Hekim Akşemsettin Dizisi Oyuncu Kadrosu Ne Zaman Yayınlanacak?

05.10.2021
2.034

Hekim Akşemsettin Dizisi Oyuncu Kadrosu Ne Zaman Yayınlanacak? Hekim Akşemsettin dizisi Tekden Film tarafından yayınlanacaktır. Daha önce Aşkın Yolculuğu dizi serisi olan Yunus Emre ve Hacı Bayram Veli’nin ardından serinin üçüncü dizisi de yapılıyor. Aşkın Yolculuğu dizisinin 3. dizisi de Hekim Akşemsettin oldu.

Hekim Akşemsettin Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yunus Emre ve Hacı Bayram Veli dizisi 26 bölüm sürmüştü. Hekim Akşemsettin dizisi de aynı şekilde 26 bölüm sürecektir. İstanbul Kartal’da kurulan özel bir platoda çekilecek olan Hekim Akşemsettin dizisi oyuncu kadrosu için önemli bir çalışma sürüyor. Hekim Akşemsettin dizisinde önceki dizilerde olduğu gibi önemli oyuncular yer alacaktır.

Hekim Akşemsettin dizisinde Akşemsettin Hazretleri’nin hayatı canlandırılacak. Öncelikle başrol yani Akşemsettin Hazretleri’ni kimin canlandıracağı merak konusu. Başrol oyuncusu belli olduğunda konumuza ekleyeceğiz. Cast çalışmaları tamamlandığında da Hekim Akşemsettin dizisi oyuncu kadrosuna ve karakterine de konumuzdan ulaşabilirsiniz. hekim aksemsettin dizisi oyuncu kadrosu

Hekim Akşemsettin Dizisi Nerede Çekilecek?

Hekim Akşemsettin dizisi İstanbul Kartal’da bir platoda çekilecek. Kurulan bu platoda eski Ankara’yı, eski Bursa’yı ve eski Adana için setler kuruldu. Aşkın yolculuğunun üçüncü serisi Hekim Akşemsettin dizisinde Akşemsettin Hazretleri’nin hiç bilinmeyen yönleri ve hekimliği anlatılacak. Hekim Akşemsettin dizisinde Akşemsettin Hazretleri’nin yaşadığı çağda İstanbul’un fethinin arkasındaki anlayışı, maneviyatı, manevi desteği anlatılacaktır.

Hekim Akşemsettin Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Hekim Akşemsettin dizisi muhtemeln 2022 yılının Ramazan ayında yayınlanacaktır diye tahmin ediliyor. Dizinin 26 bölüm sürmesi Ramazan ayının başında başlayacağı ve Kadir Gecesi’nde final yapacağını akıllara getiriyor. Çünkü Yunus Emre dizisi de aynı şekilde olmuştu. Hekim Akşemsettin dizisi de Ramazan ayında başlayabilir. Ancak kesin bir tarih henüz belirlenmedi.  askin yolculugu dizisi aksemsettin dizisi

Hekim Akşemsettin Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Hekim Akşemsettin dizisi 26 bölüm sürecektir. Hekim Akşemsettin dizisi Trt1 ekranlarında yayınlanacak ve oyuncu kadrosu konusu ile çok beğenilecektir. Trt1 ve Tekden Film ortak yapımı olan Hekim Akşemsettin dizisini izleyecek misiniz? Hekim Akşemsettin dizisinde oyuncu kadrosunda kimler olsun istersiniz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..