Hayat Tamircisi Bitti mi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Final mi Yaptı?

Bu konumuzda Kanal D de ekrana gelen Hayat Tamircisi Bitti mi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Final mi Yaptı? sorusuna cevap vereceğiz. Kanal D’de sevilerek izlenen Hayat tamircisi programı Hasan Kızıl tarafından sunulmakta ve birçok hayvanın derdine derman olmaktaydı. Ancak düşük reytingleri nedeniyle Hayat tamircisi erken final yaparak ekrana veda etti. Konumuzda detaylıca sebeplerini bulabilirsiniz.

Hayat Tamircisi Bitti mi Final mi Yaptı?

Kanal D ekranlarında hafta sonu yayınlanan Hasan Kızıl’ın sunuculuğu ile veteriner Esra Şenol’un eşliğinde oldukça güzel ve bilgilendirici bir program ekrana geliyordu. Son olarak 5 temmuz 2020 pazar günü ekrana gelen Hayat tamircisi son bölümü ile yayınlandı ve final yaptığı açıklandı. Böylesine başarılı ve faydalı bir program neden bitti niçin final yaptı hemen izah edelim.Hayat tamircisi var mı yok mu bitti final mi yaptı

Hayat tamircisi neden bitti niçin erken final yaptı?

Kanal D ekranlarında hafta sonları yayınlanan Hayat tamircisi programa almış olduğu düşük reytingler nedeniyle erken final yapmak zorunda kaldı. Bildiğiniz gibi televizyon programları ve diziler genellikle reyting üzerine kurulu oluyor.reyting alamayan programlar kısa sürede yayından kaldırılıyor. Hasan Kızıl’ın sunuculuğunu yaptığı Hayat tamircisi aslında çok güzel ve faydalı bir program olmasına rağmen düşük reytingleri nedeniyle Kanal D’de ekrana veda etti.

Kanal D Hayat tamircisi yeni bölüm yayınlanacak mı?

5 Temmuz tarihinde final yaparak ekrana veda eden hayat tamircisi programı bundan sonra yeni bölümleri ekrana getirmeyecek. Ancak yaz tatili boyunca Kanal D’nin programını tekrar bölümlerini yayınlayabileceğini belirtelim.

Dijital Sanatlar Yapımevi’nin yapımcılığını üstleneceği programda Hasan Kızıl’ın hayvan dostlarımızın hem bedensel hem de ruhsal sorunlarına çare olmak için kendini adadığı hikayelerin ekrana geldiği program düşük giden reytinglerden ötürü final yapma kararı aldı. Başarılı bir program olan ve hayvanlara çeşitli uzuvlarını kaybetmiş canlılara basit çözümler üreterek onları yürütme amacı güden Hayat tamircisi adeta örnek bir program olmuştu. Ancak düşük reytingler bu programında ömrünü kısa tuttu. Final yapan Hayat tamircisi yeniden başlamayacak.

Hayat tamircisi var mı yok mu?

Hasan Kızıl’ın veteriner hekim Esra Şenol eşliğinde sunduğu program saat değişikliklerine rağmen istenilen reytingi veremeyince final yapma kararı aldı. ‘Hayat Tamircisi’ final bölümüyle 5 temmuz 2020 cumartesi günü saat 13.00’te Kanal D’de ekrana gelecek. Hayat tamircisi programı bundan sonraki haftalarda yayınlanmayacak.

Hayat tamircisi var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmadı sorularına böylelikle yanıt vermiş olduk. Sizce Hayat tamircisi programının bitirilmesi doğru mu devam etmesini ister miydiniz yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 5 Temmuz 2020

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

Hayat Tamircisi Bitti mi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Final mi Yaptı? (3 Yorum)

  1. Severek izliyorduk
    Hayvan sevgisini öğreten eğitici bir yapımdı
    Kaldırıldığı için üzgünüm.

  2. 🕊Hayat Tamircisi🕊Hayatda Yaşamağ Ne Kader Zordu İnsanlar Bütün Pisliğin İçinde Dışında🕊Hayat Tamircisi🕊🐕🐈Hayvanlara Yardım Etmek İster Hayvanları İnsanları Allah Yaradıp İkisinede Çan Verip İnsanlara Verdiyi Ağıl Eklağdan Onlarada Verip Biz Hayvanların Hayvanlarda Bizim Aklağı Ağılı Daşımır İki Çanlı Hayatda Yaşayır Kötülüğü İle İyiliği İle Tamirciler Hayvanları Nasıl İyileşdireçek Hayvanlara Yapılmış Yeni İyrenç Olayı Gördükde İnsan Yerin Yedi Katına Getmek İster İnsanlar Hayvanlara Teçavüz Edir İyrenç Bir Olay Erkekler Getdikçe Dahada İyrenç Olur Bir İnsan Gibi Avukat Gibi Hayvana Teçavüz Edene Habs Vermezdim Çünkü Ben Bir İnsanam Teçevüz Edene Hayvanlar Çeza Versin 🐺🦁🐍🐘🐅🐕Şu Hayvanlarla Birliğde Bir Otağa Kapatmağ Lazım Umaram Yırtıçı Hayvanlar Teçavüz Edenin Etini Bele Yemez İyrener Parçalayıp Yere Atalar İnsanlar Ne Kader Kötüleşir İnsanlığdan Bele Çıkılar Erkekler Kendilerin Hayatda Daha İyrenç Ediler HZ.MUHEMMED (s.a) Söylediyi Sözler Hayatda Yarım Kaldı HAYVANLARA MERHEMET ET ÇENNET KAPILARI ÜZÜNE AÇIĞ OLAÇAĞ Türk Halkında Olanlara Üzülürem Biz Nasıl Müselmanığ Hayvana Bele Ezeb Veririk 🐈 Ayağın Kesirik Teçavüz Edilir Hayvanı Öldürürük Çok Zor Erkeklerin Çezasın Habs Zamanın Artığ Etmek Lazım Hayatda Erkekler Daha Çok Pisliğ Yapılar Türküye Halkı Kötüleri Habse Salılar Hemende Burakılar Habshanede Yer Yokmu Yoksa👩‍⚖️ Yokmu Çok Tesüf Edirem Hayat Tamircisi Hansı Hayvana Melhem Olaçağ 🐕 🐈🐘🐅🦝🐇Hayvanları Sevin 🦢 🦅 🦜🦚🕊Kuşları Sevin Onlarda Bir Çan Daşıyır