Hayat Güzeldir Neden Yok Bitti mi Yeniden Başlar mı? (Özge Ulusoy)

Tv
22.12.2020
49

Show TV gündüz kuşağında yayınlanan Hayat güzeldir programı bitiyor. Özge Ulusoy’un sunuculuğunu üstlendiği Hayat Güzeldir programı 2021 yılında ekranda olmayacak. Şu sıralar 62. bölümü ile ekranda olan Hayat Güzeldir programı yılbaşından itibaren Show TV’de yayınlanmayacak. Hayat Güzeldir programı neden yok? Hayat Güzeldir programı neden bitti final yaptı? Hayat güzeldir programı yeniden başlar mı sorularını sizler için cevaplandıralım.

Hayat Guzeldir programi neden final yapti bitti

Hayat Güzeldir Programı Neden Yok, Bitti mi?

Show TV ekranlarında yayınlanan Global Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Hayat Güzeldir programı 2021 ocak ayından itibaren Show TV ekranlarında yayınlanmayacak. Hayat Güzeldir programının bitiş nedeninin reytinglerinin düşüklüğü olarak gösterebiliriz. Çünkü hafta sonu 8.15 de yayınlanan programın izleyici sayısı çok düşük. Hafta sonu 8.15 uyanmak için çok erken bir saat. Bu yüzden de bu saatte izleyici sayısına düşük olması çok normal. Hayat Güzeldir programı reytingleri düşük olması sebebiyle ekran macerasına sonlandırdı.

Ozge Ulusoy Hayat Guzeldir programi bittimi final yapti

Özge Ulusoy Hayat Güzeldir Programı Neden Final Yaptı?

Show TV ekranlarında hafta sonu saat 08.15 te yayınlanan Hayat Güzeldir programının reytingleri genel olarak düşük seyretti. Hafta sonu saat 8.15 de uyanıp ekran başına geçen çok az bir seyirci kitlesi var. Bu yüzden de reytingleri düşük olan Hayat Güzeldir programı Show TV ekranlarında yer almayacak.

ozge Ulusoy Hayat Guzeldir programi neden yok

Hayat Güzeldir Programı Yeniden Başlayacak mı?

Özge Ulusoy’un sunuculuğunu üstlendiği ve kendisi, güzelliği, yaşam şekli ile ilgili bilgilerin yanı sıra kadınların işine yarayacak güzellik sırlarını da paylaşan Özge Ulusoy maalesef yeni yıldan itibaren Show TV’de olmayacak. Reytingleri düşük seyreden Hayat Güzeldir programının başka bir kanalda yayınlanmasını ister misiniz? Özge Ulusoy’un sunduğu Hayat Güzeldir programının yaz sezonuna doğru Show TV’de ya da başka bir kanalda yayın yapacağını düşünüyoruz. Çünkü bilgilendirici faydalı bir programdı. Sizler Hayat güzeldir programı izliyor muydunuz? Hayat güzeldir programını tekrar başlamasını ister misiniz, yorumlarınızı aşağı yazınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.