Hayat Bugün Dizisi Dr. Azra Sert (Umay Anadolu Kaboğlu)

16.10.2022
1.295

Hayat Bugün dizisi Dr. Azra Sert karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Hayat Bugün dizisi Dr. Azra Sert karakteri de merak edildi. Bizlerde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Show Tv’de yayınlanan Hayat Bugün dizisi Dr. Azra Sert karakterini yakından tanıtacağız ve Hayat Bugün dizisi oyuncularından Dr. Azra Sert karakteri kimdir, bu karaktere hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Hayat Bugün Dizisi Dr. Azra Sert Karakteri Kimdir?

Yönetmen koltuğunda Çiğdem Bozali’nin oturduğu Hayat Bugün dizisinde yer alan Azra Sert karakteri, nöroloji bölüm doktordur. Hayat Bugün dizisinin ana karakterlerinden biri olan Dr. Azra Sert karakterine ise genç oyuncumuz Umay Anadolu Kaboğlu hayat verecektir.Hayat Bugün Azra Sert doktor

Hayat Bugün Dizisi Dr. Azra Sert Kimdir?

Hayat Bugün dizisi nöroloji bölümü doktoru Azra Sert karakterine oyuncumuz Umay Anadolu Kaboğlu hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Doktor Azra Sert karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Umay Anadolu Kaboğlu da merak edildi. Bizlerde merak eden izleyicilerimiz için güzel oyuncumuz Umay Anadolu Kaboğlu’nu araştırdık ve Umay Anadolu Kaboğlu’nu yakından tanıtacağız.

Umay Anadolu Kaboğlu

5 Ağustos 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Umay Anadolu Kaboğlu, çocuk yaşlarında İstanbul Büyükşehir Belediye Tiyatrosuyla oyunculuğa adım atmıştır. Marmara Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Bölümü’nden mezun olan ve daha sonra TAKSAV’da Şan Eğitimi alan Umay Anadolu Kaboğlu, Kadir Has Üniversitesi İleri Oyunculuk Bölümü’nde yüksek lisans yapmıştır. Oyuncumuz halen çocuk oyuncu koçu, kamera önü oyunculuk eğitimi, diksiyon ve hitabet eğitimleri vermeye devam etmektedir.Hayat Bugün Dizisi Dr. Azra kimdir

Umay Anadolu Kaboğlu Yer Aldığı Diziler

2022 Hayat Bugün – Azra Sert
2022 Baba – Resmiye
2021 Kanunsuz Topraklar – Hüsna
2014-2016 Filinta – Nihan
2013-2014 Bugünün Saraylısı – Melike

Umay Anadolu Kaboğlu Resmi İnstagram Hesabı

Hayat Bugün dizisinde yer alan oyuncumuz Umay Anadolu Kaboğlu, resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 149 gönderisi ve 5 binden fazla takipçisi bulunan oyuncumuz Umay Anadolu Kaboğlu’nun resmi İnstagram hesabı: @umayanim Umay Anadolu Kaboğlu Hayat Bugün dizisinde Azra Sert rolünde

Umay Anadolu Kaboğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Umay Anadolu Kaboğlu’nun hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Umay Anadolu Kaboğlu evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz Umay Anadolu Kaboğlu’nun hayatında bilinen biri yoktur.

Hayat Bugün Dizisi Dr. Azra Sert – Umay Anadolu Kaboğlu Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Umay Anadolu Kaboğlu, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde, güzel oyuncumuz Umay Anadolu Kaboğlu’nun Hayat Bugün dizisinde giydiği için kıyafetleri ile elbiselerini sizlerle paylaşacağız.

Hayat Bugün dizisi Dr. Azra Sert karakterini ve bu karakteri canlandıran oyuncumuz Umay Anadolu Kaboğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.