Hayatımın Şansı Dizisine Oyuncu Olmak İstiyorum (Fox TV) Başvuru Nasıl

28.11.2022
503
Hayatımın Şansı Dizisine Oyuncu Olmak İstiyorum (Fox TV) Başvuru Nasıl

Hayatımın Şansı dizisi başvuru nasıl? Hayatımın Şansı dizisi oyuncu başvurusunu sizlerle paylaşacağız. Cemal Şan’ın yönetmen koltuğuna oturduğu Hayatımın Şansı dizisinin senaryosunu Bekir Baran Sıtkı kaleme almaktadır. Fox Tv’de yayınlanacak olan Hayatımın Şansı dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. Hayatımın Şansı dizisinde oyuncu olmak isteyen izleyiciler dizinin oyuncu başvuru forumunu da merak etti. Bizlerde, dizinin oyuncu başvuru forumunu sizlerle paylaşacağız. hayatimin sansi dizisi oyuncu basvuru

Hayatımın Şansı Dizisi Oyuncu Başvuru Formu

Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Hayatımın Şansı dizisinde oyuncu olmak için dizinin yapımcılarıyla iletişim kurmanız gerekiyor. Hayatımın Şansı dizisinin yapımcılığını NTC Medya üstlenmiştir. Dizide oyuncu olmak için @ntcmedyatv İnstagram hesabıyla yada yapım şirketinin kurucusu Mehmet Yiğit Alp’le iletişim kurabilirsiniz. Dizide oynamak için NTC Medya’nın info@ntcmedya.com adresine mail atabilirsiniz. NTC Medya’nın telefon numarası ise: +90 216 422 4360‘dır.

Hayatımın Şansı Dizisi Oyuncu Başvurusu Nasıl Yapılır?

Büyük ilgi görmesi beklenilen Hayatımın Şansı dizisinin yağımcılığını NTC Medya üstlenmiştir. Sizlerde dizide oyuncu olmak için +90 216 422 4360 telefon numarasıyla NTC Medya’ya ulaşabilirsiniz. Yada yapım şirketine 0216 422 4363 numarasıyla fax atabilirsiniz. Hayatımın Şansı dizisinin ekibine katılmak için yapım şirketine de gidebilirsiniz. NTC Medya’nın adresi: Beylerbeyi Mahallesi Eskiçınar Sokak No:7 Üsküdar/İstanbul.

Hayatımın Şansı Dizisinde Oyuncu Olmak İçin Yapmanız Gerekenler

hayatimin sansi dizisi oyuncu basvuru katilim formu Yönetmen koltuğunda Cemal Şan’ın oturduğu Hayatımın Şansı dizisi Fox TV’de yayınlanacaktır. İzleyiciler, Hayatımın Şansı dizisinde oyuncu olmak için neler yapmaları gerektiğini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Dizilere oyuncu alımını yapım şirketleri üstlenmiştir. Sizlerde bundan dolayı Hayatımın Şansı dizisinin yapımını üstlenen NTC Medya ile görüşmelisiniz.
NTC Medya iletişim bilgileri: Telefon: +90 216 422 4360
Fax: +90 216 422 4363
Email: info@ntcmedya.com
Adres: Beylerbeyi Mah. Eskiçınar Sk. No:7 Üsküdar/İstanbul.

Hayatımın Şansı dizisi başvuru nasıl? Hayatımın Şansı dizisi oyuncu başvurusunu sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?