Hayalimdeki Gelinlik Neden Yok Niçin Bitti Yayından Kaldırıldı?

Bu konu Hayalimdeki Gelinlik Neden Yok Niçin Bitti Yayından Kaldırıldı? konusu hakkında. Star TV’nin sevilen yeni yarışma programı “Hayalimdeki Gelinlik” yayından kaldırıldı! Böyle bir şok neden oldu hayalimdeki gelinlik programı neden yayından kalktı tekrar başlayacak mı izleyiciler merak edip sormaya başladı. Biz de merak edilenlere cevap vermek ve hayalimdeki gelinlik programının akıbeti hakkında detayları yazmak istiyoruz.

Hayalimdeki Gelinlik Neden Yok Niçin BittiHayalimdeki Gelinlik Neden Yok Niçin Bitti?

Bir süre önce Star TV ekranlarında başlayan hayalimdeki gelinlik yarışma programı oldukça güzel bir şekilde başlamış ancak reyting oranları bir türlü beklentileri bulamamıştı. Yeterli reytingleri bulamayan hayalimdeki gelinlik yarışması erken final bile yapamadı. 11 Mart Salı günü yayından kaldırılan hayalimdeki gelinlik yeniden barlar mı merak edenler cevap: Hayalimdeki Gelinlik yeniden başlamayacak.

Sunuculuğunu Alican Aytekin’in üstlendiği bu programın neden erken bir şekilde yayından kaldırıldığını hemen yazalım. Özellikle ev hanımlarının izlediği, genç kızların hayallerindeki gelinliklere kavuşmak için yarıştığı ‘Hayalimdeki Gelinlik’, sadece 1 ay devam edebildi. Hayalimdeki gelinlik 5 haftalık yayın hayatından sonra kanal tarafından yayından kaldırıldı. Program Star TV de, sabah saat 10.45’te ekrana geliyordu.

Hayalimdeki Gelinlik Niçin Bitti Yayından KaldırıldıHayalimdeki Gelinlik Niçin Bitti Yayından Kaldırıldı?

Hayalimdeki gelinlik isimli yarışma programının yayından kaldırılması ile birlikte izleyiciler şaşırdı kaldı.
Programın ekrana geldiği saatte ise “Kiralık Aşk” dizisinin tekrar bölümleri yayınlanmaya başladı. Sizce hayalimdeki gelinlik yarışma programının kaldırılması doğru mu? Star TV’nin izleyiciye haber bile vermeden erken final yapması hakkında ne düşünüyorsunuz. Hayalimdeki Gelinlik yarışması 2020 de Mart ayında kaldırıldı. Program Neden Yok Niçin Bitti Yayından Kaldırıldı? konusunda düşüncelerinizi yorum olarak bekliyoruz.

Etiketler