Hava Muhalefeti Filmi Oyuncuları Konusu Tarihi

06.10.2022
1.533

Hava Muhalefeti filminin oyuncularını, konusunu ve tarihini sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Hava Muhalefeti filminin yönetmen koltuğunda Murat Kepez oturmaktadır. Murat Kepez’in aynı zamanda senaryosunu yazdığı Hava Muhalefeti filminin oyuncu kadrosu, konusunu ve tarihi de merak edildi. Bizlerde, Hava Muhalefeti filminin oyuncularını, konusunu ve tarihini sizlerle paylaşacağız.

Hava Muhalefeti Filminin Oyuncuları

Ali Sunal
Doğa Rutkay
Ege Kökenli
Burak Hakkı

Ali Sunal

Hava Muhalefeti filminin başrolünde yer alan Ali Sunal, 22 Eylül 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesinde işletme eğitimi gören Ali Sunal, Sadri Alışık Kültür Merkezi Tiyatrosu, Dormen Tiyatrosu gibi topluluklarda çalışmıştır. Kemal Sunal’ın oğlu olan oyuncumuz özellikle En Son Babalar Duyar dizisi ve 2013 yılından beri sunduğu Güldür Güldür Show programıyla tanınmıştır

Doğa Rutkay

Hava Muhalefeti Filmi Oyuncuları Konusu Tarihi30 Ekim 1978 yılında Ankara’da dünyaya gelen Doğa Rutkay, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Çocuk yaşta sektöre adım atan oyuncumuz aynı zamanda sunucudur. Daha önce Dedemin Fişi, Dersimiz Atatürk, Aşkım Aşkım, Avrupa Yakası gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz en son Kırmızı Oda dizisiyle izleyici karşısına çıkmıştır.

Ege Kökenli

20 Mart 1993 yılında Kırklareli’de dünyaya gelen Ege Kökenli, Saint Joseph Fransız Lisesinin tiyatro ekibinde yer almış ve Haliç Üniversitesinde konservatuvar bölümden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2004 yılında En İyi Arkadaşım dizisi ile geçen oyuncumuz daha önce Aykut Enişte, Doğu, Öğretmen Kemal, Güneşin Kızları, Kefaret, Duy Beni gibi başarılı projelerde yer almış.Hava Muhalefeti Filmi Oyuncu kadrosu

Burak Hakkı

23 Mayıs 1972 İstanbul’da dünyaya gelen Burak Hakkı, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, Ekonometri bölümünden mezun olmuştur. 10 yıl modellik ve mankenlik yapan Burak Hakkı bir çok defile de ülkemizi de temsil etmiştir. Aşk Aynı Adreste dizisiyle sektöre adım aran Burak Hakkı daha önce Günah, Kırık Ayna, Diriliş Ertuğrul, Yer Gök Aşk, Küçük Kadınlar gibi projelerde de yer almıştır.

Hava Muhalefeti Filminin Konusu Nedir?

BKM imzalı Hava Muhalefeti filminin konusu da merak edildi. Bizde sizler için araştırdık ancak cast çalışmaları devam eden Hava Muhalefeti filminin yapımcıları tarafından dizisinin konusu açıklanmamıştır. Hava Muhalefeti filmi komedi türünde olacaktır.

Hava Muhalefeti Filmi Vizyon Tarihi

Murat Kepez’in hem senaryosunu yazdığı hemde yönetmenliğini üstlendiği Hava Muhalefeti filminin vizyon tarihi henüz belli değildir. Filmin çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacaktır. Bizler, Hava Muhalefeti filminin vizyon tarihi belli olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Hava Muhalefeti filminin oyuncularını, konusunu ve tarihini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?