Hanımağanın Gelinleri Oyuncuları Kim Kimdir? Konusu Bilgileri

21.07.2020
683

Hanımağanın Gelinleri Oyuncuları Kim Kimdir? Konusu Bilgileri.. Hanımağanın Gelinleri filmini Ali Ayyıldız yönetirken dizinin oyuncu kadrosu netleşti ve çekimlerine başladı. Hanımağanın Gelinleri oyuncu bilgileri konumuza eklendi. Yeni oyuncular dahil oldukça konumuz güncellenecektir. Hanımağanın Gelinleri filmi Trt1 ekranlarında yayınlanacaktır.

Hanımağanın Gelinleri Filmi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Hanımağanın Gelinleri Filmi Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir?
Benian Dönmez,
Aslıhan Güner,
Burak Serdar Şanal,
Sinan Çalışkanoğlu,
Giray Altınok,
Cezmi Baskın,
Ferdi Sancar…

benian donmez hanimaganin gelinleri filmi Benian Dönmez- Hanımağa

1965 doğumlu olan Benian Dönmez Ankara üniversitesi dil tarih coğrafya fakültesi tiyatro bölümü mezunudur. Diyarbakır devlet tiyatrosu, İzmit büyükşehir belediyesi şehir tiyatrosu, Ankara devlet tiyatrosu çalışmış olup Ankara’dan emekli olmuştur. Bu zamana kadar birçok tiyatro oyunu ve dizi filmde rol alan Benian Dönmez rol aldığı bazı dizi film projeleri; Şeref meselesi, Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, Aslan Ailem, Bizim hikaye, Afilli aşk ve Kader postası.

Benian Dönmez Hanımağanın gelinleri filminde Hanım ağa karakterini canlandıracaktır. TRT 1’de yayınlanacak olan Hanımağanın Gelinleri filmi başrol oyuncusu olan Benian Dönmez karakter adı henüz net değil.

hanimaganin gelinleri aslihan guner

 Aslıhan Güner

1987 İstanbul doğumlu olan Aslıhan Güner Barış Manço kültür merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Aslıhan güner’in rol aldığı bazı dizi filmler; Kızılelma, Diriliş Ertuğrul, Bir zamanlar Osmanlı, Sümela’nın şifresi, Moskova’nın şifresi, Ver kaç dizi filmleridir. Aslıhan Güner hala yayınlanmakta olan Kuzey yıldızı ilk aşk dizisinde de Yıldız karakteri canlandırmakta ve çok sevilmektedir.

 hanimaganin gelinleri burak serdar sanal Burak Serdar Şanal

1988 İstanbul doğumlu olan Burak Serdar Şanal Maltepe üniversitesi drama kulübünde eğitim aldı. Burak Serdar Şanal’ın meşhur olmasını sağlayan dizi Yeşil Deniz oldu. 2008 yılından beri dizi filmlerde rol alan Burak Serdar Şanal bazı dizi filmleri; Bahar dalları, Küçük kadınlar, Avrupa Avrupa, Dinle sevgili, Yeşil Deniz, Rüzgarın kalbi ve Kimse bilmez. Son olarak kimse bilmez de rol alan Burak Serdar Şanal burada pilot karakterini canlandırmıştı. Şimdi de Hanım ağanın gelinleri filminde rol alacaktır.

sinan caliskanoglu hanimaganin gelinleri Sinan Çalışkanoğlu

1978 İstanbul doğumlu olan Sinan Çalışkanoğlu Akademi İstanbul tiyatro bölümünde eğitim aldı. Sonrasında Pera Güzel Sanatlar Merkezi’nde pandomim ve oyunculuk dersleri aldı. Atv’de yayınlanmış olan Selena dizisinde Hades karakterini canlandırmış ve bu rolü ile meşhur olmuştu. Sinan Çalışkanoğlu’nun son zamanlarda rol aldığı dizi filmler; Kertenkele, İşler güçler, Elin oğlu, Klavye delikanlıları, İlk buluşma, Mucize 2 aşk dizi filmleri ve programları oldu.

hanimaganin gelinleri giray altinok

 Giray Altınok

1984 İzmir doğumlu olan Giray Altınok Pamukkale üniversitesi sosyoloji bölümü mezunudur. 2014 yılında oyuncular olan ilgisi ile akademi 35 buçukta oyunculuk eğitimi aldı. İlk oyunculuk tecrübesine kaybedenler kulübü filmi ile yaşadı. Giray altınok Güldür Güldür Show programında yer aldı, çok fazla oyunculuk tecrübesi olmayan Giray Altınok Hanımağanın gelinleri filminde rol alacak.

hanimaganin gelinleri cezmi baskinCezmi Baskın

1949 İstanbul doğumlu olan Cezmi Baskın Bakırköy Halk evi tiyatro kulüplerinde amatör olarak tiyatro oyunculuğuna başladı. İstanbul iktisadi ve ticari ilimler akademisinde eğitim aldı. Ayla Algan’ın tiyatro eğitimlerine katıldı. Devlet tiyatrolarında da çalışan Cezmi baskın’ın birçok ödülü ve rol aldığı dizi filmler mevcut.Cezmi Baskın’ın son zamanlarda rol aldığı dizi filmlerden bazıları Hükümet Kadını, Şevkat Yerimdar, Bizim hoca, Hadi inşallah, Sürgün inek, Küçük esnaf, Mucize, Bebek geliyorum demez.

ferdi sancar hanimaganin gelinleri filmi Ferdi Sancar

1980 İstanbul doğumlu olan Ferdi Sancar tiyatro oyuncusu olarak sanat hayatına başlamıştır. İlk sinema filmi 2009 yapımı olan Yahşi Batı filmi oldu. Genelde tiyatro oyunlarında sahne alan Ferdi Sancar Babam sınıfta kaldı, Hep yek, Kardeşim benim filmlerinde de rol almıştı. Son olarak Kanal d yapımı olan Koca koca yalanlar dizisinde rol alan Ferdi Sancar’ın yeni filmi Hanımağanın gelinleri oldu.

Hanım ağanın gelinleri filmi konusu

Hanım ağanın gelinleri filminin konusu net olarak belli olmasa da adından anlaşılacağı üzere konakta yaşayan ve gelinleri ile ailesine hükmeden hanım ağanın hayatı ve aile ilişkileri konu edilecektir. Sizce nasıl bir film olabilir. Yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Mehmet Kütük dedi ki:

    Aslıhan hanım ın rol aldığı bütün diziler muhteşem olur sabırsızlıkla bekliyoruz

  2. emine erkant dedi ki:

    dizimi olacak yoksa flimmi tabiki aslıhanımın rol aldığı her yapım süper olur