Hekimoğlu Dizisi Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin

Bu konumuzda Kanal D de devam eden Hekimoğlu dizisi final yapmasın, bitmesin devam etsin, 3. sezonda da sürsün istekleri görüşleri hakkında detaylıca yazacağız. Kanal D ekranlarında salı akşamları yayınlanan Hekimoğlu dizisi ikinci sezonda da almış olduğu reytingler ile dikkatleri çekse de son haftalarda düşen izlenme oranları hem kanalı hem de dizi ekibini üzmeye başladı. Bu nedenle Hekimoğlu dizisinin final haberleri sosyal medyada ve bazı haber sitelerinde dolaşmaya başladı.

hekimoglu dizisi final yapmasin

Hekimoğlu Dizisi Bitmesin Final Yapmasın

Güncelleme: Hekimoğlu dizisi dijitalde devam edebilir. İnternet platformunda yayınlanması gündemde olan Hekimoğlu dizisi ekranda son bulabilir. Oldukça iyi bir izleyici kitlesine sahip olan ve geçtiğimiz yıldan beri Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisi bu sezon son haftalarda almış olduğu 3 oranındaki Total reyting ile adeta finale doğru yol alıyor. Bizde bu sayfada sevilerek izlenen ve takip edilen Hekimoğlu dizisinin bitmemesi final yapmaması için sizlerin yorum ve görüşlerine başvurmayı ve düzenleyeceğimiz kampanyaya katılım sağlamayı düşündük. Öncelikle Hekimoğlu dizisi bitmesin final yapmasın kampanyası hakkında kısa bir bilgi vermek istiyoruz.

Hekimoğlu Dizisi Bitmesin Final Yapmasın Kampanyası

Öncelikle bu kampanya Hekimoğlu dizisinin devam etmesini 3. Sezonda da ekranda olmasını isteyen izleyiciler için destek olmak amacıyla açılmıştır. Bu nedenle Hekimoğlu dizisi devam etsin 3. sezonda da Kanal D’de olsun istiyorsak lütfen aşağıdaki adımları sırasıyla takip edelim.

1-Öncelikle Hekimoğlu dizisi bitmesin final olmasın, 3 sezonda da yoluna devam etsin tarzındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına samimi düşüncelerinizle yazınız.

2– Sizlerden gelen yorum ve görüşler diğer takipçilerimiz tarafından da görülecektir. Daha geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla yorum yazdığınız bu sayfanın linkini sosyal medyada Facebook Twitter Instagram gibi sayfalarda paylaşarak sevdiklerinize duyurup bu sayfaya destek olmalarına sağlayınız.

Hekimoglu dizisi bitecek mi

3– Bizde dizioyuncu.com olarak sizlerden gelen bu destek mesajlarına ve yorumlarına Kanal D ile paylaşarak birçok ziyaretçinin Hekimoğlu dizisinin devamını talep ettiği mesajları gösterelim ve Hekimoğlu dizisinin devam etmesi için baskı yapalım. Kısacası sizlerin istek ve görüşlerine kanal D’ ye aktaracağız.

Elbette tek başına kampanya sayfasına destek olmak yorum ve görüşleri belirtmek ya da sosyal medyada arkadaşlarımız ve çevremizle paylaşmak yeterli olmayabilir. Bu yüzden Hekimoğlu dizisini hem kendimiz izlemeli hem de çevremizdeki insanlara izletmeye çalışmalıyız. Dizilerin devam etmesini sağlayan asıl unsur reyting oranlarıdır. Reyting alamayan diziler final yapmaya bitmeye mahkumdur. Bu nedenle yazdığınız yorumlar kadar diziyi takip edip izlemeniz de çok önemli. Bizde elimizden geldikçe sizlerden gelen yorum ve görüşler ışığında hem diziye destek olalım hem de sizlerin sesini Kanal D’ye aktarmaya çalışalım.

Hekimoglu dizisi bitmesin final yapmasin

Hekimoğlu Dizisi 3. Sezonda Devam Edecek mi?

Bu sorunun cevabı tamamen izleyiciye bağlı. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve salı günü ciddi rakiplerle mücadele etmek zorunda kalan Hekimoğlu dizisi Fox TV’de Baraj, ATV ekranlarında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve TRT ekranlarında Masumlar Apartmanı gibi önemli diziler ile mücadele ediyor. Haliyle bu kadar zor rakipler arasından sıyrılıp yüksek reytinglere ulaşmak kolay değil. Bu nedenle kesin bir ifade ile Hekimoğlu dizisi 3. Sezonda da devam edecek demek bu aşamada biraz zor. Kanal D Hekimoğlu dizisi ile ilgili kesin kararına nisan ayının sonu ya da mayıs ayının ilk haftalarında verecektir. Eğer reytinglerde yükselme olur ve 3. sezon için bir yeşil ışık yanarsa burada sizlerle paylaşacağız. Lütfen siz de destek olmaya ve Hekimoğlu dizisini izlemeye devam edin.

İlgili haber: Başrollerini Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay’ın paylaştığı 2.Sezonuyla KANAL D ekranlarında yayınlanan OJO PICTURES imzalı HEKİMOĞLU “Mayıs” ayında final yaparak ekran macerasını sonlandıracak.

hekimoglu bitmesin final yapmasin kampanyasi

Hekimoğlu dizisi bitmesin final yapmazsan 3. sezonda da ekranda devam etsin tarzındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıya yorum olarak yazmanızı bekliyor ve bu sayfayı sosyal medyada paylaşmanızı diliyoruz. Ayrıca Hekimoğlu dizisi ne zaman bitecek, final yapacak konusunda sizler için yazdığımız özel yazıyı takip edebilirsiniz. Hekimoğlu dizisinin 3. sezonda da yoluna devam etmesini umuyoruz, hoşçakalın…

Yorum yaz

11 Yorum

 1. Avatar Hakimoğlu hayranı

  Öncelikle böyle bir dizi yaptıkları için A dan Z ye bütün ekibi kutluyorum teşekür ederim hepinize saygılar sunuyorum İlk bölümleriyle House filmine benzetilen fakat sonrasında daha kaliteli olan bu diziyi lütfen final yapmayın dijital ortamda taşımayın ömrünü bitirmeyin bir (arka sokaklar / bizimkiler dizisi olamazmı) biz çok seviyoruz ve devam etsin istiyoruz hepimiz FİNAL YAPMAYINNNNNNNNNNNNNN

 2. Cumartesi günü tv de hiçbir şey yok. Günü değilebilir. Ailece zevkle izlediğimiz bir dizi. Bitmesini istemiyoruz‼️‼️‼️

 3. Kaliteli yapımlar nedense hiç sevilmiyor. Nerde entrika yalan dolan cinayet mafya dizileri daha çok seviliyor. Hekimoğlu bitmesin çok severek izliyordum. 3 sezonda sürmesini istiyorum..

  • Avatar Hakimoğlu hayranı

   Çok haklısınız böyle güzel dizileri reyting kaygısıyla final yapıp yalan entrika ölüm silah mavya olan dizileri ise izletip bunu gençliğimize empoze etmek ve bunu da reytingleri yüksek olmasada yayından kaldırmamak

 4. Hekimoğlu dizisi bence bu versiyonuyla netflixde gösterilmeli, normal kanallar için çok kaliteli bir dizi. Bizim tv izleyicisi anlamaz böyle kaliteli yapımlardan.

 5. Avatar Arzu hastürk

  Keyifle izlediğim tek dizi. Bütün oyuncular muhteşem. Dizinin alıntı yapıldığı diziyi de izlemiş biri olarak bence bizim Hekimoğlu çok daha başarılı. Lütfen bitmesin

 6. Hekimoğlu dizisi bölüm bittiğinde bir kitap bitirme hissini verebilen çok anlamlı ve derin bir dizi. Oyuncu kadrosu ve uyumları mükemmel. Eminim ki ileride birçok kişi bu diziyi izleyecek ve zamanında izlemediğine pişman olacak. Lütfen bizi duyun ve diziyi devam ettirin

 7. Avatar Burak Yıldızhan

  Hekimoğlu dizisi her bölümde bir kitap bitirmenin hissini verebilen efsane bir dizi. Bazı bölümler orijinalinden bile daha fazla duygutu seyirciye aktarabiliyor. Böyle bir dizi bitmemeli böyle oyuncu kadrosu ve uyum kolay kolay gelmez. İleride birçok kişi böyle bir dizinin olduğunu farkedecek ve zamanında izlemediğine pişman olacak. Lütfen sesimizi duyun ve diziyi devam ettirin.

 8. Avatar Gizem Yaylagülü

  Hekimoğlu dizisi izlediğim en keyif verici, ilgi çekici ve oldukça başarılı bir dizi. Devam etmesini talep ediyoruz. Elinizden hiçbir şey gelmezse herhangi bir internet dizi izleme platformunda yayınlamanızı çok isteriz. Saygılar.

 9. Avatar Oya Ünsal

  Hekimoglu dizisini çok severek izliyoruz Oyuncular çok guclu hem bilgilendiriyor hem de eğlendiriyor. Umarım yetkililer bu diziyi bitirmez . Bir çok arkadaşım ve ben Salı akşamlarını iple cekiyoruz

Etiketler