Hekimoğlu Dizisi Berrak Kimdir? Başak Daşman

Bu konumuzda sizlere Kanal D’nin sevilen dizilerinden biri olan Hekimoğlu dizisine yeni katılan Berrak karakterini yakından tanıtacağız. Hekimoğlu Dizisi Berrak Kimdir, Hekimoğlu Dizisi Berrak karakterinin gerçek adı soyadı bilgileri burada.. 17 Aralık 2019 tarihinde yayın hayatına başlayan Hekimoğlu dizisinin yönetmen koltuğunda Emre Aybek oturmaktadır. Medikal drama ve komedi türündeki Hekimoğlu dizinin senaryosunu ise Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme almaktadır.

Her Salı Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Hekimoğlu dizisinde oldukça usta isimler yer almaktadır. Severek izlenen dizilerden biri olan Hekimoğlu dizisinde yeni bir karakter dahil olmuştur. İşte sizler için bu konumuzda Hekimoğlu dizisine yeni katılan da Berrak karakterini yakından tanıtacağız ve Hekimoğlu dizisi Berrak kimdir? Hekimoğlu dizisi Berrak karakterine hayat veren oyuncu mısın adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.Başak Daşman Hekimoğlu Dizisinde Berrak rolünde

Hekimoğlu Dizisi Berrak Karakteri Kimdir?

Karga Seven Pictures ve OJO Pictures imzasını taşıyan Hekimoğlu dizisine konuk oyuncu olarak katılan Berrak karakteri, 41. bölümde karşımıza çıkacaktır. Hamile olan ve büyük bir rahatsızlığa sahip olan Berrak kendini Ateş Hekimoğlu’na emanet edecektir. Çok sancıları olan ve ciddi anlamda rahatsız olan Berrak karakteri 41. bölümde hasta olarak karşımıza çıkacaktır.

Hekimoğlu Dizisi Berrak Kimdir?

Her salı Kanal D ekranlarında bizlerin karşısına çıkan Hekimoğlu dizisinde Berrak karakter ile güzel oyuncumuz Başak Daşman hayat verecektir. Bizde sizler için bu konumuzda Hekimoğlu dizisine konuk oyuncu olarak katılan, hasta bir karaktere hayat veren oyuncumuz Başak Daşman’ı daha yakından tanıtacağız ve Başak daşman kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde Yer almıştır? Kamera karşısında ilk defa hangi projede geçmiştir? Resmi Instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Başak Daşman Kimdir?

39 yaşındaki oyuncunuz 10 Nisan 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tiyatroyla da yakından ilgilenen oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 1997 yılında kadrosunda yer aldığı Sırtımdan Vuruldum dizisi ile geçmiştir. Daha önce Azize, Doktorlar, Kara Ekmek, Oflu Hoca’nın Şifresi, Rüzgarın Kalbi, Asmalı Konak gibi oldukça başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kariyerindeki asıl çıkışı 2007-2009 yılları arasında kadrosunda yer aldığı Parmaklıklar Ardında dizisi ile yakalamıştır. Dizide hayat verdiği Filiz karakteri ile adına geniş kitlelere duyuran oyuncunuz Avrupa Yakası, Çemberimde Gül Oya ve İntikam dizisindeki performansıyla da dikkat çekmiştir. Kamera karşısında en son 2020 yılında yayınlanan Akrep dizisi ile geçen oyuncumuz 41. bölümde Hekimoğlu dizisine dahil olmuştur ve dizide Berrak adında bir hasta karaktere hayat verecektir.

Başak Daşman Yer Aldığı Diziler

1997 Sırtımdan Vuruldum – Rüya
1999 Kıvılcım – Selin
2000 Üzgünüm Leyla – Yaren 2000 Şaşıfelek Çıkmazı – Betüş
2001 Benimle Evlenir Misin? – Ceyda
2001 Yılan Hikayesi
2002 Asmalı Konak – Akasya
2004 Çemberimde Gül Oya – Handan
2004 Avrupa Yakası – Esin
2005 Ahududu – Ahu
2005 Yanık Koza – Makbule
2006 Pertev Bey’in Üç Kızı – Berrin
2006 Doktorlar – Günay
2007 – 2009 Parmaklıklar Ardında – Filiz Demir
2009 Bahar Dalları – Seda
2011 Gün Akşam Oldu – Dilek
2012 Son – Ayşe
2013 – 2014 İntikam
2015 Kara Ekmek – Hale
2016 Rüzgarın Kalbi – Ayla
2017 Yüz Yüze – Emel
2019 Azize – Yıldız
2020 Akrep – Berna
2021 Hekimoğlu – Berrak

Başak Daşman Resmi İnstagram Hesabı

Hekimoğlu Dizisi Berrak KimdirHekimoğlu dizinde hayat vereceği Berrak Karakteriyle ekranlarda göreceğimiz oyuncu Başak Daşman sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagramda 1107 gönderisi ve 136 bin takipçi vardır. Oyuncumuz Başak Daşman’ın resmi instagram hesabı: @basagu

Başak Daşman Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Başak Daşman şuan evli değildir. Ancak oyuncumuz daha önce 2007-2009 yılları arasında oyuncu kadrosunda yer aldığı Parmaklıklar Ardında dizisinde tanıştığı meslektaşı Sinan Albayrak ile 2010 yılında dünya evine girmiştir. Ancak çift daha sonra anlaşamayarak 2011 yılında yollarını ayırmıştır. Oyuncumuz şimdilerde ise uzun yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Batuhan Bagimgil ile ilişkini devam ettirmektedir.

Hekimoğlu Dizisi Berrak – Başak Daşman Kıyafetleri Elbiseleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz tarzıyla da merak konusu olmaktadır. Oyuncumuzu sevenleri de Başak Daşman’ın giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Başak Daşman’ın özel hayatından ve Hekimoğlu dizisinde giydiği etek, elbise, kazak, gömlek, hırka, mont, kaban, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetleri ve kullandığı aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Hekimoğlu dizisinde yeni katılan Berrak karakterine ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Başak Daşman’ı yakından tanıdık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Hekimoğlu Dizisi Berrak Kimdir? Başak Daşman hakkında detaylı bilgiler yazdık. Hekimoğlu Dizisine Yeni Gelen oyuncular konumuza göz atabilirsiniz.

Etiketler