Hayatımın Neşesi Dizi Tekrarı Gün ve Saat Bilgisi TRT Yayın Akışı

28.06.2023
2.401

Hayatımın Neşesi dizi tekrarı, gün ve saat bilgisini, TRT yayın akışını sizlerle paylaşacağız. Başrolünü Şebnem Bozoklu ve Tolga Tekin’in paylaştığı Hayatımın Neşesi dizisi Şahin Altuğ yönetmenliğinde çekilmektedir. Hayatımın Neşesi dizisi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Bizlerde bu konumuzda Hayatımın Neşesi dizisinin tekrarlarının hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağını, TRT yayın akış bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Hayatımın Neşesi Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Yapımcılığını Goya Entertainment’ın üstlendiği Hayatımın Neşesi dizisinin tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Hayatımın Neşesi dizisinin tanıtım fragmanı seyirciler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Seyirciler dizinin ne zaman başlayacağını da merak etmiştir. Hayatımın Neşesi dizisi 7 Temmuz 2023 tarihinde yayın hayatına başlayacaktır. Dizi 7 Temmuz’dan itibaren her Cuma saat 20:00’da TRT 1’de ekranlarında olanaktır.
Hayatımın Neşesi Tekrarları:
Hayatımın Neşesi 7 Kasım Salı Saat 20.00
Hayatımın Neşesi Dizi Tekrarı Gün ve Saat Bilgisi TRT Yayın Akışı

Hayatımın Neşesi Dizi Tekrarı

TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Hayatımın Neşesi dizisi yukarıda da belirttiğimiz gibi 7 Temmuz’da başlayacaktır. İlk bölümü 7 Temmuz saat 20:00’da ekranlarda olacaktır. Hayatımın Neşesi dizisinin ilk bölümü bittikten hemen sonra saat 22:15 gibi dizinin birinci bölümünün tekrarı ekranlarda olacaktır. Yayın hayatına başladığı hafta boyunca tekrarlarını ekranlarda göreceğimiz Hayatımın Neşesi dizisinin ilk bölümü 8 Temmuz gece saat 00:15’te de yayınlanacaktır.

Hayatımın Neşesi Dizisi Tekrarı Hangi Gün ve Saatte Yayınlanacak?

Senaryosunu Ekin Atalar kaleme almaktadır. Hayatımın Neşesi dizisinin birinci bölümü yukarında da belirttiğimiz gibi 7 Temmuz saat 20:00’da yayınlanacaktır. Hayatımın Neşesi dizisinin ilk bölümünün tekrarı aynı gün saat 22:15’te de ekranlarda olacaktır. TRT 1’de yayınlanacak olan Hayatımın Neşesi dizisinin ilk bölümü 8 Temmuz saat 00:15’te de izleyici karşısına çıkacaktır. Ayrıca dizinin tekrarları yayın hayatına başladığı hafta boyunca Trt 1’de gösterilmeye devam edecektir.

Trt 1 Yayın Akışı

Hayatımın Neşesi dizisi Türkiye’nin ülke çapında yayın yapan ilk ulusal televizyon kanalı olan Trt 1’de yayınlanacaktır. Trt 1 bugüne kadar bir çok başarılı diziye imza atmıştır. Şüphesiz bu dizilerden biri de Hayatımın Neşesi’dir. Seyirciler TRT 1 yayın akışını da merak etmiştir. Fakat, TRT 1 yayın akşına henüz Hayatımın Neşesi dizisinin tekrarlarının tarihini eklememiştir. TRT önümüzdeki günlerde yayın akışına Hayatımın Neşesi dizisinin tekrarlarını ne zaman yayınlanacağını ekleyecektir. Bizler de TRT yayın akışında eklediği zaman sizlerle paylaşacağız.

Hayatımın Neşesi dizi tekrarı, gün ve saat bilgisini, TRT yayın akışını sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..