Hapishanedeki Çiçek Dizisi Oyuncuları Kimler Bilgileri Resimleri Trt1

05.12.2019
105

Hapishanedeki Çiçek Dizisi Oyuncuları Kimler Bilgileri Resimleri Trt1... Hapishanedeki Çiçek dizisi Trt 1 ekranlarında yayınlanmaya başladı. 19 Kasım salı gününden itibaren hafta içi her gün saat 11:45’ten itibaren yayınlanmaya başladı. Hapishanedeki Çiçek dizisi oyuncuları kimlerdir? Koreli oyunculardan oluşan kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Hapishanedeki Çiçek dizisi oyuncularını sizlerle paylaşalım.

Hapishanedeki Çiçek dizisi Trt1’in yeni kore dizisi. Trt1 de Kore dizileri çok izlendi. Bu yüzden de biten Kore dizilerinin yerine yeni bir Kore dizisi ile anlaşılıyor. Hapishanedeki Çiçek dizisi Trt1’in yeni Kore dizisi. İmparatoriçe Kii’den sonra yeni dizisi Hapishanedeki Çiçek olunca reytinglerde başarılı olmayı düşünüyor. Bu yüzden de iddialı Kore dizilerini seçiyor yayınlamak için.

Trt 1’de yayınlanacak olan yeni Kore dizisi Hapishanedeki Çiçek’in orijinal ismi The Flower İn Prision. Dizinin Türkçe ismi Hapishanedeki Çiçek oldu. Hapishanedeki Çiçek dizisi 51 bölüm olarak yayınlanacak. Kore dizileri diğer Kore dizileri gibi 60 dakika sürecek. Hapishanedeki Çiçek dizisi 19 kasımda başladı. ve hafta içi her gün yayınlanınca 51 bölüm sonrasında final yaparak bitecek. Hapishanedeki Çiçek dizisi 2016 yılında Seul Uluslararası Drama Ödülü almıştır.

Hapishanedeki Çiçek Dizisi Oyuncuları

Jin Se-yeon

Jin Se-yeon 1994 yılında Seul Güney Kore doğumludur. ChungAng Üniversitesi Tiyatro ve Sinema Bölümü mezunudur. Jin Se-yeon 6 yıl boyunca piyano eğitimi aldı ve piyano çalıyor. Bu zamana kadar rol aldığı dizi filmlerle bir çok ödüle de sahip olan oyuncu Jin Se-yeon Hapishanedeki Çiçek dizisi ile de çok beğenilmişti.

Ok-Nae Karakteri; Ok Nae hapishanede doğup büyümüştür. Bu yüzden hayata öfke doludur onu kötü niyetli olarak göreceğiz. Ancak sonraları mahkumlarla tanışır ve anlaşmaya başlayınca sözü dinlenen saygın biri olur. Ok Nae’nin en büyük hedefi ise hapishanede doğum yaptıktan sonra ölen annesinin hayatını öğrenmek.

Go- Soo

Go- Soo 1978 yılında Güney Kore Nonsan’da doğdu. Sangmyung Üniversitesi Tiyatro ve Sinema Bölümü mezunudur. 2008 yılında tanıştığı ve ünlü biri olmayan Kim Hye-Yeon ile evlendi. İnstagram hesabı: https://www.instagram.com/realgosoo/

Yoon Tae Karakteri; İmparator Won Jung’un kardeşidir aynı zamanda Yun Won-hyung’un sekreteridir. Yoon Tae zeki biridir. Tüccar danışmanlığı gibi işleri de vardır.

Kim Mi- Sook

1959 doğumlu olan oyuncu Kim Mi-Sook Güney Kore doğumludur. Oyuncu oldukça tecrübelidir. Bir çok tiyatro oyununda dizide filmde rol almıştır. Yılların verdiği tecrübe ile bir çok ödülünde sahibi olmuştur. Dizi de Kraliçe rolünü canlandırmaktadır.

Kraliçe Mojeong Karakteri; Zhonjong’un kraliçesidir. Ming’in annesidir. Oğlu için iyi bir hayat istediğinden hayata ve çevresindekilere karşı bencil davranmaktadır.

Jung Joon Hoo

Jung Joon Hoo 1970 yılında Yesan Gun Güney Kore’de doğmuştur. Bu zamana kadar bir çok dizi filmde rol alan oyuncu Hapishanedeki Çiçek dizisinde Yoon Won- Hyung rolünü canlandırmaktadır. Kyung Hee Üniversitesi İletişim ve Bilgi Bölümü, Kyung Hee Üniversitesi Sinema ve Tiyatro Bölümü mezunudur.

Yoon Won- Hyung Karakteri; Kraliçe Monjeong’un kardeşidir Ablasının yerine geçerek lider olmak istemektedir. Aç gözlü bir hayat sürmektedir.

Park Joo-Mi

1972 yılında Seul Güney Amerika doğumludur. 2 çocuk sahibi olan Park J00 Mi şimdiye kadar bir çok dizi filmde rol almış ve ödüllerin sahibi olmuştur. Park Joo- Mi Hapishanedeki Çiçek dizisinde Jung Nan-Jung karakterini canlandıracaktır. Oyuncunun fan sayfası instagramı: https://www.instagram.com/parkjoomi_official/

Yoon Yoo-Hee

1985 yılında Daejeon Güney Kore doğumludur. Yoon Yoo Hee Kongju Communication Arts College mezunudur. Yoon Yoo Hee Hapishanedeki Çiçek dizisinde Lee So-Jung rolünü canlandırmaktadır. Bu zaman kadar bir çok dizi filmde rol alsa da Quiz of God’da başrol oynadığı için tanındı ve meşhur oldu.

Lee So- Jung karakteri; Hwang Gyo-ha’nın hizmetçisi yanı zamanda da sağ koludur. En güvendiği insanlardan birisidir.

Kim Soo-Yeon

1989 yılında Güney Kore’de doğmuştur. Hapishanedeki Çiçek dizisinde Yoon Shin-Hye karakterini canlandıracak. Dizi de genç ve güzel bir kadın olan Yoon Shin Hye herkesin onu beğenmesine karşılık onun gönlü Ji-Heon’a atmaktadır. Oyuncunun instagram hesabı: https://www.instagram.com/sue_myain/

Jeon Kwang-Leol

Hapishanedeki Çiçek dizisinde rol alan oyunculardan birisi de Jeon Kwang-Leol. 1960 Seul Güney Kore doğumlu olan Jeon Kwang , Kyung Hee Üniversitesi mezunudur. Park Soo- Jin ile evlidir. Kwang Kyung Hee bir çok dizi filmde rol almıştır.  Oyuncu tecrübelidir ve Hapishanedeki Çiçek dizisinde de Park Tae-Soo karakterini canlandırmaktadır.

Choi Tae-Joon

Hapishanedeki Çiçek dizisinde Sung Ji-Hun rolünü canlandıran oyuncu 1991 Güney Kore doğumlu.  Chung-Ang Üniversitesi Tiyatro ve Sinema Bölümü mezunudur. İnstagram hesabı: https://www.instagram.com/actorctj/ Oyuncu rol aldığı dizi ve filmler bulunmaktadır.

Hapishanedeki Çiçek Dizisi Konusu;

Joseun Krallığı döneminde Ok Nyeo hapishanede dünyaya gelir. Ok Nyeo (Jin Se Yun) büyüdüğünde hapishanedeki özel hukuk sistemini kullanarak haksız yere yatan mahkumlara yardımcı olmaya çalışır. Mahkumlara yardım ederken onlardan çok şey öğrenecektir.

Hapishanedeki Çiçek Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek?

Hapishanedeki Çiçek dizisi orijinali 51 bölüm sürmüştür. Güney Kore de yayınlanan dizi Dram, Hukuk tarih konularını içeriyor. Lee Byung-Hoon yöntmenliğini yaptığı dizinin senaryosunu da Choi Wan-Kyu yazdı. 2016 yılında yayınlandığı dönemde en iyi Kore dizisi seçilmiştir. Sizde Trt1 de yayınlanan ve Türkçe adı Hapishanedeki Çiçek olan diziyi izliyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=8ojlyJlNGCY

YORUMLAR

 1. SAHRA dedi ki:

  Hapishanedeki çiçek filimi çok güzel sewerek izliýorum

 2. Ozlem dedi ki:

  Bayıldım mm sezon final olsaydı hele oyuncu kadrosu yikiliyo senaryo ayrı bi efsane

 3. Anonim dedi ki:

  Gayet güzel bir dizi, beğenerek izliyoruz❤👍

 4. Esra dedi ki:

  Sarayın incisi verin lütfen kore filimleri harika Hapishanedeki çiçek de süper trt izlemeye devam turk dizilerinide çok beğeniyorum

 5. Anonim dedi ki:

  Ahlak açısından güzel bir dizi bizim türk dizilerinin bir çoğu örnek alsın TRT payitah Ertuğrul Gazi ye benzeyen dizilere daha çok yerir umarim

 6. Nazlı dedi ki:

  Çok güzel severek izliyoruz

 7. sahra dedi ki:

  cok guzel bir dizi ama keske eski dizilerden sarayin incisi
  dizisini tekrar vermelerini isterim

 8. Havva dedi ki:

  Diziyı beğenerek izliyorum bu gibi dizilerin devam etmesinı istiyorum

 9. Anonim dedi ki:

  Çok beğenerek izliyoruz bu gibi dizilerin her zaman yayınlanmasının devamını diliyoruz başarılar

 10. Defne dedi ki:

  Çok guzel dizi bayıldım

 11. Günel 🥀H🥀Ç🥀 dedi ki:

  🥀Hapishanedeki Çiçek🥀Dizi Oyunçular Güzel Kaşki Bütün Dizilerde Tarik Hukuk Edalet Hekayelerine Yer Verile Güney Kore Dizileri Tarike Bağlı Kralar Kraliçalar Tariki Keçmişden Haber Verir Hapishanedeki Çiçek İsmin Güzel