Hekimoğlu Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbise Marka ve Modelleri

Hekimoğlu Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbise Marka ve Modelleri fiyatları hakkında merak edilen her türlü bilgiyi burada sizlere sunmak ve Hekimoğlu dizisi ile ilgili detayları oyuncuların giymiş olduğu kıyafetleri bölümlerde kullanılan elbiselerin markalarına ve modellerine fiyatları ile birlikte sizlere sunmak ve tüm oyuncuların Hekimoğlu dizisinde giydikleri her şeyi sizlerin bilgisine sunmak istiyoruz.

17 Aralık 2019 salı akşamı Kanal d ekranlarında başlayan Hekimoğlu dizisinin kıyafet sponsorları arasında birçok markanın olduğunu biliyoruz. Genellikle Adele Trendyol Hummel ve Nike gibi sponsor firmaların ve gözlük markalarının oyuncuların kıyafetlerini ve giydikleri takındıkları takı ve gözlüklere destek olup sponsor firma olarak diziye katkı sağladıklarını şahit oluyoruz.

Hekimoğlu Dizisi Yeni Sezon Kıyafetleri;

Hekimoglu dizisi selin'in giydigi kiyafetHekimoğlu dizisine yeni sezonda katılan Selin karakterini canlandıran Belçim Bilgin’in kıyafetleri oldukça merak ediliyor. Hekimoğlu dizisinin son bölümünde Selin’in giymiş olduğu kıyafet markası Beymen.

Belçim Bilgin’in Hekimoğlu dizisinde Selin karakteri olarak giydiği ceket ve pantolon takımın markası Sorbe Ceket (şal yaka sax smokin) 1200₺ Pantolon (sigaret yanı saten bantlı sax) 450₺ Ayakkabı Hogan marka

Hekimoglu dizisi Selin kiyafetleri

Hekimoğlu dizisi Selin Kıyafetleri

Hekimoğlu dizisine katılan Belçim Bilgin’in kıyafetleri de merak edilebilir. Dizi de yer alan kıyafetleri konumuza ekleyerek güncellemeye çalışacağız.

hekimoglu selinin mavi ceketi Belçim Bilgin’in giydiği mavi ceketin marka modeli fiyatı merak edildi. Belçim Bilgin’in yeni sezon ilk bölümünde üzerinde görülen mavi ceketi alternatifini bulduk. Trendyolda arama butonuna  101010700003 ürün kodunu yazarak bu cekete benzer ceketleri görebilirsiniz.

hekimoglu ipekin pembe gomlegi inci kolyesi İpek’in yeni sezonun ilk bölümünde giydiği saten pembe gömlek çok şık. Özellikle kombininde tamamladığı inci çiçekli kolye çok güzel görünüyor. Ürünlerin marka modelleri sizlerle paylaşılacak. Araştırmalarımız sürüyor.

Hekimoğlu dizisi kıyafetleri

Merak edenler için bu sayfada Hekimoğlu dizisinde kullanılan kıyafetleri dizinin başrollerinde oynayan ve İpek karakterini canlandıran hastane sahibi bayanın giymiş olduğu ceketleri pantolon etekleri aynı zamanda dizinin en önemli karakterlerinden birisi olan Zeynep can karakterinin giymiş olduğu elbise tişört v yaka trenç kod  gibi merak edilen her türlü elbiseyi sizlere bu sayfada resimli bir şekilde paylaşmak istiyoruz ve Hekimoğlu dizisindeki oyuncuların giymiş olduğu kıyafetler ve elbiseler başlığı altında bilgilerinize sunmak istiyoruz.

Hekimoğlu dizisinde İpek Tekin’in kıyafetleri elbise ve modellerini sizler için detaylı bir şekilde bu sayfada toplamak ve hastanenin sahibi olan İpek Tekin hakkında merak edilen tüm elbiseleri kıyafetleri mont kaban kışlık yazlık ne varsa hepsini sizlere sunmak ayakkabısından takısına kadar merak ettiğiniz her şeyini sizlere resimli bir şekilde yazmak istiyoruz.

Ayrıca dizinin başrolü olan Ateş hekimoğlu’nun giymiş olduğu takım elbise kravat gömlek modelleri de oldukça merak edilecek görünüyor. Sadece hastane içinde değil hastane dışında da devam edecek olan Hekimoğlu dizisinin kıyafet konusunda birçok sponsoru olduğu için Zeynepcan karakteri de dahil bütün oyuncuların giymiş oldukları kıyafetleri sizlere bir bir açıklamak istiyoruz.Hekimoğlu dizisi kıyafetleri doktor ateş

Hekimoğlu dizisi yeni bölümünde oyuncuların giydikleri kıyafet resimlerini burada sizinle paylaşıyoruz. Ancak marka modellerine hemen ulaşamıyoruz maalesef. Hekimoğlu dizisi oyuncuların giydiklerinden bildikleriniz varsa eğer marka ve modellerini yorum kısmına yazabilirsiniz.

Hekimoğlu İpek Tekin kıyafeti elbisesi

Hekimoğlu İpek Tekin kıyafeti elbisesi

Hekimoğlu dizisinde hastane sahibi İpek Tekin’in giydiği kıyafet elbise marka modelleri

Hekimoğlu dizisinde İpek Tekin giydiği kazak mont

Hekimoğlu dizisinde Ateş hekimoğlunun kıyafetleri marka modeli. Ateş Hekimoğlu Hekimoğlu dizisinde genel olarak ceket ve gömlek olarak giyiyor. Gömleğin içine de giydiği tişört ya da askılı spor body giyiyor. Hekimoğlu dizisinin oyuncuların kıyafetleri marka modellini paylaşmaya devam edeceğiz.Hekimoğlu dizisi kıyafetleri marka modeli Hekimoğlu dizisi oyuncu kıyafetleri bilgileri

Hekimoğlu dizisinde Ateş hekimoğlunun kıyafetleri marka model

Hekimoğlu dizisinde Zeynep Can karakterinin giydiği elbise kıyafet modelleri

Hekimoğlu dizisi oyuncularının kıyafetleri marka model

Hekimoğlu dizisi Zeynep Can’ın giymiş olduğu elbiseler kıyafetler marka ve modelleriHekimoğlu dizisi Zeynep Can kıyafetleri marka model

Hekimoğlu dizisi Zeynep Can giydiği kıyafetleri kaban mont ayakkabı modeliHekimoğlu dizisi Zeynep Can giydiği kıyafetleri kaban mont ayakkabı modeli (1)

Hekimoğlu dizisi Esin rolünün giydiği kıyafetler elbiseler kaban mont ayakkabı takı modeliHekimoğlu dizisi Esin giydiği kıyafetlerin modeli

Hekimoğlu dizisi siyah gömleği marka modeli

Hekimoğlu Tekrar Bölümleri Hangi Gün Saat Kaçta? (Kanal D)

Yorum yaz

16 Yorum

  1. Ateş Hekimoğlu nun tişörtleri yeni tasarımlardan ama hangi marka nasıl bulabiliriz çok şirin

Etiketler