Hangi Diziler Erken Sezon Finali Yaptı? 2020 Nisan Koronavirüs Nedeniyle

08.04.2020
213

Görülen o ki bir çok dizi setine ara verdi. Hem ülkemizde hem dünyada koronavirüsü nedeniyle diziler durdu. Hangi Diziler Erken Sezon Finali Yaptı? 2020 Nisan Koronavirüs Nedeniyle erken biten sezon finali yapan dizileri buraya yazmak istiyoruz. Sizlerde merak ettiğiniz sormak istediğiniz dizileri ayrıca sorabilir aşağı yazabilirsiniz.

Erken Sezon Finali Yapan diziler hangileri 2020Koronavirüs Nedeniyle Hangi Diziler Erken Sezon Finali Yaptı?

Koronavirüs Nedeniyle bir çok dizi erken final yada sezon final kararı almaya başladı. Ülkemizde 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı nedeniyle evlerinde kalmak zorunda. Bunun dışında kalan  oyuncular da önlem olarak evde kal çağrılarına uyuyor. Ülkemiz ve tüm dünya çapında bir pandemiye dönüşen Koronavirüsü herkesi korkutuyor. Bu nedenle diziler de çekimlerini durdurdu. Bir çok dizi Nisan sonuna kadar çekim yapamayacak. Mayıs ayı ise belirsizliğini koruyor. Bu nedenle diziler bir bir erken sezon final kararları alıyor.

Hangi Diziler Erken Sezon Finali Yaptı? Koronavirüs sebebiyle

Bu sayfada erken sezon finali yapıp 2020-2021 sezonu yoluna devam edecek dizileri yazmak istiyoruz. Hangi Diziler Erken Sezon Finali Yaptı? sorusuna kesinleştikçe yeni dizileri ekleyeceğiz. İşte 2020 Nisan ayında Koronavirüs nedeniyle Erken Sezon Finali yapan diziler:Savaşçı erken sezon finali yaptı 2020

Savaşçı

Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Osman Taşçı ve Şafak Bal’ın oturduğu, senaryosunu Süleyman Çoanoğlu’nun kaleme aldığı, kadrosunda; Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Gaye Turgut Evin ve Nazan Diper gibi isimlerin yer aldığı sevilen dizi erken sezon finali kararı alan ilk dizi oldu. Corona Virüs sebebiyle 17 Mart’tan itibaren çekimlerine ara verilen dizi bu sezon sadece 17 bölüm yayınlanmış oldu. Savaşçı korona virüs geçtikten sonra yeni sezonuyla 2020 Eylül’de FOX’ta devam edecek.

Erken Sezon Finali Yapan diziler 2020 Nisan Koronavirüs sebebiyleKuruluş Osman

Kuruluş Osman bir tarih dizisi. Kalabalık olmadan çekilmesi oldukça zor bir dizi. Bozdağ Film imzalı Kuruluş Osman dizisi de erken sezon finali yapan dizlerden oldu. İlk bölümüyle 20 Kasım 2019 tarihinde yayımlanan dizinin yönetmeliğini Metin Günay’ın yapıyordu. Kuruluş Osman dizisinin senaryosunu Mehmet Bozdağ kaleme alıyor. Kuruluş Osman erken sezon finalinden sonra korona virüsün etkisini kaybetmesine kadar izin yapacak. Kuruluş Osman Eylül 2020 de yeniden başlayacak.

Payitaht Abdülhamit

Tarihi dizilerden olan Payitaht Abdülhamit dizisi de erken sezon finali kararı aldı. Korona virüs tarihi diziler daha çok etkiledi. Çünkü dizilerin bir ev ortamında veya kalabalık olmadan çekilmesi çok güç. Bu nedenle Payitaht Abdülhamit dizisi de ekrana zorunlu olarak ara verdi. Beğenilen tarihi dizinin yeni sezonuyla Eylül 2020 de kaldığı yerden TRT ekranlarında devam etmesi bekleniyor.

Sefirin Kızı dizisi erken sezon finali olduSefirin Kızı

Sefirin Kızı dizisi de erken sezon final yapan dizilerden oldu. Pazartesi akşamları Star tv de ekrana gelen sevilen dizi oldukça yüksek reyting oranları ile dikkatleri çekiyordu. Kalabalık bir oyuncu kadrosu olan ve dizide hem çocuk oyuncuların hem de yaşlı oyuncuların çok olması nedeniyle erken sezon finali kararı alındı. Sefirin Kızı dizisi de 2020 Eylülde Star TV de ekrana gelmeye devam edecek.

Hangi Dizilerin bu sezon erken sezon finali yaptığını, 2020 de korona virüsü nedeniyle sezonu erken kapatan ve yeni sezonda devam edecek  dizileri buraya yazmaya devam edeceğiz. Sizler de Hangi Diziler Erken Sezon Finali Yaptı? 2020 Nisan Koronavirüs Nedeniyle erken biten diziler hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.. Merak edenler için >> 2020-2021 sezonu kesin devam edecek diziler listemiz burada..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.