Hazal Subaşı Diriliş Osman’da Hangi Rolde Oynayacak, Karakteri Belli mi?

Son olarak Halka dizisinde izlediğimiz Hazal Subaşı‘nın diziden ayrıldığını önceki konumuzda açıkça söylemiştik. Bugün Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olan ve yeni sezonda yayın hayatına Diriliş Osman olarak devam edecek olan Trt1 ekranlarının tarihi dizisine sürpriz bir isim olarak Hazal Subaşı‘nın geleceği kulislerde konuşulmaya başlandı.

Hazal Subaşı’nın Diriliş Osman Dizisine Gelecek mi?

Son günlerde haberlerde sıkça gördüğümüz konulardan birisi olan Hazal Subaşı son olarak Diriliş Osman dizisi ile adı anılmaya başlandı. Diriliş Osman dizisinde hangi rolde olacağı henüz kesinleşmese de Osman Beyin eşi rolünde oynayacağı kesinleşti. Osman Beyin bildiğiniz üzere 2 eşi var. İlk Eşi olan Mala hatun mu yoksa 2. eşi olan Râbi’a Bala Hâtun rolü ile mi diziye dahil olacak henüz kesin bir bilgi bulunmasa da Burak Özçivit’in canlandıracağı Osman Bey karakterinin eşi olacağı kesin. Sonuç olarak hangi rolde oynarsa oynasın Hazal Subaşı’nın Diriliş Osman dizisinde olacağı kesinlik kazandı diyebiliriz.

Hazal Subaşı Diriliş Osmanda hangi rolde oynayacakHazal Subaşı Diriliş Osman’da hangi Rolde Oynayacak?

Diriliş Ertuğrul’un hem senaristi hem de yapımcısı olan Mehmet Bozdağ ile görüşen ve yine bir Trt1 dizisi olan Halkadan kesin olarak ayrılan Hazal Subaşı yeni sezonda çarşamba akşamlarının rekortmen dizisi Dirilişe transfer olmasına kesin gözü ile bakılırken uzun süredir dizileri erken final yapan yada çok iyi reytingli dizilerde oynamayan Hazal Subaşı için de yeni sezonda ekrana gelecek olan Diriliş Osman oldukça yüksek bütçeli ve reytingleri yüksek bir dizi olarak oldukça iyi bir dizi seçeneği olmuş oldu. Hazal Subaşının daha önce oynadığı diziler ya yarıda kalmış ya da erken final yapmak zorunda kalmıştı.

Hazal Subaşı ve Erkan Meriç Yeni Sezon (2019-2020) Aynı Dizide mi Oynayacak?

Geçtiğimiz sezon Halka dizisinin bir oyuncusu olan Hazal Subaşı’nın, Diriliş Osman’a transfer olması bekleniyor. Diriliş Osman yapımcısı Mehmet Bozdağ ile yaptığı görüşmenin ardından bir açıklama yapılmış olmasa da Hazal Subaşı hayranları bu gelişmeye bir hayli sevindi. Hazal Subaşı’nın dizide büyük ihtimalle Osman Beyin eşi olan ve devletin kuruluşunda büyük emekleri olan Mala Hatun yada Mâl hatunu bir diğer ihtimalle de Osman beyin daha sonra evlendiği 2. eşi olan Rabia Bala Hâtun rolüyle izleyeceğiz.

Hazal Subaşı Diriliş Osman dizisinde hangi roldeHazal Subaşı Diriliş Osman’da Mala hatun mu, Râbi’a Bala Hâtun mu Olacak?

Yeni sezonda Diriliş Ertuğrul’un yeni versiyonu olacak olan Diriliş Osman oyuncusu olması beklenen Hazal Subaşı’nın hangi rolü oynayacağı henüz açıklanmadı. Ancak iki seçenek bulunuyor Hazal Subaşı için. Osman Beyin eşini canlandıracağı tahmin edilen güzel oyuncunun Osman beyin ilk Eşi olan Mala hatun mu yoksa 2. eşi olan Râbi’a Bala Hâtun rolünde mi olacağı henüz kesinleşmediği için bir bilgi aktaramıyoruz. Ancak bu konuda bilgiler kesinleşince sizlere duyuruda bulunup buraya ekleyeceğiz.

Diriliş Osman oyuncuları kimler olacak diye daha önce sizlere sunduğumuz içeriklerde dizinin bütün oyuncularını aktarmıştık sizlere. Diriliş Osman oyuncu kadrosunu merak edenler henüz Hazal Subaşı olmasa da bir çok oyuncuya buradaki sayfadan ulaşabilirler. Diriliş Osman oyuncu kadrosu için Tıklayın >>>

Diriliş Osman Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kim Kimdir Bilgileri

Hazal Subaşı Diriliş Osman dizisi Rabia Bala HatunDiriliş Osman Dizisinin konusu Nedir?

Diriliş Osman adı üstünde Osmanlı Devletinin kurucusu olan Osman beyin hayatını ve devletin nasıl kurulduğunu anlatacak. Daha önceki sezonlarda yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olacak olan yeni dizinin Osmanlı Devletinin resmi kurucusu olan Osman Beyi ve devletin bulunduğu şartları en yalın şekilde anlatacak. Geçtiğimiz yıllarda Diriliş Ertuğrul dizisi Trt1 ekranlarında çok sevilmiş ve her hafta en çok izlenen dizi olmayı başarmıştı. Bu sezonda Diriliş Osman olarak yoluna devam edecek ve Osmanlı Devletinin 300 çadırdan imparatorluğa uzanan hikayesini anlatacak.

Diriliş Osman Dizisi Rabia Bala Hatun Kimdir? 

Diriliş Osman dizisinde Osman Beyin eşi olan Rabia Bala Hatun rolünde oynayacağını düşündüğümüz oyuncu Hazal Subaşı’dır. Hazal Subaşı Kimdir? 1995 yılında dünyaya gelen Hazal Subaşı aslen İzmir’lidir. Boğa burcu olan Hazal Subaşı geçtiğimiz sezon yine Trt1 de izlediğimiz Halka dizisinde bir polisi canlandırıyordu. 2015 yılında katılmış olduğu Elidor Miss Turkey yarışmasında finale kalıp adını duyuran ve güzelliği ile dikkatleri çeken Hazal Subaşı bir süre sonra dizi tekliflerini değerlendirmeye başladı.

Hazal Subaşı Diriliş Osman dizisinde Rabia Bala Hatun karakteriHazal Subaşı Adını Sen Koy isimli günlük dizi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Oynamış olduğu Zehra karakteri tüm Türkiye’nin sevip saydığı bir oyuncu haline geldi. Yarışmadaki 3. olma başarısını gölgede bırakan oyunculuk kariyeri onu daha meşhur etti. Boyu 1.67 cm, kilosu ise 52 kg olan Hazal Subaşı İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Adını Sen Koy dizisindeki rol arkadaşı olan Erkan Meriç ile uzun bir süre sevgili olan ancak geçtiğimiz aylarda ayrıldıklarını açıklayan güzel oyuncu kısa bir süre Kanal D de oynayan Bir Umut Yeter dizisinde baş rolde oynamış daha sonra da o dizinin erken final yapmasının hemen ardından yine Trt1 ekranlarındaki Halka dizisinin kadrosuna katılmıştı. Hazal Subaşı Diriliş Osman dizisinde Rabia Bala Hatun karakterine hayat vermesi bekleniyor. Yeni gelişmeler oldukça sizlere yazacağız.

Sizlerde Hazal Subaşı Diriliş Osman dizisinde Rabia Bala Hatun karakteri ile başarılı olabilir mi yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen…

Yorum yaz

1 Yorum

 1. ❤️Hazal Subaşi Diriliş Osman Dizisinde Obraz Alması
  ❤️Cok Gözel Umarım Bu Obraz Dizi Hayatını Işığlanmasın
  ❤️Yapaçağ Rabia Hatın Obrazı Sıradan Bir Obrazı Daşımır
  ❤️Diriliş Osman Beyin Hanımın Çanlandıraçağ Tarikin
  ❤️Gözel Hatunu Dizinin Yaraşığı Bir Umut Yeter Halka
  ❤️Adını Sen Koy Dizisin Kehramanları Diriliş Osman
  ❤️Dizisin Kahramını Rabie Hatın Obrazına Benzemez
  ❤️Dizi Oyuncularına Uğur Arzu Ediriz

Etiketler