Hayat Sağlıklı Güzel Başvuru İletişim Sunucular (Nefise Karatay Dr. Mevlüt Dağ)

20.10.2019
517

Kanal D ekranlarında devam eden Hayat Sağlıklı Güzel Programı 2019-2020 sezonu boyunca kaldığı yerden devam edecek. Sabah kuşağında erken saatte başlayacak olan Nefise Karatay ve medikal estetik hekimi Dr. Mevlüt Dağ‘ın sunuculuğunu üstlendiği Hayat Sağlıklı Güzel Programı yeni sezonuna 21 Ekim 2019 pazartesi günü başlıyor..

Hayat Sağlıklı Güzel Programında neler var, neler konuşulacak ve doktor Mavlüt Dağ hangi konularda uzman diye merak edenlere ve programa ulaşmak isteyen özellikle ev kadını ve annelere sağlık, estetik, beslenme, spor ve birçok konunun ele alındığı program ‘Hayat Sağlıklı Güzel’ 21 Ekim 2019 Pazartesi yeni sezonu açıyor Kanal D ekranlarında.

Hayat Sağlıklı Güzel Sunucuları kimlerHayat Sağlıklı Güzel Programı Başvuru İletişim Telefon Hattı:

Hayat Sağlıklı Güzel 21 Ekim Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 06.15’te Kanal D’de de ekrana gelecek. Sabah erken saatte başlayan programın izleyicisi oldukça az olacak görünüyor. Çünkü o saatte uyanık olan ve programı izleyecek kişi sayısı elbette çok az olacağı için beklenti sıfıra yakın. Peki Hayat Sağlıklı Güzel Programı Başvuru İletişim telefon numarası nedir? Nefise Karatay Dr. Mevlüt Dağ’a ulaşacağınız numara: 0(212) 478 00 88 Whatsapp telefon hattı: 0 542 351 13 58

Hayat Sağlıklı Güzel Programı Başvuru İletişim TelefonHayat Sağlıklı Güzel Başvuru Telefon İletişim Whatsapp

Nefise Karatay Dr. Mevlüt Dağ’ın sunacağı programın herhangi bir whatsapp numarası bulunmuyor, ancak 0(212) 478 00 88 nolu telefondan istediğiniz zaman ulaşabilir ve programa katılabilir soru sorabilir ve uzaman doktor vasıtası ile sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Whatsapp telefon hattı: 0 542 351 13 58 Yeni sunucular Nefise Karatay ve Dr. Mevlüt Dağ hakkında bilgileri de hemen sizlere sunalım. Not: Geçtiğimiz sezon bu programın sunucuları Burcu Esmersoy ve Dr. Nihat Dik idi.

Hayat Sağlıklı Güzel Sunucusu Nefise Karatay Kimdir?Hayat Sağlıklı Güzel Sunucusu Nefise Karatay

Hayat Sağlıklı Güzel yeni sunucusu Nefise Karatay 26 Nisan 1976 tarihinde Almanya’da doğmuş daha sonra Türkiyeye dönerek Çanakkaleye yerleşmiştir. 1997 yılında İnterstar’ın düzenlemiş olduğu yarışmada Türkiye Güzeli seçilen Nefise KAratay daha sonra defile mankenciliği yapmaya başlamıştır. Nefise Karatay güzelliği ve düzgün sunumu sayesinde daha sonra 2009 yılında CNN TÜRK’te Afiş programını yaparak adını duyurmaya devam etti.  Mehmet Ali Erbil’le uzun süre aşk yaşayan Nefise Karatay, 15 temmuz 2012 tarihinde Yusuf Day ile evlendi. 2015 yılında Baba isimli dizide dizi oyunculuğu yaptı. 2019 yılında ise Hayat Sağlıklı Güzel programının sunuculuğunu yapmaya başladı.

Hayat Sağlıklı Güzel Doktoru Dr. Mevlüt Dağ

Dr. Mevlüt Dağ konusunda uzman ve günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan konulara ışık tutan önemli doktorlardan birisidir. Daha önce bir çok programda izlediğimiz Mevlüt Dağ son olarak Biz Bize programını sunmuş ve Tv 360 kanalında sunum yapmıştı. Cnn Türkte Sağlık Kontrolü isimli programda yüz güzelliği üzerine programlar da yapan Dr. Mevlüt Dağ özellikle plastik cerrahi ve yüz gerdirme güzellik konularında sorulara yanıt veriyor ve arayan herkese yardımcı olmaya çalışıyor. Mevlüt Dağ Nefise KAratay ile birlikte 21 Ekim pazartesi gününden itibaren Hayat Sağlıklı Güzel programını Kanal D de sunmaya başlayacak.Hayat Sağlıklı Güzel Sunucusu Doktor Mwevlüt Dağ

Hayat Sağlıklı Güzel Programı Saat Kaçta

Hayat Sağlıklı Güzel programı aslında bir çok izleyiciyi isyan ettirecek bir saatte başlayacak. Sabah kuşağında saat 06.15 de başlayacak olan Hayat Sağlıklı Güzel programının saat 08.00 a kadar sürmesi bekleniyor. Daha sonra yayın saati değişebilir belki ama şimdilik Hayat Sağlıklı Güzel Kanal D ekranlarında sabahın erken saatlerinde 06.15 gibi başlayacak.

Hayat Sağlıklı Güzel Programı Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta?

Hayat Sağlıklı Güzel programını o saatte yani sabahın 06.15’inde izleyemeyenler için tekrarları ne zaman olacak Hayat Sağlıklı Güzel tekrarı yayınlanacak mı diye merak edenler için bilgiler vereceğiz ancak bu bilgiler Kanal D yayın akışından sizlere sunulacaktır. Hayat Sağlıklı Güzel hafta içi her gün sabah saat 06.15 de başlayacak ve büyük ihtimalle gece tekrarı yayınlanacak. Hayat Sağlıklı Güzel tekrar edeceği saatler belli olunca buraya yazacağız ve gün ve saati duyuracağız.

Hayat Sağlıklı Güzel erken saatte yayınlanacağı için reyting alamayacak ancak sağlık bir yaşam için yine de özellikle annelerimiz izleyecektir. Belki talep çok olursa daha erken saate alınabilir program. Sizler de Hayat Sağlıklı Güzel programına başvuru katılım telefon iletişim ve yorumları hakkında aşağıya fikirlerinizi yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.