Hayallerim Aşkım ve Ailem Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Exxen)

23.01.2021
43

Bu konumuzda sizlere Exxen’de yeni başlayacak dizilerden biri olan Hayallerim Aşkım Ve Ailem dizisinin oyuncu kadrosunu yakından tanıtacağız. Konuşanlar programı sayesinde hayatımıza giren Hasan Can Kaya’nın Exxen’in hazırladığı bu dizide kısa sürede oldukça kişi tarafından merak edilmiştir. Yönetmen koltuğunda Sultan San’ın oturduğu dizinin oyuncuları da yavaş yavaş belli olmaya başlamıştır. Bizde sizler için kısa sürede büyük merak uyandıran bu dizinin oyuncu kadrosunu yakından tanıtacağız.

Hayallerim Aşkım Ve Ailem Dizisi Oyuncu Kadrosu

Hasan Can Kaya
Tuna Orhan – Hasan Can’ın babası
Ezgi Gör – Hasan Can’ın kardeşi
Lara Domaç – Hasan Can’ın sevgilisi
Günay Karacaoğlu – Hasan Can’ın annesiHayallerim Aşkım Ve Ailem Dizisi oyuncu kadrosu

Hasan Can Kaya

Dizinin başrolünde yer alan Hasan Can, 31 yaşında yaşındadır ve 16 Aralık 1989 yılında İstanbul, Güngören de dünyaya gelmiştir. 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk dizisinin senaryosunu kalema alan komedyen, arkadaşlarının desteği ile stand-up yapmaya karar vermiştir. Leman Kültür Beşiktaş’ta düzenli olarak Stand-up komedi yapan Hasan Can 2020 yılında youtube üzerinden kişisel programı olan Konuşanlar programını üretti. Bundan önce setlerde çalışan ve skeçlerde rol alan komedyen Konuşanlar programı sayesinde adını tüm ülkeye duyurmuştur ve şuan Exxen’in en çok izlenen programı da Hasan Can’ın programı olan Konuşanlar’dır.Hayallerim Aşkım Ve Ailem Dizisi oyuncuları Hasancan Kaya

Tuna Orhan – Hasan Can’ın Babası

21 Ocak 1966 yılında dünyaya gelen oyuncumuz dizide, dizinin başrol oyuncusu Hasan Can’ın babasına hayat verecektir. MSÜ Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nden mezun olan Tuna Orhan, oyunculuğa Bakırköy İdil Abla Çocuk Tiyatrosu’nda başlamıştır. Birçok tiyatro oyununda yer alan ve tiyatro oyunlarına müzik yapan oyuncumuz bugüne kadar birçok dizi ve filmde yer almıştır, bunlardan bazıları; Tatlı Hayat, Yarım Elma, Gönülçelen, Yalan Dünya’dır.

Ezgi Gör – Hasan Can’ın Kardeşi

18 yaşına yeni giren oyuncumuz 2003 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Rotary 100. Yıl Anadalu Lisesi’nde eğitimine devam eden oyuncu, kamera karşısına ilk defa 2012 yılında El Yazısı sinema filmi ile geçen oyuncumuz dizide hayat verdiği Sevgi karakteri sayesinde oyunculuğa adım atmıştır. Kariyerinde ki asıl çıkışı 2018 yılında kadrosunda yer aldığı Gülperi dizisi sayesinde yalayan oyuncumuz kamera karşısına en son Öğretmen dizisi ile geçmişti. Genç oyuncumuz bu sezon ise Hayallerim Aşkım Ve Ailem dizisi ile bizlerin karşısında olacaktır.

Lara Domaç – Hasan Can’ın Sevgilisi

21 yaşındaki genç oyuncumuz 1999 yılında dünyaya gelmiştir. Tümay Özokur Akademi de Kamera Önü Oyunculuk eğitimi alan Lara Domaç, Drama Eğitmenliği de yapmaktadır. Yüzmeyi, keman çalmayı ve dans etmeyi seven oyuncumuz, Düdükçülerle Fırçacıların Savaşı adlı tiyatro oyununda da yer almıştır. 2019 Sinema Güzeli Yarışması Türkiye 3.sü seçilen güzel oyuncumuz kamera karşısına en son 2020 yılında yayınlanan Kampüs Kafası dizisiyle geçmiştir.Lara Domaç Kimdir

Günay Karacaoğlu – Hasan Can’ın Annesi

13 Mart 1971 yılında Kayseri de dünyaya gelen oyuncumuz, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 1994 yılında Şehnaz Tango dizisiyle geçen oyuncumuz, yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır ve dizi bittikten sonra Köşe Kapmaca dizisine dahil olmuştur. Oyuncu Şevket Çoruh’la bir dönem evli kaldıktan sonra ayrılan oyuncumuz, birçok ödüle layık görülmüştür ve 2009 yılında 3 defa, Komedi dalında en iyi oyuncu ödülü almıştır. Kamera karşısına en son 2020 yılında Gençliğim Eyvah dizisiyle geçen başarılı oyuncumuz bu sezon Exxen de yayınlanan Hayallerim Aşkım Ve Ailem dizisiyle bizlerin karışısında olacaktır.

Hayallerim Aşkım Ve Ailem Dizisinin Konusu Nedir?

Dizinin isminden de anladığımız gibi, dizinin başrol oyuncusu olan Hasan Can Kaya’nın hayatı anlatılacaktır. Hasan Can’ın hayallerine ulaşmak için harcadığı çabalar, ailesiyle ve sevgilisiyle yaşadıkları, başından geçen olaylar konu edinecektir.Hayallerim Aşkım Ve Ailem Dizisi Oyuncuları kimler

Hayallerim Aşkım Ve Ailem Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

2021 sezonun merak edilen dizilerinden biri olmayı başaran Hayallerim Aşkım Ve Ailem dizisi, Acun Ilıcalı’nın kurduğu dijital bir platform olan Exxen de yayınlanacaktır. Çekimleri Şubat ayında başlayacak olan dizinin ne zaman yayın hayatına başlayacağı henüz kesinleşmemiştir.

Bu konumuzda sizlere bu sezonun iddialı dizilerinden biri olan Hayallerim Aşkım Ve Ailem dizisinin oyuncu kadrosunu ve konusu açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiklerinizi, görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..