Hayat Sensin (Fox TV) Sunucusu Gizem Hatipoğlu Kimdir?

18.05.2019
558

Hayat Sensin (Fox TV) Sunucusu Gizem Hatipoğlu Kimdir? Fox tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Hayat Sensin programı ile ilgili detayları sizlerle paylaşmak için bu konumuzu açtık. Hayat Sensin programı içeriği konusu nedir? Magazin mi sağlıkmı kadın mı hangi konu işlenecek? Hayat Sensin programı detayları sizlerle… Hayat Sensin (Fox TV) Sunucusu Gizem Hatipoğlu

Fox tv de yayınlanan Hayat Sensin programı hafta sonu ekranlarda yerini alacak. Hayat Sensin programı cumartesi saat 12:15’te yayınlanmaya başlıyor. Hayat Sensin programı sunucusu Gizem Hatipoğlu Kimdir? Daha önce hangi programı sundu neler yaptı? Nereden tanıyoruz? Hayat Sensin programı yayınlanırken de detaylı bilgileri konumuzun devamında bulabilirsiniz.

Hayat Sensin Programı Konusu Nedir?

Hayat Sensin ABT Yapım’ın yapımcılığında yayınlanırken sunuculuğunu Gizem Hatipoğlu üstleniyor. Hayat Sensin programında hayatın tüm renkleri yer alacak. Hayat Sensin programında ilham veren kadınların hikayelerinden, ünlü isimlerin ev yaşamına, yemek ve kültür sanatla iç içe yolculuğa çıkılacak.

Fox TV de yayınlanacak olan Hayat Sensin programında günümüz koşulları stresli hayatın içinde hayata pozitif bir bakış açısı kazandırmayı amaçlıyor. Evimize kendimize ve yaşamımıza küçük bir dokunuş ile hayatımızın nasıl olumlu etkilendiğini gösterecek.  Hayat Sensin programında herkes kendinden bir şey bulabilecek.

Hayat Sensin programında spor, makyaj, yüz ve cilt bakımı, moda ve yemek gibi konular işlenecek. Hayat Sensin programında ünlü konuklarda olacak. Ünlü isimlerin başarı öyküleri hayatları mutlu bir aile olmak için yaptıkları anlatılacak. Hayat Sensin programında bu konular işlenecek. Seyirci ekran başına oturduğundan herkes kendisinden bir parça bulabilir programda.

Hayat Sensin Sunucusu Gizem Hatipoğlu Kimdir?

Hayat Sensin programı sunucusu olan Gizem Hatipoğlu kimdir? Biz Gidem Hatipoğlu’nu nereden tanıyoruz. Gizem Hatipoğlu 1988 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunudur. Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu yaptığı Var Mısın Yok Musun yarışma programına katıldı. Gizem Hatipoğlu Var Mısın Yok Musun yarışmasından 130.000 TL ödül ile ayrılmıştı.

Burada tanıştığı Hakan Hatipoğlu ile sevgili oldu ve bir süre sonra evlendiler. Var Mısın Yok Musun yarışması ile tanındı ve sonrasında 2011 yılında Star TV Star Life magazin programının sunuculuğunu üstlendi. Bu programın ardından Ev Gezmesi isimli programın sunuculuğunu yaptı. Programda ünlülerin evine konuk olan Gizem Hatipoğlu onlarla sohbet ederek ve evlerini gezerek seyircilere ünlülerin hayatlarını tanıtıyordu.

Gizem Hatipoğlu 2010 yılında Hakan Hatipoğlu ile evlendi. Yakın zaman önce de çiftin bir kız bebekleri doğdu. Gizem Hatipoğlu ve Hakan Hatipoğlu kızlarının ismini Lila koydular. Bebekleri bir günlükken onun adına instagram hesabı açmışlar ve ses getirmişlerdi. Gizem Hatipoğlu ve Hakan Hatipoğlu mutlu evlilikleri devam ediyor. Umarız ki hep mutlu olurlar. Onların mutluluğu Gizem Hatipoğlu’nun yüzüne ve iş hayatına da yansıyor elbette.

Hayat Sensin (Fox TV) Sunucusu Gizem Hatipoğlu Nasıl Bir Program Yapacak?

Hayat Sensin (Fox TV) Sunucusu Gizem HatipoğluGizem Hatipoğlu’nun sunuculuğunu yapacağı ve Fox tv de ekrana gelmeye başlayacak olan yeni yapım Hayat Sensin programında özellikle bayanlar için aradıkları herşeyin olacağı bir program desek yalan olmaz. Çok merak edilip hiç bir krizin yenemediği güzellikten modaya, spordan sağlıklı yaşama kadar kadınları birinci dereceden ilgilendiren her türlü tekniğin detaylarının yanı sıra ilham veren kadınların hikayelerinden de kesitler izleyeceğiz Fox tv deki Hayat Sensin programında. Gizem Hatipoğlu ünlü isimlerin ev hayatlarına kadar birçok konu başlığını sizler için ekrana taşıyacak.

Gizem Hatipoğlu güzelliği ve sempatikliği ile yeni programda da kendisinden söz ettirecektir. Gizem Hatipoğlu’nun sunuculuğunu yapacağı Hayat Sensin programı saat 12:15 te yayınlanıyor. Ancak haftasonu yayınlanması onun için bir artı. Hafta içi sadece ev hanımlarına hitap edebilecekken cumartesi yayınlanıyor olması daha fazla kitleye ulaşabilmesi demek. Hayata Sensin programında ünlülerin hayatları konuşulacak, sağlık bakım güzellik her konuya yer verilecektir. Gizem Hatipoğlu Hayat Sensin programı cumartesi günleri saat 12:15 te sizlerle Fox ekranlarında buluşacak. Sizler Gizem Hatipoğlu’nun sunuculuğunu beğeniyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Hayat Sensin (Fox TV) Sunucusu Gizem Hatipoğlu Kimdir? konumuz bu kadar..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.