Hapishanedeki Çiçek Neden Bitti Final Yaptı? (TRT1)

TRT 1 ekranlarında hafta içi hergün devam eden hapishanedeki çiçek isimli günlük dizi neden bitti niçin final yaptı izleyenler ekranda dizinin son bölümü olduğunu görünce oldukça şaşırıp sormaya başladılar. Yaklaşık 2 aydır hapishanedeki çiçek isimli dizi TRT ekranlarında izleyicileriyle buluşmakta ve geniş bir kitle tarafından takip edilmekte idi.

28 Ocak 2020 Salı günü hapishanedeki çiçek dizisi final bölümü ile ekrana gelince izleyiciler merak içinde dizinin neden erkence bittiğini niçin final yaptığını merak edip sormaya ve erken final yapıp yapmadığı hakkında akıllarına takılan sorulara yanıt bulmaya çalıştılar. Öncelikle hapishanedeki çiçek dizisinin orijinali ne kadar sürdü kaç bölüm bunu hemen sizlerle paylaşmak istiyoruz.

1 Kore dizisi olan hapishanedeki çiçek dizisi orijinal olarak 51 bölüm ekrana gelmiştir. Ülkemizde de bazı bölümleri kısaltılan dizinin final bölümü 28 Ocak 2020 Salı günü saat 11.30 da başlayınca ve TRT ekranlarında final yazınca izleyenler dizinin erken bittiğini erken final yaptığını düşünmeye başlasalarda dizi erken bitmedi bunu hemen belirtmek istiyoruz. Orijinali de oldukça kısa olduğu için Türkiye’deki günlük diziler gibi çok uzun süre devam etmiyor Kore dizileri. Daha önce yine TRT ekranlarında yayınlanan Kore ve Japon dizileri kısa sürdükleri için izleyiciler tarafından eleştirilmişti.

Hapishanedeki Çiçek Neden Bitti Final Yaptı? (TRT1)Hapishanedeki Çiçek Neden Bitti Final Yaptı? (TRT1)

19 Kasım 2019 günü TRT ekranlarında başlayan hapishanedeki çiçek isimli Kore dizisi 28 Ocak 2020 Salı günü final bölümüyle ekrana veda etti izleyenler dizinin erken bittiğini niçin kısa sürdüğünü reytinglerinin mi düşük olduğundan erken final olduğunu düşünseler de hapishanedeki çiçek dizisi orjinali de 51 bölüm olduğu için TRT ekranlarında normal vaktinde bitmiştir. Yani dizinin final yaptığını erken bittiğini merak edenler dizinin orijinal bölümlerinin de 51 bölüm sürdüğünü bilmedikleri için Türkiye’de kısa sürdüğünü düşünmüş olabilirler.

Son olarak hapishanedeki çiçek dizisinin TRT ekranlarında 28 Ocak salı günü final yaparak ekranlara veda ettiğini bir kez daha hatırlatalım ve bundan sonra yeni bir Kore dizisi TRT’de yayınlanacak mı hapishanedeki çiçek dizisinden sonra hangi dizi ekrana gelecek merak edenler için yeni bir sayfa oluşturup burada sizlere duyuracağız. 51 bölüm süren hapishanedeki çiçek dizisini nasıl buldunuz beğendiniz mi izlemeye değer mi yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yaz

3 Yorum

Etiketler