Hazal Subaşı Çukur Dizisinden Sonra Hangi Dizide Oynayacak?

Ekranların sevilen kadın oyuncularından bir tanesi olan Hazal Subaşı’nın Çukur dizisinden sonra hangi dizide yer alacağı oldukça merak edildi. Hazal Subaşı’nın yakın takipçileri ve sevenleri yeni projesini büyük bir heyecanla araştırmaya başladı. Biz de sizler adına Hazal Subaşı’nın Çukur dizisinden sonra hangi dizide oynayacağı sizlerle paylaşacağız. Bakalım Hazal Subaşı’nın yeni projesi ne?

Hazal Subaşı Kimdir?

Hazal Subaşı KimdirHazal Subaşı, 2 Mayıs 1996 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde halkla ilişkiler ve reklamcılık bölümünden eğitimini almıştır. 2015 yılında Miss Turkey yarışmasına katılıp 3. seçilmiştir. Güzellik yarışmasında derece almasından sonra oyunculuğa adım atma kararı almıştır. 2016 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenmektedir. İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında ilk önce TRT 1’de yayınlanan daha sonra Star TV’de yayınlanmaya başlayan Adını Sen Koy dizisinde Zehra karakteri ile yaşamıştır. Göstermiş olduğu oyunculuk başarısından dolayı 2018 yılında yılın en iyi kadın oyuncusu seçilmiştir.

Hazal Subaşı’nın Yer Aldığı Diziler

2016 – Adını Sen Koy
2018 – Bir Umut Yeter
2019 – Halka
2019 – Çukur

Hazal Subaşı Yeni Sezonda Hangi Dizide Yer Alacak?

Hazal Subaşı’nın Çukur dizisinden sonra hangi dizide yer alacağı oldukça merak edildi. Hazal Subaşı gelen teklifleri halen değerlendirmektedir. Yeni projesi belli olmayan Hazal Subaşı’nın projesi belli olduğu zaman sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Hazal Subaşı’nın yeni sezonda hangi dizide yer alacağını öğrenmek için bizi takipte kalabilirsiniz.

Güncelleme: Hazal Subaşı 2021 yılında Sıcak Kafa dizisinin kadın başrol oyuncusu olacak. Sıcak Kafa dizisinde Hazal Subaşı partneri henüz belli olmadı. Hazal Subaşı’nın rol alacağı Sıcak Kafa dizisi oyuncuları için konumuzu ziyaret ediniz.

Hazal Subaşı Yeni Sezonda Hangi Dizide Yer Alacak

Hazal Subaşı 2021-2022 Projesi Belli Oldu Mu?

Hazal Subaşı’nın yeni sezonda yani 2021-2022 yılında yer alacağı projesi henüz belli olmamıştır. En son çukur dizisinde yer alan oyuncumuz oyunculuğu ile pek çok kişi etkilemeye başarmıştı. Sergilemiş olduğu oyunculuğundan dolayı pek çok teklif alan Hazal Subaşı yeni projesine halen karar vermiş değildir.

Hazal Subaşı Yeni Sezonda Kiminle Oynayacak?

Hazal Subaşı Çukur dizisinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendi, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Kubilay Aka, Perihan Savaş, Necip Memilli gibi isimlerle birlikte rol arkadaşı olmuştu. Ancak Hazal Subaşı’nın yeni projesi belli olmadığı için yeni sezonda da kiminle oynayacağını henüz belli olmamıştır.Hazal Subaşı İnstagram Hesabı

Hazal Subaşı İnstagram Hesabı

Güzelliği ile resmi instagram hesabında da oldukça dikkat çeken Hazal Subaşı instagram hesabını aktif olarak kullanma ve takipçiler ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Hazal Subaşı’nın resmi instagram hesabında 201 gönderisi ve 896 bin takipçisi yer almaktadır. Hazal Subaşı’nın resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @hazalsubasii

Hazal Subaşı Sevgilisi Var Mı?

Hazal Subaşı kendisi gibi oyuncu olan Rıza Kocaoğlu ile bir süredir sevgilidir. Ancak çiftimiz ilişkilerini duyurmamışlardı. Aynı dizide tanışıp sevgili olan Hazal Subaşı ve Rıza Kocaoğlu geçtiğimiz günlerde sevgili olduklarını sosyal medya hesaplarındaki paylaşmış olduğun fotoğraflar ile desteklediler. Muhabirlerin sorduğu evlilik düşünüyor musunuz sorusuna ise şimdilik düşünmüyoruz ileride ne olur bilemiyorum yanıtını verdiler.Hazal Subaşı Sevgilisi Var Mı

Hazal Subaşı Kıyafetleri ve Elbiseleri

Kusursuz fiziğiyle giymiş olduğu kıyafetlerin tümünü kendisine çok yakıştıran Hazal Subaşı’nın yer aldığı dizilerde kullanmış olduğu kıyafetleri oldukça merak edildi. Hazal Subaşı’nın kıyafetlerini araştırmaya başlayan izleyiciler adına biz de sizlerle Hazal Subaşı’nın kullanmış olduğu elbise, etek, gömlek, pantolon, ceket gibi kıyafetleri marka ve model bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Sizlere Hazal Subaşı’nın yeni projesinden bahsetmek istedik. Sizlerin de Hazal Subaşı hakkında merak ettiğiniz sorular olursa yanıtlamaya çalışacağız. Hazal Subaşı hakkındaki yorum, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmına yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz. 2021-2022 yılında yayınlanacak olan dizileri 2021-2022 Yılında Yeni Başlayacak Olan Diziler ve Kanalları isimli konumuzda bulabilirsiniz.

Etiketler