Hekimoğlu Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi Hastane Neresi Nasıl Gidilir?

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hekimoğlu dizisinin nerede çekildiği hangi hastanenin kullanıldığı merak konusu oldu. Bizde dizinin ilk tanıtım fragmanı 8 Kasım cuma günü ekrana gelince merak eden ziyaretçilerimiz için Hekimoğlu Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi Hastane Neresi Nasıl Gidilir? soruların acevap vermek için bu konuyu açmış bulunuyoruz.

Hekimoğlu dizisi nerede çekiliyor hangi hastaneHekimoğlu Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hekimoğlu dizisi dünyaca ünlü House MD dizisinden uyarlandı. Yapımcılığı Karga 7 Pictures’ın, yönetmenliğini ise Hülya Gezer’in üstleneceği Hekimoğlu dizisinin senaristliğini Banu Kiremitçi’nin üstlendiğini hemen belirtelim. Dizinin çekim yerleri kadar merak edilen bir diğer konu da oyuncuları. Hekimoğlu dizisi başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Aytaç Şaşmaz, Kaan Yıldırım ve Damla Colbay’ın yer aldığını belirtelim. Bu oyuncularla ilgili detaylı bilgiler için Tıklayın >> Hekimoğlu dizisi Oyuncu Kadrosu Hekimoğlu dizisi Okan üniversitesinde çekiliyor.. İstanbul’da Tuzla Akfırat’ta bulunan bir vakıf üniversitesi olan Okan üniversitesi tıp fakültesinde çekilen dizinin çekildiği hastaneyi izleyenler çok merak ediyordu.

Hekimoğlu Dizisi Hangi hastanede ÇekiliyorHekimoğlu Dizisinin çekildiği hastanede neresi?

Dizinin ilk tanıtım fragmanı 8 kasım cuma günü yayınlandı kanal D de. Dizinin çekildiği hastane merak konusu oldu. Hekimoğlu Dizisinin çekildiği hastanenin iç çekimleri olduğundan dışını göremedik ama biz size neresi olduğunu yazacağız ve Hekimoğlu Dizisinin çekildiği hastaneyi net olarak yazıyoruz. Dizi Okan üniversitesi Tıp Fakültesinde Hekimoğlu Dizisi çekiliyor. Hekimoğlu Dizisinin yaptığı sözleşme ile belli bölümlerin bazı zamanlar için kiralandığı ve derslerin olmadığı zamanlarda çekimlerin yapıldığı bilgisini öğrendik.

Hekimoğlu Dizisinin çekildiği yerler mekanlarGelelim Hekimoğlu dizisinin çekildiği mekanlara ve hastaneye. Hekimoğlu dizisi hangi hastanede çekildiği oldukça merak ediliyor. Zaten insanlar izledikleri dizilerdeki mekanları ve dizinin nerede çekildiğini çok merak ediyorlar. Bizde bu konumuzda Hekimoğlu dizisi nerede çekiliyor hangi hastanede çekimler yapılıyor, Hekimoğlu dizisi nin çekim yerlerine nasıl gidilir, Hekimoğlu dizisi oyuncuları ile görüşmek için set nerede kuruluyor gibi merak edilen tüm sorulara buradan yanıt vereceğiz.

Hekimoğlu dizisinin çekildiği hastane neredeHekimoğlu dizisi Hangi Hastanede Çekiliyor?

Bu sezon fox tv de başlayan Mucize doktor dizisinin tutulması ve yüksek reyting almasıyla birlikte House Md iyice merak konusu oldu. Hekimoğlu olarak ülkemizde yayınlanacak olan dizinin Mucize Doktor gibi başarılı olup olmayacağı oldukça merak ediliyor. Elbette bir dizinin başarılı olmasındaki unsurlardan birisi de gerçek bir konseptinin olması.

Hekimoğlu Dizisinin çekildiği hastanede neresiMucize Doktor bu başarıyı gösterdi çünkü gerçek bir hastanede çekimlerini yapıyor, bu nedenle çok inandırıcı. İstanbul’da Pendik ilçesinde bulunan Medikal Park Hospital Pendik de çekimleri devam eden Mucize doktor gibi Hekimoğlu dizisi de muhtemelen bir hastane ile anlaşacak ve dizinin başarılı olması amaçlanacak. Hekimoğlu dizisinin çekildiği hastanenin nerede olduğu hangi semtte mahallede olduğunu merak edenlere detaylıca yazacağız burada. Hekimoğlu dizisi hangi hastanede çekiliyor, Hekimoğlu dizisi hastane sahneleri nerede çekildi gerçek hastane bilgileri burada sizlere sunulacaktır.

Hekimoğlu Dizisi Okan Üniversitesi hastanesinde çekiliyorHekimoğlu Dizisi Okan Üniversitesi hastanesinde çekiliyor

Yorum yaz

2 Yorum

  1. merak uyandırdı hekimoğlu diizsi bizi seyircileri n ilgiisni cekebilecekmi hurriye gaztesinin ekinde dikkattimi çekti

Etiketler