Hekimoğlu Dizisi Sevda Hemşire Kimdir? Sevtap Özaltun

01.03.2021
142

Bu konumuzda sizlere Kanal D’nin sevilen dizilerinden biri olan Hekimoğlu dizisine yeni katılan Sevda Hemşire karakterini yakından tanıtacağız. Hekimoğlu Dizisi Sevda Hemşire Kimdir, Hekimoğlu Dizisi Sevda Hemşirenin gerçek adı bilgiler önceki dizilerini sizler için yazacağız. Amerikan yapımı House M.D. dizisinden uyarlanan Hekimoğlu dizisinin senaryosunu ise 15. bölümden itibaren Neşe Şen kaleme almaktadır. Yönetmen koltuğunda, Emre Aybek’in oturduğu Hekimoğlu dizisi 17 Aralık 2019 tarihinde yayın hayatına başlamıştır.

Hekimoğlu Dizisi Sevda Kimdir? 2. sezonunda olan Hekimoğlu dizisi senaryosu ve oyuncu kadrosu sayesinde adından sıkça söz ettirmektedir. Her Salı Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşan Hekimoğlu dizisine yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Hekimoğlu dizisine yeni katılan Sevda Hemşire karakterini daha yakından tanıtacağız ve Hekimoğlu dizisi Sevda Hemşire kimdir? Hekimoğlu dizisi Sevda Hemşire karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.Hekimoğlu Dizisi Sevda Kimdir

Hekimoğlu dizisi Sevda Hemşire Karakteri Kimdir?

Kanal D’nin sevilen dizisi Hekimoğlu’na 39. bölümde dahil olan Sevda Hemşire karakteri, hastanenin pediatri bölümünde yeni işe başlayan, deneyimli bir hemşire olarak karşımıza çıkacaktır. Tatlı ve sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Sevda Hemşire, mütevazi ve neşeli halleriyle de kısa sürede herkes tarafından sevilen biri olacaktır. Ancak Sevda Hemşire’nin Ateş Hekimoğlu ile herkesten gizlediği bir sırrı vardır. Bu sırrın ortaya çıkmasıyla dizide ki tüm dengeler değişecektir.

Hekimoğlu Dizisi Sevda Hemşire Kimdir?

39. bölümde Hekimoğlu dizisine dahil olan Sevda Hemşire karakterine güzel oyuncumuz Sevtap Özaltun hayat verecektir. Bizde sizler için Hekimoğlu dizisine yeni katılan oyuncumuz Sevtap Özaltun’u daha yakından tanıtacağız ve Sevtap Özaltun kimdir? Kaç yaşındadır? Nerelidir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Sevtap Özaltın Hekimoğlu Dizisinde Sevda rolünde

Sevtap Özaltun Kimdir?

36 yaşında ki güzel oyuncumuz 12 Eylül 1984 yılında Istanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Artvin’li olan oyuncumuz, Haliç Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Oyunculuğa Yapı Kredi, Turkcell, Bebelac gibi markaların reklam filmlerinde oynayarak adım atan Sevtap Özaltun, 2007 yılında Hakkını Helal Et isimli diziyle profosyonel oyunculuğa adım atmıştır. Hakkını Helal Et dizisinden sonra ise Canım Ailem dizisine dahil olan oyuncumuz daha ikinci dizisi olmasına rağmen, Canım Ailem dizisinde başrolü üstlenmiştir. Daha önce, Devrimden Sonra, Çarpışma, Yağmur: Kıyamet Çiçeği gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kariyerinde ki asıl çıkışı 2010 yılında yayınlanan Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde hayat verdiği Hacer karakteriyle yakalamıştır. Ulan Istanbul dizisiyle de geniş kitlelere adını duyuran oyuncumuz en son 2019 yılında, Kimse Bilmez dizisi için kamera karşısına geçmişti. Güzel oyuncumuz bu sezon ise Hekimoğlu dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Sevtap Özaltun Yer Aldığı Diziler

Sevtap Özaltın 2021 yeni dizisi2007 Hakkını Helal Et
2008 Canım Ailem – Ahsen
2010 Fatmagül’ün Suçu Ne? – Hacer
2013 A.Ş.K. – Ece
2014 Ulan İstanbul – Derya
2016 Sevda Kuşun Kanadında – Tümay 2
2018 Gülizar – Mine
2018 Çarpışma – Aslı Adalı
2019 Kimse Bilmez – Özlem
2021 Hekimoğlu – Sevda Hemşire

Sevtap Özaltun Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Hekimoğlu dizisiyle ekranlarda olacak olan oyuncumuz Sevtap Özaltun sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabında sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuzun instagramda 297 gönderisi ve 164 bin takipçisi vardır. Sevtap Özaltun’un resmi instagram hesabı: @sevtapozaltunnHekimoğlu Dizisi Sevda Hemşire Kimdir

Sevtap Özaltun Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Sevtap Özaltun henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Bundan dolayı özel hayatını göz önünde yaşamayı tercih etmeyen oyuncumuz Sevtap Özaltun’un bilinen bir sevgilisi yoktur.

Hekimoğlu Sevda Hemşire – Sevtap Özaltun Kıyafetleri Elbiseleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de herkesin ilgiyle takip ettiği oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Güzel oyuncumuz sevenleri Sevtap Özaltun’un giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuzun özel hayatında ve Hekimoğlu dizisinde giydiği ceket, pantolon, hırka, kazak, mont, kaban, etek, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Hekimoğlu dizisine yeni katılan Sevda Hemşire karakterini ve bu karaktere hayat veren güzel oyuncumuz Sevtap Özaltun’u yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Hekimoğlu Dizisi Sevda Hemşire Kimdir? Sevtap Özaltun konusunda bilgiler verdik. Hekimoğlu Dizisine Yeni Gelen oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.