Hazal Kaya 2023-2024 Yeni Dizisi Nedir? Hangi Dizide Kimle Oynayacak?

15.05.2019
2.520

Bu konumuzda sevilen oyuncularımızdan birisi olan Hazal Kaya’nın 2023-2024 Yeni sezondaki Dizisi Nedir ne olacak? Hazal kaya Pera palas dizisinden Sonra Hangi Dizide kiminle baş rolde Oynayacak? konusunda merak edilenleri sizlerle paylaşmak ve oyuncumuzun yeni dizisi ile ilgili detayları sizlere sunmak istiyoruz. 2 Sezon devam eden Bizim hikaye dizisindeki Filiz rolü ile bir kez daha Türk halkının gönlüne taht kuran güzel oyuncu Hazal Kaya‘nın gelecek planları evliliği ve 2023-2024 dizi projeleri hakkında bilgiler burada..

Not: Hazal Kaya 2022 yılından nisan ayında Pera palas isimli netflix dizisinde oynadı.  Pera palas dizisinin 2. sezon çekimlerine bir süre katılamayacak. Hazal Kaya 2. çocuğu olan Leyla Süreyya’yı geçtiğimiz günlerde kucağına aldı. Pera palas dizisindeki başrolüne geri dönecek ve çekimleri tamamlayacak. Pera palas dizisinin Netflix’te yeni sezonunun 2023 Haziran ayının sonu ya da Temmuz ayında ekrana gelmesi bekleniyor.

Hazal Kaya 2023-2024 Yeni Dizisi Nedir?

Son olarak Netflix de Pera Palas isimli dizide rol alan Hazal Kaya 2023-2024 yeni sezonda bir tv kanalında yeni dizi için anlaşabilir. Kısa süre içinde yeni dizi ile ilgili gelişmeler bekleniyor.

Hazal Kaya Yeni sezonda hangi dizide 2022-2023

Hazal Kaya Bizim Hikayeden Sonra Hangi Dizide Oynayacak?

Çok sevildi çok tutuldu bizim Hikaye dizisindeki Filiz rolü ile adeta kardeşlerine kol kanat olan güzel oyuncu Türkiye’mizde zaten sevilip sayılıyordu ama ünü şan ve şöhreti bir çok ülkeye de transfer olmuş oldu. Hazal Kaya Bizim hikaye dizisinden sonra hangi dizide oynayacak rol alacak oldukça merak ediliyor. Çünkü oyuncumuzun geniş bir fan kitlesi var ve bu kitle Adını Feriha Koydum dizisinden beri, Çağatay Ulusoy ile oynadığı bu güzel diziden beri devam ediyor. Daha sonra bir çok dizide rol alan güzel oyuncu her dizisinde hayran kitlesini de artırdı ve en son Bizim Hikaye dizisinde hayran kitlesi tavan yaptı.

Bizim Hikaye dizisi sürpriz şekilde 70. bölüm ile final kararı aldı ve dizi 23 Mayıs 2019 perşembe günü yayınlanan 70. bölümü ile ekrana veda etti. Bizim hikaye dizisi neden bitti niçin final oldu yeniden başlayacak mı gibi merak edilen sorular için bir içerik hazırladık. Merak edenler Tıklasın >> Bizim Hikaye Dizisi Yeniden başlayacak mı 3. Sezon olacak mı? Bizim Hikaye dizisinin çeşitli nedenlerle erken final yapması ve bitmesi sonrasında Hazal Kaya yeni bir dizi veya film çekecek mi 2021-2022 sezonunda yeni projesi ne olacak, kiminle baş rolde oynayacak gibi sorular oldukça merak ediliyor. Bu konumuzda güzel oyuncunun geçmişte oynadığı dizi ve filmler ile birlikte yeni sezonda oynaması muhtemel olan yeni projeler hakkında sizlere bu sayfada yeni bilgiler sunacağız.

Hazal Kaya Bizim Hikayeden sonra hangi dizide oynayacak

Hazal Kaya hem dizilerde hem de filmlerde oldukça başarılı bir şekilde rol çıkardığı için yapımcılar tarafından aranılan oyunculardan birisi diyebiliriz. Hem oyunculuk kabiliyeti çok yüksek hemde onunla çalışmak bir zevk meselesi. Hazal Kaya’nın çalışma arkadaşları ve baş rolünü paylaştığı diziler hep reytinglerde zirvelere oynadı, Türk halkı tarafından benimsendiği ve sahiplenilmeye başlandığı ilk dizi olan Çağatay Ulusoy ile birlikte çektiği Adını Feriha Koydum dizisi de son oynadığı Bizim Hikaye dizisi de reytinglerde uzun süre lider devam etti. Kısacası Hazal Kaya oyunculuğu ile her dizisinde çığır açtı diyebiliriz.

Hazal Kaya 2021-2022 yeni sezonda hangi dizide kiminle oynayacak konusunda şimdilik bir açıklama ve yapımcılardan bir ses çıkmadığı için ve kısa bir süre önce Ali Atay ile evlendiği için belki bir dönem dinlenebilir. Ancak biz yine de Ay yapımın böylesine önemli ve her dizisi olay olan ve reyting rekorları kırıp gün birinciliğini başka dizilere bırakmayan başarılı bir oyuncuyu uzun süre boş bırakacaklarını düşünmüyorum. Bu nedenle yaz tatili boyunca dinlenecek olan oyuncunun yeni sezonla birlikte 2021-2022 sezonu için yeni dizi veya film projelerinin içinde göreceğimizi tahmin ediyorum.

Hazal Kaya Adını Feriha Koydum ile başarısını kanıtladı

Hazal Kaya Kimdir (kısaca hayatı)

Hazal Kaya 1 Ekim 1990 tarihinde İstanbul’da doğmuş, İlkokulu Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu’nda, liseyi ise İstanbul İtalyan Lisesi’nde okumuştur. Daha sonra Üniversiteyi kazanan ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Performans bölümünde okuyan başarılı oyuncu 2009 senesinde girdiği okulu 2014 yılında tamamlamıştır. Hukukçu bir ailenin kızı olan Hazal Kaya’nın annesi ve babası avukattır. Hazal Kaya’nın çocukluk yılları İstanbul Balat’ta geçmiştir.

1997 yılında annesi ve babası ayrılan ve annesi ile birlikte yaşamaya başlayan Hazal Kaya bir çok sanat dalına ilgi duymuş ve küçüklükten itibaren 4.5 yaşında keman, 7 yaşında bale dersleri almaya başlamıştır ve bu konularda eğitimler almıştır. Hazal Kaya İstanbul İtalyan Lisesi’nde okuduğu yıllarda katalog çekimlerine katılmış ve bazı ajanslara da çeşitli başvurularda bulunarak oyunculuk konusundaki isteğini göstermiştir. Güzelliği ile oldukça dikkat çeken Hazal Kaya lise yıllarında Cola Turka’nın reklam yüzü olarak ilk önemli reklam kampanyasını gerçekleştirmiştir.. 2006 yılında ise ilk oyunculuk deneyimi olan Acemi Cadı dizisine konuk oyuncu olarak katılmış ve ilk oynadığı dizi olmuştur.. Acemi Cadı dizisinde Pelin karakterini canlandıran oyuncunun performansı dikkat çekince daha sonra 2007 yılında lise 2. sınıfa giderken başrol teklifi almış ve Genco adlı dizide baş rolde oynamıştır.

Hazal Kaya’nın bir sonraki dizisi onu daha da çok meşhur edecek olan Kanal D’de yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisi olmuştur. Aşk-ı Memnu da Nihal Ziyagil’i canlandıran güzel oyuncumuz performansı ile gerçekten tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isme dönüşmüştür. Hazal Kaya’nın ilk filmi ise 2011 yılında gösterime giren ve Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile birlikte oynamış olduğu Çalgı Çengi filmidir. Böylelikle dizi ve filmlerde bu güzel yüz hep başarılı roller almaya başlamıştır. İtalyan lisesinde okumasının avantajı ile İngilizce, İtalyanca ve Almanca gibi dilleri anadili Türkçe gibi konuşabilen oyuncumuz yurt dışında oldukça rahat ettiğini belirtmektedir.

Hazal Kaya Çağatay Ulusoy Yeni dizi 2019-2020Hazal Kaya’nın ilk Önemli Baş rolü: Daha önce Genco dizisinde baş rol oynasa da onu asıl meşhur eden ve Türkiye’nin tanıdığı bir isim haline getiren dizisi 14 Ocak 2011 de Show TV’de başlayan Adını Feriha Koydum dizisi olmuştur. Hazal Kaya baş rolünü Çağatay Ulusoy’la paylaştığı bu dizide Feriha Yılmaz Sarrafoğlu karakteriyle oyunculuğunun zirvelerini görmeye başlamış ve bir çok ülkeye satılan bu dizi kendisini dünya çapında tanınan bilinen bir oyuncu yapmıştır. Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy iyi bir ikili olarak izleyicinin beynine yazılmış ve o günden beri her dizi projesinde Hazal Kaya ile Çağatay Ulusoy aynı dizide olup olmadıkları merak edilmiştir. Aynı yıl baş rolünü Selin Şekerci ile paylaştığı Ay Büyürken Uyuyamam sinema filminde Hülya rolünde yer aldı. Hazal Kaya daha sonra Engin Altan Düzyatan ile birlikte oynadığı Bu Son Olsun sinema filminde başarılı bir oyunculuk performansı gösterdi.

Hazal Kaya daha sonra 2012 yılında ATV’de Son Yaz-Balkanlar 1912 dizisinde Emine karakterini oynadı. 2013 yılında Kanal D’de ekrana gelen A.Ş.K. dizisinde Azra karakterine hayat verdi. 2015 de TV8’de Aras Bulut İynemli ile Maral: En Güzel Hikayem dizisinde Maral Erdem rolüyle karşımıza çıktı Hazal kaya. Son olarak da Bizim Hikaye dizisinde Burak Deniz ilen birlikte başrolleri paylaşmış ve Filiz karakterini canlandırmıştır. Oynamış olduğu dizi ve filmlerdeki başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Hazal Kaya uluslararası mükemmellik madalyası alan bir oyuncumuz olmuş ve “dünyanın en etkili isimleri” arasında yer almıştır. Hazal Kaya’nın Bizim Hikaye dizisinden ayrılma sebebi olarak ise kendisi gibi oyuncu Ali Atay ile evlenmesi gösterilse de dizinin bitmesindeki tek neden asla değildir. Ali Atay ile evlenen Hazal Kaya’ya mutluluklar diliyoruz.

Hazal Kaya Ali Atay ile evlendi

Hazal Kaya Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynadı?

Hazal Kaya her dönemde bir çok dizi film ve reklam kampanyasının içinde olmuş olan hem fiziği hemde rol becerisi yüksek olan güzel bir oyuncumuzdur. Yukarıda bazılarını saymış olsak bile Hazal Kaya daha fazla dizi ve filmde rol almış ve bir çok reklam kampanyasında oynamıştır. Biz burada detayları ile Hazal Kaya’nın oynadığı dizi film ve reklamları sizlere sunmak istiyoruz.

Hazal Kaya’nın Oynadığı Tüm Diziler:
2006 Sıla
2006 Taşların Sırrı
2006 Acemi Cadı
2007-2008 Genco
2008-2010 Aşk-ı Memnu
2011-2012 Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi
2011-2012 Adını Feriha Koydum
2012 Son Yaz-Balkanlar 1912
2013 A.Ş.K.
2015 Maral: En Güzel Hikayem
2017-2019 Bizim Hikaye
Hazal Kaya’nın Oynadığı Sinema Filmleri:2011 Çalgı Çengi
2011 Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm
2011 Ay Büyürken Uyuyamam
2012 Bu Son Olsun
2013 Mavi Dalga
2014 İtirazım Var
2016 Kırık Kalpler Bankası

Hazal Kaya’nın Oynadığı Reklam Filmleri: 2006 Tofita
2007 Nescafé
2007 Molped
2007 Turkcell
2008 Eti Burçak
2010 Penti
2012 Bingo
2014 Lux Arabia

Hazal Kaya Bizim Hikaye dizisinden sonra hangi dizide kiminle

Adını Feriha Koydum dizisinden sonra yukarıda gördüğünüz gibi Hazal Kaya birçok dizide ve filmde rol almış ve kendisini ispatlamış bir oyuncumuzdur. 2017-2019 yılları arasında FOX TV’de yayınlanan ve 23 Mayıs 2019 tarihinde final yaparak ekrana veda eden Bizim hikaye dizisindeki Filiz karakteri ile son olarak hafızalarımıza kazınmış olan Hazal Kaya’nın bir sonraki dizi veya filmi ne olacak Bizim Hikayeden sonra hangi dizide kiminle baş rolde oynayacak merak ediliyor. Elbette hayranları son olarak oynadığı Burak Deniz ile devam etmesini istese de Burak Deniz şu günlerde Patron isimli dizide baş rolde oynayacağını duyurdu. Detaylı bilgiler için >> Burak Deniz Yeni Dizisi Patron

Hazal kaya Bizim Hikaye dizisinden sonra Çağatay Ulusoy ile yeni bir dizide rol alır mı hayranlarının bu beklentisine yanıt verir mi? Biraz zor görünüyor bu birliktelik. Çünkü Hazal Kaya Bizim Hikaye dizisinden sonra boşa çıkmış ve bir projede rol almasa da Çağatay Ulusoy şu sıralar Netflix için çekilen Hakan Muhafız dizisinde rol alıyor. Ancak rolü bittikten sonra başka bir dizi ile anlaşması olmayan Çağatay Ulusoy’un Hazal Kaya ile yeni bir dizide bir araya gelip gelmeyeceği şimdilik belirsiz. 2021-2022 sezonunda da FOX TV’de veya başka bir kanalda Hazal Kaya’yı izleyecek miyiz, izleyeceksek hangi dizide kiminle baş rolü paylaşacak sevenleri oldukça merak ediyor.

Hazal Kaya Gelinlik giydi

Hazal Kaya Fox tv de Bizim Hikaye dizisinden sonra hangi dizide filmde kimle oynayacak?

Hazal Kaya gibi başarılı bir oyuncunun dizisi final yaptıktan sonra yani Bizim Hikaye finalinden sonra yaz tatiline girecek ve Ali Atay ile yapamadığı balayını yapacak. Daha sonra Hazal Kaya yeni dizi tekliflerini değerlendireceğini düşünüyoruz. Hangi dizi veya filmde kiminle oynayacağı herkes tarafından oldukça merak ediliyor. Bu arada sizlere bir müjdemiz de olacak. Hazal Kaya 2021-2022 yeni sezonunda Show TV’de yayınlanacak olan yeni bir dizide Çağatay Ulusoy ile birlikte yeni bir dizi projesinin hazırlığında olduğu ancak Ay Yapım tarafından çekilecek olan bu yeni dizinin henüz açıklanmadığı ve gizli tutulduğu haberini öğrenmiş bulunuyoruz.

Henüz basınla paylaşılmayan bu bilginin ne kadar doğru ne kadar yanlış olduğunu bilemiyoruz. Yeni dizide Çağatay Ulusoy ile Hazal Kaya birlikte oynayacak haberi çok güzel bir haber olur ama gerçekleşir mi  şimdilik emin olamadığım için sizlere bu bilginin kesin olmadığını sadece duyumdan ibaret olduğunu söyleyebilirim. 2021-2022 sezonu bebeğini dünyaya getirdikten sonra yeni dizilerden birisinde Hazal Kaya’yı göreceğimizi ümit ediyorum.

Hazal Kaya yeni sezonda hangi dizide

Hazal Kaya’nın 2023-2024 yeni sezondaki dizisi hakkındaki bilgileri ve kiminle baş rolde oynayacak, Hazal Kaya’nın yeni dizisinin adı ne olacak hakkında bilgiler geldikçe sizlere bu sayfadan yazacağız ve bilgilendirmeyi sürekli güncelleyeceğiz. Sizlerde Hazal Kaya’nın yeni dizisi ve rol arkadaşı hakkındaki tahmin ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ediyor, Hazal Kaya’ya başarılar diliyoruz..

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Anonim dedi ki:

  Lütfân lütfân bu ikili ýenidân ekranlara geri gâlsin
  we Emir feriha gibi taryh ýazsyn.

 2. Gamze dedi ki:

  Adini feriha koydum yeni bölümler olmasını çok isterim

 3. Deniz dedi ki:

  Çok güzel bir oyuncu.
  Dizilere yakışıyor.
  Birçokları gibi değil.

 4. Anonim dedi ki:

  sabyrsyzlykla bekliýorum bu ikilini
  Emir Feriha

 5. Anonim dedi ki:

  Sebirsizlikle bu ikilinin feriha dizisinde oldugu gibi yeni bir tarih yazmalarini gozleyirik

 6. Nika dedi ki:

  Who cares about that disgusting man, we all hate him, Hazal Kaya and Cagatay Ulusoy are perfect couple. Ali Atay is old pedophile gigolo.