Hayatımın Şansı Neden Bitti Final Oldu, Tekrar Başlar mı?

27.01.2023
1.224

Hayatımın Şansı neden bitti, final oldu? Tekrar Başlar mı? Sizlerle paylaşacağız. NTC Medya imzalı Hayatımın Şansı dizisinin senaryosunu Bekir Baran Sıtkı kaleme almaktadır. Hayatımın Şansı dizisi Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Hayatımın Şansı dizisinin neden bitti de merak edilen konulardan biri olmuştur. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da Hayatımın Şansı neden bitti, final oldu? Tekrar Başlar mı? gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Hayatımın Şansı Neden Bitti?

Yönetmen koltuğunda Cemal Şan’ın oturduğu Hayatımın Şansı dizisi yayınlanmadan önce büyük ilgi görmüştür. Ancak dizi başladıktan sonra beklediği reytingleri alamamıştır. Aldığı reytinglerle her hafta düşüşe geçer Hayatımın Şansı dizisinden gelen gelirler maliyeti karşılamaya yetmemektedir. Bunun üzerine de dizinin yapımcıları final kararı almak zorunda kalmıştır. Yani, Hayatımın Şansı dizisi düşük rating sebebiyle bitecektir.
Hayatımın Şansı Dizisinde Çalan Şarkılar:

Hayatımın Şansı Dizisi Neden Final Oldu?

Yapımcılığını Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği Hayatımın Şansı dizisi Çarşamba günü ekranlara gelmektedir. İzleyiciler dizinin neden final olduğunu da merak etti. Bizler de bu sebeple araştırdık. Hayatımın Şansı dizisi Çarşamba günü yayınlanan Kuruluş Osman, Çöp Adam, O Kız gibi dizilerden dolayı istediği kitleye ulaşamamıştır. Bundan dolayı da NTC Medya imzalı Hayatımın Şansı dizisi erken final yapacaktır.

Hayatımın Şansı Dizisi Tekrar Başlar Mı?

Merak edilen konulardan bir diğeri de dizinin tekrar başlayıp başlamayacağı olmuştur. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Hayatımın Şansı dizisi beklediği başarı yakalayamamıştır. Çarşamba gününün en az izlenen dizileri arasına giren Hayatımın Şansı, günden güne reytinglerinde düşüşe geçmiştir. Bundan dolayı da dizi final yapacaktır. Ancak, önümüzdeki günlerde ekranlara veda edecek olan Hayatımın Şansı tekrar başlamayacaktır.

Hayatımın Şansı Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Küçük kızı Sare ile hayata tutunmaya çalışan yirmili yaşların ortasında genç bir anne olan Yonca’nın hikayesini anlatan dizi fox Tv’de yayınlanmaktadır. Seyirciler beklediği başarıyı elde edemeyen ve düşük oranda reyting alan Hayatımın Şansı dizisinin ne zaman final yapacağını da merak etti. Bizlerde bundan dolayı araştırdık. Çarşamba akşamları ekrana gelen Hayatımın şansı dizisi 9. bölümde final yaparak ekranlara veda edecektir.

Hayatımın Şansı neden bitti, final oldu? Tekrar Başlar mı? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.