukarıda da açıkladığımız gibi Zeynep karakteri diziden senaryo gereği ayrılacaktır. Izleyiciler tarafından Zeynep’in tekrar diziye gelip gelmeyeceğini merak konusu olmuştur. Hepimizin bildiği gibi Hekimoğlu dizisi önümüzdeki günlerde final yaparak ekranlara veda edecektir. Yani dizi final yapacağı için Zeynep karakterinin tekrar diziye gelmesi gibi bir ihtimal de yoktur.

Hekimoğlu Zeynep Kimdir?

Hekimoğlu dizisinin ilk bölümünden beri başrolde yer alan Zeynep, Hekimoğlu’nun asistanıdır. Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken Doktor Zeynep bağışıklık sistemi ve iç hastalıkları uzmanıdır. Vicdanlı bir doktor olan Zeynep hastalara şefkatle yaklaşan ve onlarla gereğinden fazla bağ kuran biridir. Aynı hastane çalıştığı meslek arkadaşı Emre’ye aşık olan ve aralarında ki tatlı kıskançlıklarla, atışmalarla diziye renk katan Zeynep kısacası, işinde başarılı, çevresinde ki insanlara değer veren şefkatli bir doktordur.

Bu konumuzda sizlere Hekimoğlu dizisinin başrolünde yer alan Zeynep karakterinin neden diziden ayrıldığını ve tekrar gelip gelmeyeceğini açıkladık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Hekimoğlu Dizisi Zeynep Diziden Neden Çıktı konusunda sizlere yazdık. Hekimoğlu Dizisi Ne Zaman Final yapıyor konumuza da göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Tenha Deniz dedi ki:

  İzlediğim en güzel filmdi ve şuan Aytaç Şaşmaz BAHT OYUNU dizisinde izlemenizi tavsiye ederim

 2. Tenha dedi ki:

  Vay be demekki her zaman istenen şeyler olmuyor 🙄

 3. Zeynep Aktaş dedi ki:

  İzlediğim en güzel diziydi. Hangi dijital platforma geçerse üye olup izlemeye devam etmeyi düşünüyordum. İnşallah dizi aynı kadro ile bir şekilde devam eder. Bu dizi bitmemeli..

  1. Tenha Deniz dedi ki:

   evet benim de izlediğim en güzel filmde dinle şu an Aytaç Şaşmaz baht oyunu dizisinde başrol oyuncusu izlemenizi tavsiye ederim

 4. Mehmet Aksoy dedi ki:

  Hekimoğlu entübe olmuştur.

 5. Anonim dedi ki:

  Damla Colbay yoksa, dizi de yok demektir, ister TV’de ister dijital ortamda olsun Hekimoğlu’ ‘entübe’ olmuştur.
  Dizi izleyeceğiz diye kendimize psikolojik işkence yapacak halşmşz yok!

 6. Semra dedi ki:

  Neden böylesi başarılı diziler final yapıyor? Gerilmeden, silah ve şiddet duymadan izlediğim en zevkli diziydi. Günün yoğunluğundan beni koparan, bittiğinde rahat uyutan bir diziydi. Neden veda? Şiddet ve savaş istemeyen kişileride düşünün, belki şiddet ve silahı seven insanlarida güzel şeylere alistirirsiniz. Ne dersiniz?