Hayalet Dayı Filmi Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi

07.06.2020
942

Bu konumuzda Hayalet Dayı Filmi Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi hakkında bilgiler vereceğiz. Bir çok oyuncunun özverili çalışması ile ortaya çıkan Hayalet Dayı Filmi hem oyuncu kadrosu ile hemde eğlenceli içeriği ile herkesi gülmekten kırıp geçirecek. Hayalet Dayı Filminin Oyuncularını Konusunu ve Vizyon Tarihini fragmanı ile birlikte burada sizlerle paylaşacağız.

Hayalet Dayı Filmi OyuncularıHayalet Dayı Filminin oyuncuları

Settar Tanrıöğen – Hayalet Dayı

Hayalet dayı filminde başrol oyuncusu olan Settar Tanrıöğen 15 temmuz 1962 tarihinde Denizli ilimizde doğmuştur. Daha önce birçok dizi ve filmde yer alan Settar Tanrıöğen hayalet dayı filminde de oldukça güzel bir rolle karşımıza çıkıyor.

Ozan Özcan – Ozan

Ozan Özcan 3 Ağustos 1984 tarihinde doğmuştur. Daha önce Yaktın Beni isimli filmde de rol alan Ozan Özcan aslen Ankara’lıdır. Bilkent üniversitesi iletişim ve tasarım bölümünden mezun olan Ozan Özcan akademik Kenter da eğitim görmüş bugüne kadar pek çok dizi ve filmde yer almış bir oyuncudur. Ozan Özcan hayalet dayı filminde Ozan karakterine hayat verecek.

Caner Özyurtlu – Caner

Caner Özyurtlu 23 Mayıs 1986 tarihinde İstanbul ilimizde doğmuştur. Hayalet dayı filminde Caner karakterinde izleyeceğimiz oyuncu İstanbul üniversitesi devlet konservatuarı mezunudur.Hayalet Dayı Caner Özyurtlu

Ülkü Duru – Saadet

Ülkü Duru hayalet dayı filminde Saadet karakterine Hayat verecek. 24 Ağustos 1965 tarihinde İstanbul’da doğmuş olan Ülkü Duru İstanbul devlet tiyatrosu oyuncusudur. Fransız lisesinden mezun olduktan sonra birçok tiyatro oyununda yer alan Ülkü Duru 2018 yılında yayınlanan yol arkadaşım 2 filminde de yer almıştır.

Esra Dermancıoğlu – Samet

Hayalet dayı filminde Samet karakterine can veren Esra Dermancıoğlu  Aralık 1968 tarihinde İstanbul ilimizde doğmuştur. Birçok dizi ve filmde yer alan Esra Dermancıoğlu özellikle 2018 yılında Şahin tepesi 2016 yılında kırgın çiçekler ve 2015 yılında muhteşem yüzyıl gibi dizilerde önemli karakterleri canlandırmıştı.

Tuğçe Karabacak – Aylin

Hayalet dayı filminde Aylin karakterine hayat verecek olan Tuğçe Karabacak 9 Şubat 1987 tarihinde Isparta ilimizde doğmuştur. Marmara üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesi moda bölümünden mezun olan Tuğçe Karabacak Aşk laftan anlamaz, Bahtiyar ölmez ve koca koca yalanlar gibi dizilerde rol almıştı.Hayalet Dayı Filmi oyuncu kadrosu

Nedim Saban – Samet’in Annesi ve Babası
Serhan Arslan – Elektrikçi
Erol Büyükburç – Cameo
Ege Kayacan – Mustafa Sokan
Kaan Sezyum- Bakkal
Ayşe Melike Çerçi – Emlakçı
Deniz Alnıtemiz – Bumbarcı
Kerem Kurdoğlu- Kolpa Emlakçı
Doğu Orcan – Pet Shop Sahibi
Serkan Altuniğne – Şaklaban
Elif Domaniç – Köle
Hasan Pek- Taksici
Buse Toprak – Fahişe 1
Birce İrem İlaçan – Fahişe 2
Hidayet Gürdal- Bakkal Çırağı

Hayalet Dayı filmini full sansürsüz izleHayalet Dayı Filminin Konusu Vizyon Tarihi

Ozan ve Caner iyi arkadaştır ve birlikte kiralık bir ev bulup taşınırlar. İkili evi oldukça uygun bir fiyata bulurlar ancak, zamanla evde yalnız olmadıklarını anlarlar. Evden çıkamayan ve başlarına gelenlerle izleyicileri gülmekten kırıp geçirecek olan ikilinin görebildiği yaşlı bir ruh, evin içinde dolanıp durur. Ozan ve Caner bu hayalete yardım etmek ister. Ozan’a ve Caner’in bu macerası izlenmeye değer bir komedi olarak Hayalet dayı filminde sizlerle olacak.

Hayalet Dayı Filmi Tanıtım Fragmanı

Hayalet Dayı Filminin tamamını izle

Hayalet Dayı filmini sansürsüz olarak izlemek için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz. Umarız izlediğinize değer güzel bir film olmuştur.

https://www.youtube.com/watch?v=3uc6HlkjTHw

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.