Hazal Subaşı ve Erkan Meriç Yeni Sezon (2019-2020) Aynı Dizide mi Oynayacak?

147 Yorum 4.611 kez izlendi

Hazal Subaşı ve Erkan Meriç yeni bir dizi ile yeniden bir araya mı geliyor çok sevilen iki ismin yeni sezonda yeni bir dizide tekrar buluşacaklarına dair sosyal medyada çıkan haberler üzerine bu sayfayı oluşturarak son olarak halka dizisinde oynayan Hazal Subaşı ile açmış olduğu mekanda müşterileri ile ilgilenen Erkan Meriç‘in yeni 2019-2020 sezonu için yapımcılarla görüşme halinde oldukları iddia edildi.

Hazal Subaşı ve Erkan Meriç 2019-2020 yeni dizileriBildiğiniz üzere TRT 1’de sevilerek izlenen halka dizisinde geçtiğimiz günlerde birçok oyuncunun ayrılacağı haberleri yapılmıştı. ES film imzası ile ekrana gelen TRT 1’de salı günleri yayınlanan halka dizisinde senaryo gereği hikayeleri bitmiş olan Nazan Kesal, Burak Sergen, Levent Öktem, Hazal Subaşı, Deniz Hamzaoğlu ve Erdal Yıldız dizinin eylül ayında başlayacak olan 2. sezonunda yer almayacakları açıklanmıştı.

Hazal Subaşı Halka Dizisinden Sonra Hangi Dizide kiminle oynayacakHazal Subaşı halka dizisinden kesin olarak ayrıldı mı?

Halka dizisi oldukça güzel başlamış ancak ilerleyen zamanda yeterli reyting bulamadığı için salı günleri zor duruma düşmeye başlamıştı. Ancak Es film ile TRT1 arasındaki sözleşme gereği devam edecek olan halka dizisinin yeni sezonunda ücreti yüksek olan bazı oyuncuların diziden çıkacağı ve yerine daha makul fiyat isteyen oyuncuların devam edeceğine dair çıkan iddiaların sonrasında yukarıda saydığımız birçok oyuncu diziden ayrılmış, bunlardan biri de Hazal Subaşı’dır.

Hazal Subaşı Halka Dizisinden Sonra Hangi DizideHazal Subaşı daha önce Adını Sen Koy dizisinden de ayrılmış ve sevenlerini oldukça üzmüştü. Daha sonra Kanal D ekranlarında yayınlanan bir umut yeter isimli dizide ekrana gelen güzel oyuncu bu dizinin sadece 6 bölüm sürmesi nedeniyle ekrana çabuk veda etmiş ve hemen ardından halka dizisinin kadrosuna dahil olmuştur. Yaz aylarında sezona ara veren halka dizisinde 6 oyuncu diziden ayrılırken yeni oyuncuların diziye geleceği belirtilmişti. İşte Hazal Subaşı da bu oyunculardan birisi olarak boşta kalmış görünüyor. Hazal Subaşı Halka Dizisinden Sonra Hangi Dizide olacak Erkan Meriç ile mi baş rol oynayacak yeni haberler geldikçe sizlere sunacağız.

Erkan Meriç'in yeni dizisi nedir 2019-2020Erkan Meriç açmış olduğu işletmede devam ediyor mu?

Birkaç diziden teklif alan ancak teklifleri kabul etmeyerek kendine ait bir meyhane açan Erkan Meriç yeni sezonda gelen teklifleri de değerlendireceğini belirtmişti. Yeni sezon öncesinde, daha önce Adını Sen Koy dizisinde birlikte oynadığı ve seyircilerin çok fazla yakıştırdığı Hazal Subaşı ile yeni bir dizide bir araya gelme projesi bakalım bu sezon gerçekleşecek mi? Erkan Meriç açmış olduğu işletmesindeki işine devam edecek mi yoksa oraya işten anlayan bir arkadaşını bırakarak dizilerdeki yerini alacak mı, yeni sezon öncesinde biz de merakla bekliyoruz.

Erkan Meriç ve Hazal Subaşı'nın yeni dizisi nedir 2019-2020Hazal Subaşı ve Erkan Meriç yeniden aynı dizide oynayacak mı?

İzleyicilerin birbirine yakıştırdığı oyuncular aradan zaman geçse de yeniden bir araya gelmelerini sağlamak yeni bir dizide her iki oyuncuyu bir arada görmek izleyiciler için en büyük sevinçlerden biri olsa gerek. Hazal Subaşı hem tescilli bir güzelimiz hem de son dönemde dizilerde aranan isimlerden birisi oldu. Her ne kadar oynamış olduğu diziler çok uzun ömürlü olmasa da Hazal Subaşı hem oyunculuk becerisi hem de hayran kitleleri nedeniyle dizi yapımcılarının aradığı oyunculardan birisi kuşkusuz. Erkan Meriç oynamış olduğu dizilerde beyefendi duruşu karizmatik oyunculuğu ile herkesin beğenisini ve takdirini kazanmış yakışıklı bir oyuncu. Her ikisinin yolu Adını Sen Koy dizisinde kesişmiş ve ortaya izlemesi bir günlük dizi çıkmıştı. Şimdi bu ikili yeniden aynı dizide rol alırsa ciddi bir potansiyel var bu diziyi izleyecek.. Henüz kesinleşmese de önümüzdeki haftalarda ikili hakkında detaylı haberler çıkacak diye bekliyoruz.

Erkan Meriç ve Hazal Subaşı sevgili olduklarını açıklamışlardıHazal Subaşı ve Erkan Meriç 2019 1020 sezonunda hangi dizide oynayacak?

Hazal Subaşı ve Erkan Meriç seyircilerin oldukça sevdiği ve Adını Sen Koy dizisinden biri takip edilen sevilen oyunculardan ikisi. Böylesine ciddi kitlelerin sevdiği ve saygıyı oyuncular her zaman merak edilen oyuncular olmuştur. Bizde Dizioyuncu.com olarak Hazal Subaşı ile Erkan Meriç’i yeniden aynı dizide görmeyi isteriz. Halka dizisinden sonra Hazal Subaşı, Erkan Meriç ile yeni bir dizide oynarlar mı, yapımcıların çok istediği bu birliktelik gerçekleşir mi emin olamadık. Çünkü bir süre önce Hazal Subaşı ve Erkan Meriç gerçek hayatta da sevgili olduklarından dolayı çok merak ediliyorlardı. Ancak geçtiğimiz aylarda Hazal Subaşı Erkan Meriç’in ayrılık haberi duyurulmuş ve oyuncuların artık sevgili olmadıkları yollarını ayrıldığı açıklanmıştı.

Yeni dizide Erkan Meriç ve Hazal Subaşı oynayacaklar mıBu haberden sonra her iki oyuncunun yeniden bir araya gelerek yeni bir dizide oynamalarının oldukça zor olduğunu düşünüyoruz. Duygusal olarak birbirinden uzaklaşmış ve araya mesafe girmiş oyuncuların yeniden bir dizi ile buluşmaları yakın zamanda pek mümkün gözükmüyor. Belki ilerleyen yıllarda oyuncular yeniden aynı dizide oynayabilir ama sevgili olup ayrıldıktan 2 ay sonra yeniden aynı dizide oynamalarının oldukça zor olacağı kanaatindeyim. Ama belki de oyuncular daha profesyonel olarak düşünüyor, iş hayatı ile özel hayatlarını birbirine karıştırmıyor olabilirler. Umarız böyledir ve Hazal Subaşı ile Erkan Meriç yeniden bir dizide izleme fırsatımız olur.

Erkan Meriç ve Hazal Subaşı yeni bir diziye başlasa tutar mı izlenir mi?Hazal Subaşı Erkan Meriç yeni dizisi nedir 2019-2020

Peki şimdi ne olacak? Erkan Meriç ve Hazal Subaşı her ne kadar sevgili iken ayrılmış olsalar bile profesyonel oyunculuk gereği yeniden bir dizide buluşabilirler.. Sevilen iki oyuncumuzun yeni bir dizi ile birlikte oynamalarını isteyen binlerce seyirci olduğuna eminim. Erkan Meriç ve Hazal Subaşı 2019-2020 sezonunda yeni bir dizi ile ekrana çıksalar bu dizi tutulur mu izlenir mi? Elbette böylesine zor bir sorunun cevabı da oldukça zor. Çünkü dizilerin tutması izlenmesi için bir çok faktör var. Bir dizinin reyting alabilmesi için oyuncular, senaryo ve dizinin gün seçimi bile oldukça önemli. Örneğin pazartesi veya çarşamba günü bir dizi yayına başlıyorsa erken final haberlerini çabuk görürsünüz. Çünkü Pazartesi günü geçen sezon Söz Çukur Yasak elma gibi dizilerin varlığı o günü dolduruyordu. Yani izleyici yok yeni dizi için.. Çarşamba günleri de Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz gibi iki önemli dizinin olduğu bir günde yeni bir dizinin reyting alabilmesi oldukça zor. Bu nedenle Erkan Meriç ve Hazal Subaşı yeni bir diziye başlasa tutar mı izlenir mi gibi büyük sözleri sarfetmek gerçekten pek akıllıca değil.

Erkan Meriç'in yeni dizisinde kiminle başroldeErkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın yeni sezon öncesinde her hangi bir dizi ile ilgili yeni bilgiler geldikçe sizlere yazmaya devam edeceğiz. Bu arada Adını Sen Koy dizisinin final yapmasından sonra uzun süre ilişki yaşayan ve her fırsatta bunu duyuran ikilinin ayrılık nedenlerine dair kesin bir bilgi yok. Yeniden barışıp yeni bir dizi ile yollarına devam ederlerse kimse şaşırmasın. Bu dizi günlük mü olur yoksa haftalık mı şimdilik bilgi yok. Geçtiğimiz sezonu çeşitli dizilerde geçiren Hazal Subaşı’nın yeni sezonda 2019-2020 de Erkan Meriç ile mi yoksa başka bir oyuncu ile mi baş rolde oynayacağı şimdiden merak ediliyor. Erkan Meriç’in yeni dizisi nedir 2019-2020 yılında Hazal Subaşı ile mi oynayacak resmi açıklamalar geldikçe buradan yazacağız sizlere.

Hazal Subaşı ve Erkan Meriç'in yeni dizisi 2019-2020Adını Sen Koy yıldızları Ömer ve Zehra yeniden aynı dizide buluşuyor mu?

Ömer ve Zehra karakterleri ile ölümsüz bir şan şöhret bırakan Erkan Meriç ve Hazal Subaşı ile ilgili şimdilik son haberler ve bilgiler kesinlik kazanmadığı için daha fazla detay yazamıyoruz. Bizde merak ettik ve sizlere sormak istiyoruz. Erkan Meriç ve Hazal Subaşı yeni sezonda 2019 – 2020 yeni sezonunda Trt 1 de veya başka bir kanalda yeni bir dizi ile ekrana gelmeye başlarsa dizilerini izler misiniz? İzleyicilerinin bir kısmını küstüren ama yinede çok sevilmeye devam eden Erkan Meriç ve Hazal Subaşı yeni dizi ile ekrana gelirse sizin tepkiniz ne olur? Tepki mi verirsiniz yoksa severek izler misiniz?

Erkan Meriç ve Hazal Subaşı yeniden bir dizide mi buluşuyorSORU: Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Yeni Sezonda Yayınlanacak Yeni Dizi ile karşımıza çıkarsa izler misiniz? Bu iki sevgilinin çektiği dizi izlenir mi yoksa güveni sarsılan ve yarı yolda diziyi terk edeceklerini düşünüp izlemez misiniz? Lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız..

Son Dakika Gelişmesi: Değerli okurlarımız. Bugün tüm haber sitelerine Hazal Subaşı’nın Diriliş Osman dizisine transfer olduğuna dair bilgiler yazıldı. Hazal Subaşı Diriliş Osmanda Rabia Bala Hatun rolünde oynayacakmış büyük ihtimal.. Bilgiler ve tüm detaylar için Tıklayın >>>

Hazal Subaşı Diriliş Osman’da Hangi Rolde Oynayacak, Karakteri Belli mi?

Yorum yaz

147 Yorum

 1. Avatar Gülhan Güler

  Erkan Meriç ve Hazal Subaşı birlikte Dirilişte olsalar çok güzel olur ve tarihi dizi karekterlerine çok yakışırlar.

 2. Avatar münevver oban

  erkan meriç hazal subaşı takrar aynı dizide oynarlarsa yeniden birlikte olurlarsa ben ve bizler erkanhazalı çok sevenler olarak seveseve serederiz çok mutlu oluruz inşallah tekrar aynı dizide birleşirler

 3. Cicikızım Yemin sayfasına yazarmısın? Gönlünce musmutlu, günler zamanlar teyzesiiii 🌏senınle güzel🍃🐦🍃🍃🍃🍃🍃🍃🐦🐦🐦🐦🐦🐦🐦🐦🐦🐦🐦🐦🐦🐦🐦🐦🐦😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

 4. Yorum en üste çıkacak mı?denemesi bu yorum. Ve çok hoş sohbet etmişiniz degerlilerim uykunun,ruyanın tatlisi dileklerimle….Allah a emanet olun.sevdiklerinizle birlikte… Uyumak ne mümkün Asinin yanında tuaf olabilir de… Bu da böyle sevgi…..

  • SABAHIN BEŞİNDE ONBİR YILLIK DOSTUMUZ ASİ BİZİ TERK ETTİ, ONSUZ HAYATA ÇABUK ALIŞTIRSIN RABB’İM AİLEMİİİİİİ. SEVGİMLE HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN MUSMUTLU GÜNLER GÜLAY’CIM GONUL DOSTLARIM.. 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

   • Avatar Gülay Albasan

    Hayırlı günler özgür teyzecim..
    Çok üzüldüm gerçekten.
    Sizin için çok zor olacak tahmin edebiliyorum..
    Biz bile birkaç aylık tavuğumuz kayıp olduğunda günlerce belki çıka gelir diye gözümüz yollarda kaldı..
    Rabbim sabrını versin…

    • HAYIRLI GECELER KIZIM BU YORUMUNA CEVAP YAZDIM SANIYORDUM…. EVET ÇOKKKK HAKLISIN GECE BU SAATTE BİLE ONUNLA GEZDİĞİM İÇİN SOKAKTA… BOŞLUĞUNU DOLDURACAK KÖPEK İSTERİM SİZ BAKMAYIN SEVMEYIN.. BENİM ONSUZ ÖZGÜRLÜĞÜM DE GİTTİ… ALLAH RAHATLIK VERSİN İYİ DİNLENMELER DUYGULU KIZIM BU YORUM CEVAP OLUNCA BU SAYFAYA YAZDIM…

   • Hayırlı geceler özgür teyzem . Başın sağolsun. Gerçekten üzüldüm senin adına. Sen çok seviyordun asiyi. Ben kedim öldüğünde çok kötü olmuştum ağlamıştım hatta. Hayvan deyip geçmemek lazım alışıyoruz baya 🙁

    • Ben daha metanetli evdekiler beni daha çok yıprattı eve gelmek istemiyorlar ben 24saat onunlaydım deyince… Burak bizi oğlum benim gibi olsada gözlerinden belli. İNŞAALLAH BİZE BU MUTLULUĞU VEREN ALLAH ‘IM YOKLUĞUNDA ALIŞTIRACAKTIR… İŞLERİN RAST GİTSİN KIZIMMMM

 5. Bu arada bencede gerçekten yorum kısmı üstte olursa çok aliyyul alâ olur.. 🙂 kilometresi yazmasın diye geri geri giden arabalar gibi oldum 🙂 yorum yazmak için telefonda sürekli geri gelmekten başım döndü…

 6. Geceniz hayr olsun cümleten…
  İstanbul için söyleyecek sözüm yok maalesef kelimelerim tükendi.. bizim şer gördüklerimizde vardır mutlaka bir hayr….Allah’a emanet olun….

  • Bende seni merak etmiştim nurbanu ablacım hoşgeldin nasılsın napıyorsun iyi geceler

   • Teşekkür ederim çalıkuşum çok şükür iyiyim elhamdülillah yaylaya çıkmıştım dün akşam çocukları bıraktım annemlere biraz yayla havası alsınlar diye bu akşam döndüm ufak bir gezi turu düşünüyoruz eşimle belki yolumuz senin memleketede düşebilir sen nasılsın bakalım…

    • Oh ne güzel herkes geziyor bi ben gezmiyorum . Neyse. İyi gezmeler size. Gelirsen haberim osun biryerde buluşuruz belki ogün dışarı çıkabilirsem. Bekleriz gel konyamıza güzeldir. Yani sizin oralar gibi çok yeşillik yok belki ama ben seviyorum yaa. Bide deniz olsa süper olurmuş

 7. Calikusum iyiyim cok sukur yaz tatili malum cocuklar kursa gidip geliyorlar onlarla ugrasiyorum.
  Derslerinide takma kafana yaz okulunda verirsin.Bende Universite son sinifta 3 ders kalmistim yaz okulunda hepsini AA ile gecmistim.Sen calis ihmal etme derslerini gecersin insallah.
  Oguz bey, sitede biraz degisiklik yapsaniz.Yeni yorumlar en altta cikiyor.Eskisi gibi ustte olsalar nasil olur?

 8. Oğuz hocam küçük çoook küçük bir ricam var yaa bu yorumlar üstten alta geliceğine alttan üste gitse. Yani eski sitedeki gibi olsa. Bu yorum yaz yeriyukarı çıksa olmazmı. Sadece küşük bir öneri rica benimki

 9. Selamun aleykum….
  Hayirli geceler…
  Nasilsiniz dostlar.
  Istanbulu yine aldi malum kisiler acayip moralim bozuldu.

  • Aleyküm Selam Özge hanım hoş geldiniz, evet can sıkıcı İstanbul, en çok da bir çok ilimizden yaşlı amcalar teyzeler taşınmıştı İstanbul nüfusunda kayıtlı olupta memleketine giden, onlara ve emeklerine üzüldüm bende.

  • Avatar Gülay Albasan

   Aleyküm selam özgecim.
   Hayırlı geceler..
   Sorma yaaa, yeminle Moğollara teslim olmuş gibi hissediyorum kendimi..
   ALLAHIM HİDAYET NASİP EYLESİN CÜMLESİNE ..

 10. Bu nurbanu sultan nerelere kayboldu yaa. Bi gitti hala yok haa. Gülay ablam da gelmedi

  • İstanbul’a üzülmüştür onlar, dertleri daha büyük, sadece 3 dersten kalmak olsa keşke hayatın tüm zorlukları…

   • Yine üç ders meselesi . Neyse ama burda doğru dediniz. Keşke bütün dertler bu üç dersten kalmak kadar basit olsa. Olmuyor malesef

   • Avatar Gülay Albasan

    Tabiki İSTANBUL’UMUZA üzüldük..
    Ve nedesem boş artık..
    Daha kötü günler gördük zamanında, ama dahada kötüsü olurmu diye düşünüyorum..

    • Hakkınızda hayırlısı olsun ablacım. Yaa çokda üzme kendini .Geçti artık geride kaldı olan oldu. Bilmem belki ekrem iyi olur istanbul kötüye gitmez belki. Sanki ekrem chp den ayrı gibi onlar gibi değil sanki. Daha iyi dine daha yakın sanki

     • Avatar Gülay Albasan

      Dedimya! Artık ne desek boş..
      ALLAHIM HAKKIMIZDA HAYIRLISINI NASİP EYLESİN..

      • Yaa dün sen beni iyileştirmek için çok uğraştın moralimi yerine getirdin. Şimdide ben sana birşey yapmak istiyorum ne yapabilirim senin için. Senin üzgün olmanı istemiyorum. Bak cicikuşun seni çoook seviyor

      • Avatar Gülay Albasan

       Teşekkür ederim çalıkuşum, çok sağolasın..
       Ama alışmaktan başka çaremiz yok şuan sanırım..
       Ne diyelim, belki MEVLAM bunada bir hayr koymuştur..

 11. Hayırlı akşamlar arkadaşlar nasılsınız

  • Bende diyorum nerde bu kızzz. Kızım nerdesin sen yaa. Biraz daha gelmesen başka siteye gitti diye düşünecektim haa . 🙂 biz iyiyiz sen nasılsın

   • Aşk olsun ben başka siteye gidermiyim hiç 🙂 iyiyim bende çok şükür ama çook uykum var yarında eve gidiyorum saat 5 de yola çıkacağım o yüzden uyusam iyi olur iyi geceler güzel sohbetler size

 12. Hayırlı akşamlar ve galiba üye olmayı basarmış gibiyim. Sayın Mehmet Oğuz bey Özgür olarak düzelte bilirmisiniz ?adı mı teşekkürler . bu gün geç yazma nedenim . evimin sevimli ferdi ameliyat oldu Allah cc bize bağışladı onu İnşaAllah daha iyi olacakkkkk sevgimle ..GÖNÜL DOSTLARIM her şey gönlunce olsun….