Hekimoğlu Dizisi Reytingleri Nasıl, İzlendi mi Tutuldu mu?

Kanal D de ekrana gelen Hekimoğlu Dizisi Reytingleri Nasıl, Hekimoğlu İzlendi mi Tutuldu mu? izleyici yorumları nasıl ilk yorum ve görüşleri burada sizlere detaylı şekilde yazmaya çalışacağız. Hekimoğlu dizisi reyting sonuçları nasıl geldi Ab ve Total reytingler beklentilerin altında mı üstünde mi izleyiciler diziyi ve senaryoyu beğendi mi ilk izlenim sonrasında Hekimoğlu dizisiyle ilgili detayları sizlere yazacağız bu sayfada.. hekimoglu dizisi yeni sezon oyuncu resim bilgi

Güncelleme: Hekimoğlu dizisi 2. sezonu 1 eylülden itibaren yayınlanınca yeni bölümlerin reytinglerini konumuza ekleyeceğiz. Hekimoğlu dizisi reytinglerini güncel bir şekilde konumuzdan bulabilirsiniz.

Hekimoğlu dizisi ilk reytingleri: Hekimoğlu dizisi 17 Aralık salı günü Total’de 5.1 reytingle 7., AB’de 6.6 reytingle 2. ve ABC1’de 5.59 reytingle 5. oldu. Beklentilerin üstünde reyting alan Hekimoğlu dizisi ilk hafta meraktan mı izlendi yoksa gerçekten kaliteli bir dizi olduğunu gelecek haftalara da taşıyacak mı reytingleri takip edip göreceğiz. Sizler nasıl buldunuz ilk hafta Hekimoğlu dizisini?

Hekimoğlu dizisi izlendi mi tutuldu muHekimoğlu Dizisi Reyting Sonuçları Nasıl?

Salı akşamı ilk bölümü ile ekrana gelmeye başlayan Kanal D yeni dizisi Hekimoğlu Dizisi Reytinglerde nasıl bir sonuç aldı dizinin geleceği bu alınan reytinglerle parlak mı yoksa Hekimoğlu kısa sürede erken finale mi gider bunların hepsini resmi reyting sonuçları açıklandıktan hemen sonra sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 17 Aralık Salı günü Hekimoğlu Dizisi Reytinglerde ne yaptı izlenme oranları nasıl çıktı ilk sonuçları ve sonraki haftaları sizlerle bu sayfada değerlendireceğiz.

17 Aralık Salı günü yayınlanan Hekimoğlu Dizisi 1. bölüm reytingleri ile 24 Aralık Salı yayınlanan Hekimoğlu Dizisi 2. bölüm reyting sonuçlarını bu sayfada sizlere duyurup Hekimoğlu Dizisinin almış olduğu günlük ve haftalık reytinglere söre sıralamasını ve aynı zamanda salı akşamları diğer dizilerin de almış olduğu reytinglere yaptığı katkıyı sizlerle burada paylaşacağız:

Hekimoğlu dizisinin aldığı reytingler nasılHekimoğlu Dizisi Reytingleri Nasıl İzlendi mi İlk Yorumlar:

Öncelikle bir doktor dizisi olan Hekimoğlu bize göre zor bir zamanda başladı yayın hayatına. Çünkü Mucize Doktor gibi bir dizi çok revaçta iken onun gölgesinde kalacak çok fazla izlenmeyecektir diye tahmin ediyoruz. Zaten doktorlarla ilgili hastane ile ilgili bir dizi varken ikincisi çakma kalacaktır diye tahmin ediyoruz. Ancak dizinin hakkını da yemeyelim elbette, verilen emekler onca zahmet boşa değildi elbette ancak bildiğiniz üzere dizilerin devamını sağlayacak tek seçenek reytinglerin yüksek çıkması. Hekimoğlu Dizisi Reytinglerini siz nasıl buldunuz yorumunuz nedir dizi ile ilgili, mutlaka bekliyoruz aşağıya yazmanızı.

Hekimoğlu dizisi Ab total reyting sonuçlarıHekimoğlu Dizisi Salı Günü İzlenir mi? Diğer dizilerden izleyici çekebilir mi?

Elbette zor bir soru bu ancak Hekimoğlu Dizisi Reyting almadan diğer dizilerden izleyici çekmeden yoluna devam etmesi mümkün değil. Salı akşamları ekrana gelen Kadın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Elimi Bırakma gibi dizilerin yanında Hekimoğlu Dizisi Reyting alabilir mi izlenir mi gerçekten oldukça zorlu bir günde yayına başladı Hekimoğlu dizisi. Timuçin Esen, Cansu Dere, Aytaç Şaşmaz ve Okan Yalabık, Kaan Yıldırım gibi başarılı oyunculardan kurulan kadro bakalım iyi bir işçilik çıkarıp reytinglerde beklediği oranları alabilecek mi yoksa Hekimoğlu dizisi kısa sürede erken final kararı mı alacak? Hekimoğlu dizisiyle ilgili merak edilen >>Hekimoğlu Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi Hastane Neresi Nasıl Gidilir?

Hekimoğlu dizisi reyting sonuçları nasılHekimoğlu dizisi Erken Final Yapar mı?

Zamanla Hekimoğlu dizisinin almış olduğu reyting oranlarını sizlerle paylaşmaya ve bu alınan sonuçlara göre dizinin genel durumu ve gidişatı hakkında bilgileri burada sizlerle paylaşacağız. Hekimoğlu dizisi erken final yapması için çok düşük oranlarda reyting alması gerekir. Zaten eğer diğer önemli dizilerden seyirci çekemezse işi oldukça zor görünüyor Hekimoğlu dizisinin. İlerleyen haftalarda Hekimoğlu dizisinin resmi reytinglerini sizlere duyurdukça dizi final mi yapacak yoksa erken final mi kısa süre sonra anlaşılacaktır.. Lütfen sizler de yorum ve görüşleriniz ile Hekimoğlu dizisi hakkında gelecekte neler olabileceğini aşağıya yazınız..

Siz Hekimoğlu dizisini nasıl buldunuz? Hekimoğlu dizisi reytinglerde beklentileri karşıladı mı sizce? Yorumlarınız bekliyoruz. Merak edenler için tüm Hekimoğlu Oyuncuları burada >>Hekimoğlu Dizisi Oyuncuları Kimler? Kadrosu

Hekimoğlu dizisi ilk hafta reytingleri: Hekimoğlu dizisi 17 Aralık salı günü Total’de 5.1 reytingle 7., AB’de 6.6 reytingle 2. ve ABC1’de 5.59 reytingle 5. oldu. Beklentilerin üstünde reyting alan Hekimoğlu dizisi ilk hafta meraktan mı izlendi yoksa gerçekten kaliteli bir dizi olduğunu gelecek haftalara da taşıyacak mı reytingleri takip edip göreceğiz. Sizler nasıl buldunuz ilk hafta Hekimoğlu dizisini?

Yorum yaz

9 Yorum

 1. Avatar Hatice Helvacıoğlu

  Çok beğenerek izliyorum. Oyuncular muhteşem. Muhakkak devam etmeli. Kalitesi anlaşılacaktır. Böyle bir güzel dizi için teşekkürler

 2. Dizi baştan aşağı oyuncularıyla,senaryosuyla harika…
  Özellikle dizinin başrolü
  “Ateş Hekimoğlu” rolüne “Timuçin Esen” cuk diye oturmuş.
  Kısacası bence efsane bir uyarlama olmuş 👌

 3. Dizide duygu eksikliği var birde ateş çok labali oynatiliyir halen etkilemiyor izleyiciyi duygusallik şart senarist bunu halletmezse kaliteli oyuncu kitlesine yazık olur

 4. Bence gayet basarılı bir uyarlama orjinalinden daha çok beğendim ….orjinalide çok iyiydi ama güzel kalitede yapilmis bir dizi umarım bitmez …

Etiketler