Hayatımın Neşesi Bitti mi Final mi Oldu Neden Yayınlanmıyor?

16.09.2023
12

Hayatımın Neşesi bitti mi, final mi oldu? Neden yayınlanmadığını açıklayacağız. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Hayatımın Neşesi dizisinin yapımcılığını Goya Entertainment üstlenmiştir. Hayatımın Neşesi dizisinin yönetmenliğini ise daha önce Bozkır, Seni Çok Bekledim, Gizli Saklı, Zalim İstanbul gibi projeleri çeken Şahin Altuğ üstlenmiştir. Hayatımın Neşesi dizisini neden yayınlanmadığı da merak edilmiştir. Bizler, Hayatımın Neşesi bitti mi? Neden yayınlanmıyor? Sorularını sizler için cevaplayacağız. Hayatımın Neşesi Dizisinde Çalan Şarkılar ve Sözleri:

Son DAKİKA: TRT 1’in izleyici çekmekte zorlanan yaz dizisi ‘Hayatımın Neşesi’nde kötü haber, dizi erken final yapıyor. Şebnem Bozoklu ile Tolga Tekin’i başrollerinde buluşturan, Şahin Altuğ’un yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği Goya Entertainment imzalı dizi 18. bölümüyle (7 Kasım 2023 Salı) ekran macerasını sonlandıracak. Hayatımın Neşesi dizisi 18 bölüm sürdü ve 7 Kasım günü final bölümüyle ekrana veda etti.

Hayatımın Neşesi Bitti Mi, Final Mi Oldu?

Başrollerini Şebnem Bozoklu ve Tolga Tekin’in paylaştığı Hayatımın Neşesi dizisi, cuma akşamları izleyici karşısına çıkmaktadır. Ancak Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti ve Arka Sokaklar dizilerinin yeni sezonlarının başlamasıyla birlikte Hayatımın Neşesi, yakaladığı kitleyi kaybetmiştir. Totalde 0.78 oranında reyting alarak Cuma gününün en az izlenen dizisi olmuştur. Bundan dolayı da yapımcılar gün değişikliğine gitmiştir.

Hayatımın Neşesi dizisi Bitti mi Erken Final mi OlduYani Hayatımın Neşesi dizisi, final yapmayacaktır. Hayatımın Neşesi dizisi salı akşamları ekrana gelecektir. Ancak, bugün değişikliği de dizinin reytinglerini yükseltmezse eğer final yapacaktır. Hayatımın Neşesi dizisi son bölüm reyting sonuçları ile oldukça düşük bir orana geriledi: İşte dizinin son bölüm izlenme oranları: Hayatımın Neşesi dizisi son bölüüm reyting sonuçları

Hayatımın Neşesi Dizisi Neden Yayınlanmıyor?

Senaryosunu daha önce Baba, Arkadaşlar İyidir, Hayatımın Aşkı, Kaçak Gelinler, Kavak Yelleri gibi dizileri yazan Ekin Atalar kaleme almaktadır. Cuma günleri yayınlanan Hayatımın Neşesi dizisi totalde 0.78 oranında reyting almıştır. Bu reytingle Cuma gününün en az izlenen dizisi olmuştur. Kısacası Hayatımın Neşesi, Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti, Arka Sokaklar gibi dizilerden dolayı izlenmemiştir. Yapımcıları dizinin yayın gününü değiştirmiştir. Hayatımın Neşesi dizisi artık Salı günleri yayınlanacağı için, cuma akşamları ekranda yoktur.

Hayatımın Neşesi final mi oldu? Erken final mi yaptı? Neden yayınlanmadığını açıkladık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    bitmesine cok üzüldüm ailecek izlenecek tek diziydi