Hayalimdeki Gelinlik Sunucusu Alican Aytekin Kimdir?

Hayalimdeki Gelinlik Sunucusu Alican Aytekin Kimdir? Hayalimdeki Gelinlik yarışması yakın zamanda Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Hayalimdeki Gelinlik yarışmasının sunucu da tanıtım fragmanında görüldü. Daha önce dizilerde gördüğümüz oyuncu Alican Aytekin şimdi de bir yarışma programı sunuculuğu ile karşımıza çıkıyor. Hayalimdeki Gelinlik yarışması sunucusu kimdir bilgilerini konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz.

Hayalimdeki Gelinlik yarışmasında genç kızlar hayallerindeki gelinliğe ulaşmak için kıyasıya yarışacaklar. Hayalimdeki Gelinlik yarışmasında genç kızların başvuruları devam ederken yarışmayı kazanmaları halinde istedikleri gelinlik ile evlerine dönecekler. Hayalimdeki Gelinlik yarışma programının başvurularını Star TV resmi sitesinden yapabilirsiniz. Hayalimdeki Gelinlik yarışmasının başvuruları hala devam ederken bizler bu konumuzda sizlere sunucusu Alican Aytekin kimdir bilgilerini paylaşıyoruz.

Hayalimdeki Gelinlik Sunucusu Alican AytekinHayalimdeki Gelinlik Sunucusu Alican Aytekin

Hayalimdeki Gelinlik yarışmasının sunucusu kesinleşti. Hayalimdeki Gelinlik yarışmasının sunucusu Alican Aytekin oldu. Alican Aytekin kimdir, daha önce hangi dizi filmlerde rol aldı? Alican Aytekin daha önce sunuculuk yaptı mı? Bilgileri sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Alican Aytekin bilgileri için konumuzun devamını okumaya devam ediniz.

Hayalimdeki Gelinlik Sunucu Alican Aytekin kimdirAlican Aytekin Kimdir?

1990 İstanbul doğumlu olan Alican Aytekin İstanbul Bilgi Üniversitesi TV Haberciliği ve Programcılığı Bölümünde eğitim almıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim aldı. Ekran karşısına oyuncu olmak için katıldığı yarışmalarda çıktı. Artiz Mektebi, Komedi Türkiye oyunculuk yarışmalarında yer aldı. İlk kez 2013 yılında Bizim Okul dizisinde rol aldı. Sonrada Gölgedekiler dizisinde oynadı.

Son olarak Star TV de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Oya karakterinin asistanı İlhan rolünü canlandırdı. Alican Aytekin, Ufak Tefek Cinayetler dizisi sayesinde daha çok tanındı. Alican Aytekin 2017 sezonunda yayınlanmıştı. 2 sezon ekranda kalan dizinin final yapması ile ekrandan uzaklaşan Alican Aytekin Hayalimdeki Gelinlik yarışması ile tekrar ekrana dönüyor. Alican Aytekin Hayalimdeki Gelinlik yarışması sunucusu olarak kariyerine devam edecektir.

Hayalimdeki Gelinlik Sunucusu Alican AytekinAlican Aytekin Hangi Dizilerde Oynadı?

Alican Aytekin’in bu zamana kadar rol aldığı dizileri yukarıda sizlerle paylaştık. Bir de liste halinde Alican Aytekin’in rol aldığı dizi filmleri sizlerle paylaşalım. Alican Aytekin’in rol aldığı dizi filmler;
2014- Gölgedekiler- Ahmet (Kara Kader Bölüm Oyuncusu)
2014- Kİraz Mevsimi- Fotoğrafçı
2016- Hayat Şarkısı- Melisa’nın Arkadaşı Öğretim Görevlisi
2017- Hayat Şarkısı- İlhan Oya’nın Asistanı

Hayalimdeki Gelinlik Başvuru Katılım formu ve şartları için Tıklayın >> Hayalimdeki Gelinlik Başvuru Katılım Formu Şartları

Sunucu Alican Aytekin kimdirSunucu Alican Aytekin kimdirHayalimdeki Gelinlik Başvuru Katılım

Hayalimdeki Gelinlik yarışmasına başvuru yapmak için Star tv resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hayalimdeki Gelinlik yarışması hafta içi her gün Star TV ekranlarında yayınlanacak. Gelin adayı kendine gelen günde verilen bütçe ile hayalindeki gelinliği seçecek. Aynı zamanda yarışma da kayınvalideler ve annelerde bulunacak ve aynı bütçe ile onlarda kendilerine düğünde giyecekleri kıyafeti seçecekler. Bu yarışma da sadece gelin değil anneler ve kayınvalideler de bulunuyor.

Hayalimdeki Gelinlik yarışmasında alışveriş sonrası stüdyoda saç ve makyajıyla tüm hazırlıklarını tamamlayan gelinler ve anneleri rakipleri ve moda uzmanlarının karşısına çıkıyor. Rakiplerinden ve moda uzmanlarından en çok puanı alan yarışmacı ve anneleri hafta finalinde hayalindeki gelinliğin ve bir çok ödülün sahibi olacak.

Etiketler