Hayatımın Şansı Ne Zaman Bitecek Erken Final mi Yapacak?

18.12.2022
1.709

Hayatımın Şansı ne zaman bitecek? Erken final mi yapacak? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Cemal Şan’ın oturduğu Hayatımın Şansı dizisi Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Seyirciler, Hayatımın Şansa dizisinin ne zaman biteceğini ve erken final yapıp yapmayacağını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da NTC Medya imzalı Hayatımın Şansı ne zaman bitecek? Erken final mi yapacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Hayatımın Şansı Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Senaryosunu Bekir Baran Sıtkı’nın kaleme aldığı Hayatımın Şansı dizisi Fox TV de yayınlanmaktadır. Dizi çarşamba günleri ekrana gelmektedir. İzleyiciler, Hayatımın Şansı’nın ne zaman biteceğini de merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Ancak bu konu hakkında net bir bilgi yoktur. Hayatımın Şansı dizisi aldığı reytinglerle reyting sıralamasında 11. sıraya yerleşmiştir. Dizi reytinglerinde yükselişe geçmezse eğer önümüzdeki günlerde bitecektir.  hayatimin sansi dizisi bitecek m
Hayatımın Şansı Dizisinde Çalan Şarkılar:

Hayatımın Şansı Dizisi Erken Final Mi Yapacak?

Yapımcılığını Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği Hayatımın Şansı dizisi Çarşamba günü yayınlanan Kuruluş Osman, Çöp Adam, O Kız gibi dizilerden dolayı beklediği başarıyı yakalayamamıştır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Hayatımın Şansı dizisi reyting sıralamasında 11. sıraya yerleşmiştir. Dizinin reytingleri, diziyi devam ettirmeye yetmeyecek kadar azdır. Yani, Hayatımın Şansı dizisi bu şekilde devam ederse eğer erken final yapacaktır.

Hayatımın Şansı Dizisi Neden Bitiyor?

Cemal Şan’ın yönetmen koltuğuna oturduğu Hayatımın Şansı dizisi her çarşamba saat 20:00’da fox Tv’de yayınlanmaktadır. Fox Tv’nin yeni dizisi Hayatımın Şansı, Çarşamba akşamları yayınlanan Çöp Adam, O Kız, Kuruluş Osman gibi başarılı dizilerden dolayı izlenmemiştir. Hayatımın Şansı dizisi aldığı reytinglerle en çok izlenen 10 program arasına bile girememiştir. Dizinin önümüzdeki haftalarda reytingleri yükselmezse, düşük reyting sebebiyle bitecektir. hayatimin sansi final yapacakmi

Hayatımın Şansı Dizisi 2. Sezon Olacak Mı?

NTC Medya imzalı Hayatımın Şansı dizisi ilk bölümünde beklediği reytingleri alamamıştır. Önümüzdeki günlerde Hayat Bugün, Tuzak, Bir Peri Masalı gibi diziler final yapacaktır. Bizler bundan dolayı, o dizilerin izleyicilerinin Hayatımın Şansı’nı izleyeceğini tahmin ediyoruz. Ancak, Hayatımın Şansı dizisi ilerleyen günlerde de izleyici kitlesini genişletmezse eğer 2. sezon olmayacaktır. Yani, Hayatımın Şansı dizisinin 2. sezon olup olmayacağı dizinin reytinglerine bağlıdır.

Hayatımın Şansı ne zaman bitecek? Erken final mi yapacak? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.