Hekimoğlu dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman final yapacak bitecek?

24.12.2019
320

Kanal d ekranlarında salı akşamları yayınlanan Hekimoğlu dizisinin final yapacağı tarih şimdiden belli oldu. büyük bir aksilik olmazsa Hekimoğlu dizisi sezon sonuna kadar devam edecek ve 2020 yılının Mayıs ayında final yaparak ekrana veda edecek. Oldukça güçlü bir oyuncu kadrosu olan ve Hekimoğlu dizisi olarak Kanal d ekranlarında ciddi bir reyting oranına sahip olan dizinin başrol oyuncusu olan
Timuçin Esen, Ateş Hekimoğlu karakteri ile ekranda fark yarattı!

Hekimoğlu dizisi 2. sezonu ile 1 eylül 2020 tarihinden itibaren başladı. Dizinin bu sezon boyunca da ekranda kalması beklenirken sezon sonuna doğru reytinglerine bakılarak sezon finali mi yoksa final mi karar verilecektir. Orijinalinin kaç bölüm olduğundan çok Türk televizyonlarındaki reyting durumu yayın devamında önemlidir. hekimoglu dizisi yeni sezon

İlk yayınlandığı hafta beklentilerin üzerinde reytingler alan Hekimoğlu dizisinin daha sonraki haftalarda reytingleri biraz düşse de bu sezon hem mucize doktor dizisi hem de hakim olduğu gibi doktor ve hastane yönelik dizilerin oldukça revaçta olduğunu düşünürsek Hekimoğlu dizisinin de sezon sonuna kadar devam etmesi oldukça mantıklı olacaktır. Kanal D’nin ilk bölümüyle gündem olan yeni dizisi Hekimoğlu, Timuçin Esen’in canlandırdığı başrol karakteri Ateş Hekimoğlu ile ekranda da fark yarattı. Ateş Hekimoğlu oldukça farklı bir doktoru ve sıra dışı bir insana canlandırırken Hekimoğlu dizisinin almış olduğu reytingler 5 Total oranını açtığı ve 6 oranına yakın Total reyting ile Kanal d’nin yüzünü güldürdü.

Hekimoğlu dizisi ne zaman final yapacak bitecekHekimoğlu dizisi kaç bölüm sürecek?

Hekimoğlu dizisi ne anlatıyor konusu nedir? 40’lı yaşlarındaki tıp dehası Ateş Hekimoğlu, zekâsı ve hastalıkları teşhis ederken kullandığı farklı yöntemlerle izleyiciyi şaşırttı. Ayağından hiç çıkarmadığı spor ayakkabıları, karizma katan bastonu ve kendine has içtiği çayıyla Doktor Hekimoğlu, şimdiden hayran kitlesi yarattı. “Herkes yalan söyler” cümlesi klasik haline gelen Hekimoğlu, sıra dışı bir doktor. Onun bu sıradışı yaşama haricinde hastaneye gelen hastalara davranışları ile gündem olurken Hekimoğlu dizisinin oldukça yüksek bir reytinge ulaşmasına etki eden Ateş Hekimoğlu dizinin hastalarına çok ciddi teşhisler koyarak adeta bir dedektif gibi onları takip edip geçmişinde neler yaşadığını öğrenip hastalıklarına çareler üretiyor. böylesine sıradışı bir doktorum takipçisi beğeneni izleyeni de elbette çok olur.

Dünya çapında büyük bir hayran kitlesi edinen House M.D. dizisinin Türkiye uyarlaması olan dizinin başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay yer alıyor. özellikle Ateş Hekimoğlu ve Zeynep karakteri dizide en dikkat çekici isimler olurken dizinin büyük bir kısmında Ateş hekimoğlu’nun hastaları ile münakaşası ve konuşmaları yer tutuyor. Hekimoğlu dizisinde Zeynep karakterini canlandıran ve aynı zamanda Ateş hekimoğlu’nun asistanı olan Dr Zeynep dizide en önemli karakterlerden birini oynarken Hekimoğlu dizisinin almış olduğu reytinglerin yüksek olmasında onun da elbette ciddi bir payı var.

Hekimoğlu dizisinin ne zaman final yapacağı erken final mi yapacak yoksa sezon finali yaparak gelecek sezon da devam mı edecek gibi sorular merak edilirken Hekimoğlu dizisinin sezon sonuna kadar Kanal d ekranlarında devam edeceği ve Mayıs 2020 tarihinde Kurban Bayramı öncesinde dizinin final bölümünün yayınlanacağı tahmin ediliyor. Sıradışı bir konuya sahip olan Hekimoğlu dizisinin Kanal d ekranlarındaki ciddi reyting almasının ardından dizilerin tekrarları sık sık ekrana gelmeye ve daha çok izleyiciye ulaşmaya çalışması dikkatlerden kaçmadı.

Hekimoğlu dizisi kaç bölüm sürecekHekimoğlu dizisi ne zaman final yapacak bitecek?

Sıradışı bir konusu olan Hekimoğlu dizisinin başrol oyuncusu olan Ateş Hekimoğlu karakterini canlandıran Timuçin Esen dizide enfeksiyon hastalıkları ve nefroloji konusunda nam salmış başarılı bir doktor olan Ateş Hekimoğlu rolünde oynuyor ve ekibinin hikâyesinin anlatıldığı Hekimoğlu, her Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de ekrana gelmeye devam ediyor.

Hekimoğlu dizisinin kaç sezon sürecek kaçıncı sezonda final yapacağına dair meraklı soruları da Hekimoğlu dizisinin 1-sezon süreceği sezon sonuna doğru reytinglerinin büyük ihtimalle düşmeye başlayacağı bu nedenle 2020 yılında Mayıs ayında final yaparak ekrana veda edeceğini söyleyebiliriz. Hekimoğlu dizisinin 1. Sezondan sonra ikinci sezonda devam edip etmeyeceği konusunda yeni bir gelişme olursa sizlere bu sayfada duyurmaya çalışacağız ve yeni bilgilerle sayfamızı güncelleyeceğiz. Moğol dizisi ne zaman bitecek Hekimoğlu dizisi kaç sezon da devam edecek sürecek gibi sorulara böylelikle yanıt vermiş olduk ve sizlerin de Hekimoğlu dizisi ile ilgili merak edeceği her şeye aşağıdaki yorum kısmından sorarsanız cevap vereceğiz.

Hekimoğlu dizisinin siz nasıl buldunuz beğendiniz mi başrol oyuncusu olan Ateş Hekimoğlu karakterini abartı mı buldunuz yoksa gayet yerinde mi bu konular hakkındaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz. Hekimoğlu dizisi her salı Kanal d ekranlarında yayınlanmaya devam edecek iyi seyirler.

Hekimoğlu dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman final yapacak bitecek? konumuza sizlerin de katılımını ve yorumunu bekliyoruz. Hoşça kalın..

YORUMLAR

 1. nisa dedi ki:

  hekimojlu coooook sevdigim bir dizi eger gerekirse 100 bolüm olsun ben yinede izlerim

 2. nejla dedi ki:

  dizinin devam etmesini istiyorum gercekleri seyrediyoruz oyuncularin hepsi basarililar.

 3. Baha dedi ki:

  Nihayet topluluk kitlesine bir hastahanenin sahne arkasını gösteren, aktaran, o sahnede ne denli ilginç ve farklı karakterlerin de insan olarak ta var olduğunu gösteren, özellikle de hekimlik mesleğinin ne denli zahmetli, meşakkatli ve fedakârlık istediğini de anlatan mükemmel bir dizi. Asla dizi seyretmeyen beni bile kendisine bağlayabilen bir tıbbi Sherlock Holms’lük… VE EN ÖNEMLİSİ: nihayet elinde bıçak, kasatura, tabanca, keleş v.b.g. barbarlık unsurlarını barındırmayan, çete, mafiyozi bozuntusu gayri medeni insan müsvettesi güruhların olmadığı, her medeni Türk insanına yakışan bir dizi. MUTLAKA DEVAM ETMELİDİR ! Hatta senaryo zorlama sınırlarını aşmaya başlasa bile! Top, tabanca, parlama, barbarlık, kalleşlik, dağ kanun ve kurallarının aktarılmasından artık BIKTIK!

 4. Yasemin dedi ki:

  Bitmesin günü değişsin cumartesi…..

 5. Kenan Sardogan dedi ki:

  Dizi harika beğeniyle izliyorum hatta geçmiş bölümleri bile izliyorum Bu dizi yi herkez beğendi ve yayından kalmasını istemem..Devam kararı cikmali

 6. BÜLENT AKŞİT dedi ki:

  Televizyonlarda tek seyrettiğim dizidir.. devam etmesinden yanayım. Zeynep te olursa iyi gider.

 7. Anonim dedi ki:

  Saçma bi dizi diyen şey galiba diziyi hiç izlelemişsin yoksa bağımlısı olurdun benim gibi

 8. Sevil dedi ki:

  Çok ilginç ve hayat kurtarmak için her şeyi yapabilen
  doktor kadrosu, bilhassa Ateş Hekimoğlu (adaletli davranışları) . Halkı da iyi olmaya iten böyle
  diziler devam etmeli..

 9. Anonim dedi ki:

  Güzel bir aile dizisi devam etsin

 10. Ömer BAYIR dedi ki:

  Diziyi beğendim.Hatta harika diyebilirim.Timuçin Esen olması diziye renk katıyor.Ayrica dizinin 1 sezon olacağını düşünmüyorum.Boyle giderse beğeni sayısı artar.Reytingler dizi çalışanlarinin yüzünü güldürür.Bizde diziyi keyifle izlemeye devam ederiz.
  #hekimoglu

 11. Nur dedi ki:

  Sacma bir dizi biter

 12. Pelin dedi ki:

  Kanal D nin en güzel dizisi Hekimoğlu ben beğendim devam edebilirler )