Hayat Bugün Neden Yok Bitti mi? İşte Final Sebepleri

29.11.2022
3.077
Hayat Bugün Neden Yok Bitti mi? İşte Final Sebepleri

Hayat Bugün neden yok? Hayat Bugün dizisi final sebeplerini sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Çiğdem Bozali’nin oturduğu Hayat Bugün, New Amsterdam isimli yabancı diziden uyarlanmıştır. Dizinin başrolünde Ulaş Tuna Astepe, Hazar Ergüçlü, Tansel Öngel, Hande Doğandemir, Mert Denizmen ve Şerif Erol yer almaktadır. İzleyiciler Hayat Bugün dizisinin final sebeplerini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Hayat Bugün neden yok? Dizinin final sebeplerini sizlerle paylaşacağız.

Hayat Bugün 14 Aralık Var mı Neden Yok?

Dizinin yapımcılığını 03 Medya üstlenmiştir. Hayat Bugün dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmişti. Ancak bu dizinin reytinglerine yansımamıştır. Çarşamba günü yayınlanan Kuruluş Osman ve O Kız gibi dizilerden dolayı beklediği başarıyı elde edemeyen Hayat Bugün en az izlenen diziler arasına girmiştir. Bundan dolayı da Show TV’de yayınlanan Hayat Bugün dizisinin yapımcıları final kararı almıştır.Hayat Bugün Neden Yok Bitti mi Final Sebepleri

Hayat Bugün Bitti Mi?

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Hayat Bugün New Amsterdam dizisinden uyarlanmıştır. Büyük umutlarla çekilen Hayat Bugün beklediği kitleyi yakalayamamıştır. Aldığı reytinglerle yayınlandığı günün en az izlenen dizisi olan Hayat Bugün’ün yapımcıları da final kararı almak zorunda kalmıştır. Yani, Hayat Bugün dizisi düşük reyting sebebiyle bitecektir. İstanbul’da çekilen dizi, 9. bölümüyle ekranlara veda edecektir.

Hayat Bugün Dizisi Final Sebepleri

Senaryosunu Ayça Üzüm ve Cansu Çoban’ın kaleme aldığı dizi Show TV de yayınlanmaktadır. Çarşamba günü ekrana gelen dizi Kuruluş Osman ve O Kız dizilerinden dolayı izlenmemiştir. Dizinin reytinglerinden gelen ücret dizinin maliyetini karşılamaya yetmeyecek kadar azdır. Bundan dolayı da Hayat Bugün dizisi erken final yapacaktır. Kısacası, Hayat Bugün dizisi hikayesi bitti için değil reytingleri düşük geldiği için final yapacaktır.

Hayat Bugün Dizisi Geri Başlayacak Mı?

Medikal ve dram türünde olan Hayat Bugün dizisi çarşamba gününün en az izlenen dizileri arasına girmiştir. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı dizi beklentiyi karşılayamadığı için final kararı alınmıştır. Hayat Bugün dizisini sevenleri dizinin geri başlayıp başlamayacağını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak Hayat Bugün dizisi 9. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek ve tekrar başlamayacaktır.

14 Aralık Hayat Bugün Var mı Yok mu?

14 Aralık Hayat Bugün Var mı diye merak edenler oldu. Dizimiz final yaptığı için 14 Aralık günü ekrana gelmeyecek. 14 Aralık çarşamba Hayat Bugün dizisi Var mı Yok mu? merak edenlere dizimiz final yaptı geçen hafta. Bu nedenle 14 Aralık Hayat Bugün dizisi olmayacak yeni bölüm ekrana gelmeyecek.

Hayat Bugün neden yok? Hayat Bugün dizisi final sebeplerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

 1. Asiye dedi ki:

  NE olur dizi tekrar başlasyn ben daha bu diziye doyamadım show tv pazartesi boş ne olur pazartesi yayinlaýyn ýalbaryrym lütfen😢😭😭😭😭😭😔😔😭😭😭🙁😢😭

 2. Aynur dedi ki:

  Dizi bitsede biliyoruz ki gercek hayatda da iyi doktorlar var.
  Zaten guzel diziler erken biter.

 3. Hande dedi ki:

  Bizler neden güzellikleri yok etme derdindeyiz entrika olunca yargılıyor gibi görünüyoruz ama beğeniyoruz.Açıklık olunca kızıyoruz güya ama beğeniyoruz.Gerçekçi bir diziyi kaldıramayan bir ülkede yaşıyoruz.Lütfen diziyi yeniden devam ettirin New Amsterdam dizisini izleyenler beni anlar bizimde böyle diziye ve doktorlara ihtiyacımız var.

 4. Ayzade dedi ki:

  Yaa chok üzuci haber oldu.tekrar bashlasin yaa güzel dizidi.show tv sizden rica edyoruz tekrar bashlatin lutfen❤

 5. Sevcan dedi ki:

  Bendede günü değiştirdiler çok güzel dizi bitmesin örnek bir film severek izliyorum

 6. Anonim dedi ki:

  Bende çok üzüldüm dizi günün merakla bekliyordum bütün bunlar da gerçek hayatta ta olsa doktorlara örnek olsun bu diziyi severek izliyorum ama final olmaslnl üzüldüm ibret bir fimdi

 7. Gülay dedi ki:

  Ben çok ûzûldûm bittiğine bende başhekim barış gibi kanserin ama bana hayatın güzelliklerini gösterdi umudu yaşama sevincimi geri verdi bu dizi inanın çok ûzûldûm insanlar izleyecek filmleri bilmiyorlar ne kdr zor bir meslek olduğunu kimse bilmiyor çok ama çok ûzgûnûm keşke bitmeseydi kanseri yendiğini tüm dünyaya gösterseydi kızının doğduğunu görseydim 😭😭😭

 8. Savaş dedi ki:

  Böyle güzel dizi kaldırılır mı tamamen saçma

 9. Emel dedi ki:

  Bence bitmemesi gerekti neden güzelim dizileri kaldırıyolar hep yazık lütfen tekrar başlasın izleyenlere haksızlık oyunculara haksızlık BİTMESİN LÜTFEN

  1. Savaş dedi ki:

   Kesinlikle haklısın

  2. Gülay dedi ki:

   Bizim toplum böyle birşey izlenecek filmi izlemiyorlar yazık oldu

 10. Anonim dedi ki:

  Günü yanlış bence başka bir akşama alınsın ve HAYAT BUGÜN devam etsin .LUTFEEENNNN 🙏🙏🙏🙏

 11. Xhdthxr dedi ki:

  Pazartesi show bos pazartesi yapsinlar

 12. Nilgün Tırtıl dedi ki:

  Farklı konusu ve toplumsal olayları yansıttığı için kaldırılmıştır. İzliyiciye saygısızlık,oyuncuların emeğine yazık

 13. özgenur yül dedi ki:

  üç kardeş kuruş ozman final olsun o kız final olsun

 14. Yasmin dedi ki:

  Aslında güzeldi yazık oldu diziye bence günü yanlıştı