Hazal Filiz Küçükköse 2023-2024 Yeni Dizisi Ne zaman hangi kanalda?

08.01.2023
9

Ekranların kadın oyuncularından en sevilenlerinden bir tanesi olan Hazal Filiz Küçükköse, yeni projesi ile sevenlerini meraka düşürdü. Daha önce pek çok dizide yer alan Hazal Filiz Küçükköse’nin severleri yeni projesini araştırmaya başladı. Biz de sizler için bu konumuzda Hazal Filiz Küçükköse’nin 2023-2024 yeni dizisinin ne olduğunu ve ne zaman hangi kanalda başlayacağından sizlere bahsedeceğiz.Hazal Filiz Küçükköse Kimdir

Son Bilgi: Hazal Filiz Küçükköse Bir Peri Masalından sonra Yeni Dizisi Nedir, Hazal Filiz Küçükköse 2023-2024 yeni sezon dizisi belli olunca yazacağız.

Hazal Filiz Küçükköse Kimdir? 2023-2024 Yeni dizisi

Hazal Filiz Küçükköse, 9 Şubat 1988 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. Lise öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümünden mezun olmuştur. Şu anda ise Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünde lisansına devam etmektedir. Oyunculuğu ile pek çok kişinin beğenisini kazanan Hazal Filiz Küçükköse, başarılı oyunculuğundan dolayı pek çok ödüle de layık görülmüştür. En büyük çıkışını 2015 yılında Kara Sevda dizisindeki Zeynep karakteri ile yakalamıştır.

Hazal Filiz Küçükköse’nin Yer Aldığı Diziler

2009 – Deniz Yıldızı (Gözde)
2011 – Beni Affet  (Leyla)
2014 – Günahkar (Aslıhan)
2015 – Kara Sevda (Zeynep)
2017 – Rüya
2018 – Mehmed Bir Cihan Fatihi (Melike)
2020 – Zemheri

Hazal Filiz Küçükköse Yeni Projesi Ne?

Hazal Filiz Küçükköse Yeni Projesi NeHazal Filiz Küçükköse, en son Zemheri dizisinde yer almıştı. Ancak Zemheri dizisi final kararı aldı. Zemheri dizisinin bitmesi ile boşta kalan oyuncumuz Hazal Filiz Küçükköse yeni projeleri değerlendirmeye başladı. Magazinciler ile yapmış olduğu bir açıklamadan dijital bir platformda yeni bir proje için hazırlandığını söyledi. Ancak projesinin ismini net bir şekilde ifade etmedi.

Hazal Filiz Küçükköse 2023-2024 Sezonu Projesi Belli Oldu Mu?

Hazal Filiz Küçükköse, Zemheri dizisinin bitmesi ile birlikte yeni gelen projeleri değerlendirmeye başladı. Yeni projesine karar veren Küçükköse magazinciler ile projesinin ismini paylaşmadı. Yeni projesini duyurmak için henüz erken olduğunu söyleyen Hazal Filiz Küçükköse’yi çok kısa bir süre sonra dijital bir platformda göreceğimiz umuyoruz.Hazal Filiz Küçükköse Yeni Projesinde Kiminle Birlikte Rol Alacak

Hazal Filiz Küçükköse Yeni Projesinde Kiminle Birlikte Rol Alacak?

Hazal Filiz Küçükköse, en son yer almış olduğu Zemheri dizisinde Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Zerrin Tekindor, Emir Çubukçu, Aleyna Özgeçen ve Lila Gürmen gibi isimlerle birlikte yer almıştı. Geçtiğimiz aylarda magazincilerin röportajında yeni projesinde kiminle birlikte yer alacağı da soruldu. Ancak Hazal Filiz Küçükköse açıklamak için erken olduğunu ilerleyen zamanlarda paylaşacağını söyledi.

Hazal Filiz Küçükköse İnstagram Hesabı

Güzel oyuncumuz Hazal Filiz Küçükköse, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Hazal Filiz Küçükköse’nin resmi instagram hesabında 235 gönderisi ve 2,6 milyonu aşkın takipçisi yer almaktadır. Takipçi sayıları her geçen gün artan oyuncumuz Hazal Filiz Küçükköse’nin resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @hazalfilizkucukkoseHazal Filiz Küçükköse İnstagram Hesabı

Hazal Filiz Küçükköse Evli Mi? Sevgilisi Var Mı?

Hazal Filiz Küçükköse severlerin en çok merak ettiği sorulardan bir tanesi de sevgilisinin olup olmadığı oldu. Hazal Filiz Küçükköse ilk evliliğini 2014 yılında Tuan Tunalı ile yapmıştır. Ancak çiftimiz 4 yıl sonra anlaşamayıp 2018 yılında ayrılık kararı almışlarsır. Şu anda ise Hazal Filiz Küçükköse, Alp Güler ile aşk yaşamaktadır.

Hazal Filiz Küçükköse Kıyafetleri ve Elbiseleri

Hazal Filiz Küçükköse hem oyunculuğu hem güzelliği hem de dizilerde kullanmış olduğu kıyafetler ile oldukça dikkat çekiyor. Hazal Filiz Küçükköse severleri dizide kullanmış olduğu kıyafetlerin marka, model ve fiyat bilgisini oldukça merak etti. Biz de sizlerle Hazal Filiz Küçükköse’nin yeni projesinde giymiş olduğu kıyafetleri ve elbiseleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle güncel olarak paylaşmaya çalışacağız.

Sizlere Hazal Filiz Küçükköse ve yeni projesi hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Sizin de güzel oyuncumuz Hazal Filiz Küçükköse hakkındaki yorum, görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızı büyük bir heyecanla bekliyoruz. Ayrıca 2023-2024 yılında başlayacak olan dizilerin tamamını 2023 Yılında Yeni Başlayacak Olan Diziler ve Kanalları isimli konumuzda bulabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Hazal Filiz ve Alp güler aşk bitti !
    Ve Hazal yeni projesi Yavuz Sultan Süleyman ile Cengiz Coşkun