Hayat Bugün Neden İzlenmedi Erken Final mi Yapıyor?

16.11.2022
21

Hayat Bugün neden izlenmedi? Hayat Bugün dizisi erken final mi yapıyor? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Çiğdem Bozali’nin oturduğu Hayat Bugün dizisinin yapımcılığını O3 Medya üstlenmiştir. Hayat Bugün dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler Hayat Bugün dizisinin neden izlenmediğini de merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. 19 Ekim 2022 tarihinde yayın hayatına başlayan Hayat Bugün neden izlenmedi? Hayat Bugün dizisi erken final mi yapıyor? Sizlerle paylaşacağız.  hayat bugun dizisi neden izlenmedi erken final yapti

Hayat Bugün Dizisi Neden İzlenmedi?

Dizinin başrolünü Ulaş Tuna Astepe, Hazar Ergüçlü, Tansel Öngel, Hande Doğandemir, Mert Denizmen ve Şerif Erol paylaşmaktadır. Show Tv’de ekranlara gelen Hayat Bugün dizisi aldığı reytinglerle çarşamba günün en az izlenen dizisi olmuştur. Dizi totalde aldığı 1.70 oranında ki reytingle 22. sıraya yerleşmiştir. Hayat Bugün dizisi çarşamba günü yayınlanan Kuruluş Osman ve O Kız gibi dizilerden dolayı beklediği başarıyı elde edememiş ve bundan dolayı izlenmemiştir.

Hayat Bugün Dizisi Erken Final Mi Yapıyor?

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Hayat Bugün dizisi çarşamba günü yayınlanmaktadır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Hayat Bugün, aldığı reytingle en az izlenen diziler arasına girmiştir. Tuzak, Kuruluş Osman, Bir Peri Masalı, O Kız, Gecenin Ucunda gibi diziler aldığı reytinglerle Hayat Bugün’ü geride bırakmıştır. Bunun üzerine dizinin yapımcılara final karar almak zorunda kalmıştır. Kısacası, Hayat Bugün dizisi düşük reyting sebebiyle erken final yapacaktır. hayat bugun dizisi erken final

Hayat Bugün Dizisi Bitiyor Mu?

Senaryosunu Ayça Üzüm ve Cansu Çoban’ın kaleme aldığı dizi medikal ve dram türündedir. Çekimleri İstanbul’da devam eden Hayat Bugün dizisi güzel bir başlangıç yapmış olsa da zamanla aldığı reytingleri kaybetmiştir. Aldığı reytinglerle her hafta düşüşe geçen dizi çarşamba gününün en az izlenen dizisi olmuştur. Bunun üzerine Hayat Bugün dizisinin yapımcıları final kararı almıştır. Final tarihi belli olmayan Hayat Bugün dizisi önümüzdeki günlerde bitecektir.

Hayat Bugün Dizisi 2. Sezon Olacak Mı?

New Amsterdam isimli yabancı diziden uyarlanan Hayat Bugün, güzel bir başlangıç yapmış olsada bu başarıyı devam ettirememiştir. Çarşamba günü yayınlanan Kuruluş Osman gibi geniş izleyici kitlesine sahip olan dizilerden dolayı izlenmeyen Hayat Bugün dizisi önümüzdeki günlerde final yapacaktır. İzleyiciler dizinin 2. sezon olup olmayacağını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak Hayat Bugün dizisi yakında final yapacak ve 2. sezon olmayacaktır.

Hayat Bugün neden izlenmedi? Hayat Bugün dizisi erken final mi yapıyor? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

 1. brk dedi ki:

  güzel diziydi yazık

 2. Anonim dedi ki:

  Nu guzel dizi nasil final yapar ya yazik

 3. Anonim dedi ki:

  Hayat bugün final yapmasın izleniyor lütfen

 4. Anonim dedi ki:

  Final yapmısın lütfen rica ediyorum

  1. Anonim dedi ki:

   İnşallah yapmaz ya dimi